Aynı Gün Teslim Kurye

En İyi Kurye Eldivenleri

Motosiklet Eldiveni Nasıl Olmalı?

Koruma: Motosiklet eldivenleri, ellerinizi soğuktan korumak gibi görevler üstlense de, asıl görevi düşme durumunda ellerinizi korumaktır. Bir insan yere düşerken, doğal olarak düşme hızını kesmek için öne doğru ellerini açarak düşer. Böyle bir durumda, eldivensiz bir motosiklet sürücüsünün ellerinin derisi önemli ölçüde soyulacak ve yüksek miktarda kan kaybı meydana gelecektir.

Bunu önleyecek eldivenleri iki türde inceleyebiliriz: Deri eldivenler ve tekstil eldivenler. Her iki türde de parmaklı ve parmaksız modeller mevcuttur. Tam güvenliğiniz için daima parmaklı olanları kullanmanızı öneriririz. Ayrıca dikkat etmeniz gerekli olan diğer bir nokta da, bir motosiklet eldiveninin gaz ve fren kontrolünüzde azami performans için size his kaybı yaşatmaması olmalıdır.

Deri: Deri eldivenler motosiklet icat edildiğinden beri kullanılıyor. Bugünün motosiklet eldivenleri ise genelde dana derisinden yapılmakta ve pek çok değişik kalınlıkta üretilebilmektedir. İyi bir deri eldiven satın almak istiyorsanız, iki şeye dikkat etmelisiniz: Derinin kalınlığı ve dikişlerin sağlamlığı. Deri motosiklet eldivenleri, tekstil olanlara göre daha pahalıdır fakat kullanım yaşam süreleri daha uzundur.

Ayrıca yırtılma veya eskime durumunda, tamir edilebilme imkanı daha fazladır. Deri motosiklet eldivenleri, sizi rüzgardan çok iyi korurken, yağmurdan aynı şekilde koruyamazlar ve ıslandıklarında çekebilirler. Aşınmaya karşı dayanıklıdırlar fakat tekstil eldivenlere göre daha çabuk delinirler. Ayrıca yazın güneşten ısınırlar ve elleri terletirler.

En İyi Kurye Eldivenleri

Yaz ve kış döneminde kullanılacak olan eldivenler birbirinden faklı olmalıdır. Yazlık/hafif eldivenler maximum his ve esnemeye izin vermesi için sıkı olmalı, kışlık/su geçirmez eldivenler elleri sıcak tutabilmek için biraz büyük olmalı ve içerisine hava girebilmeli ancak hemde eldeki hissi kaybetmemeli ve kolayca elden çıkmamalıdır. Motosiklet tutkunları için konforlu ve güvenli sürüş sağlamakta olan nitelikli ve uygun maliyetli motosiklet eldiveni önerileri.

Motosikletli kurye sürüşlerinde muhakkak giymeniz gerekli olan en önemli güvenlik ekipmanlarından biri de eldiven. Olası kaza durumlarında her motosiklet kullanıcısı içgüdüsel bir biçimde öncelikle ellerini yere koyuyor. Eğer eldiven yoksa böylesi bir kazada ilk darbeyi elleriniz alır ve zarar görür. Yüksek hızlardaki kazalarda eldiven kullanılmadığı takdirde sürücü parmaklarını dahi kaybedebilir.

Motosiklet eldivenleri konusunda çok fazla seçenek var bu alternatifler arasından kendinize uygun en güzel motosiklet eldiveni modeli bulmak bir hayli zor. Bu yüzden günlük motosiklet kullanımlarında size güvenlik sağlayacak en nitelikli ve uygun maliyetli motosiklet eldiveni modelleri bu listede. Zamanımızın tekstil eldivenleri genelde balistik naylon gibi en son teknoloji ürünü özel materyallerden yapılmaktadır.

Yeni teknolojiler üretildikçe, tekstil motosiklet eldivenleri de motosiklet sürücüleri için daha güvenilir ve rahat kullanım sağlayarak gelişmeye devam etmektedir. Bu eldivenler genelde su geçirmezdir ve yağmurda motosiklet kullananlar için en iyi kışlık eldiven seçimidir. Aşınmaya ve delinmeye karşı dayanıklı olan bu eldivenler, ıslandıklarında çekmezler.

Prosev MTS 6255

Prosev MTS 6255 yağmurlu ve karlı havalarda sürüş kolaylığı sağlamakta olan özelliklerinde kışlık bir motosiklet eldiveni modeli. İç kısmındaki özel kumaşı gidonu kavramayı kolaylaştırıyor. Bu kısım hemde yağmurlu havalarda gidon ıslansa dahi kavrama özeliğin kaybetmiyor. Oldukça kalın ve yumuşak iç yapısı ile en soğuk havalarda bile ellerinizi sıcak tutuyor.

İç ve dış kısımlarında bulunan korumalar kaza anlarında ellerinizin zarar görmesinin önüne geçiyor. Deri yapısı ile oldukça yumuşak. Böylece ellerinizi sanki eldiven yokmuş gibi rahatlıkla hareket ettirebilirsiniz. Bilek kısmında bulunan sıkıştırmalı kemeri ile bileğinize sıkıca tutunur ve rahat bir kullanım sağlar.

Scoyco MC08

Scoyco MC08 günlük motosiklet kullanım için tasarımı yapılmış uygun maliyetli ve nitelikli bir fiyat performans ürünü. Bileği sıkıca kavrayan cırtlı kemeri ile kolayca giyilebilir. Üst kısmında bulunan plastik korumalar sayesinde kaza anında elini koruyor ve zarar görmesini engelliyor. Hava alabilen yapısıyla sürüş esnasında ellerini terletmiyor ve havadar tutuyor. Bu özelliğiyle motosiklet sürüşü esnasında konforlu ve rahat bir motosiklet eldiveni modeli. Rahat ve yumuşak yapısı ile motosiklet kontrolünü zorlaştırmıyor. Sürtünmeye karşı dayanıklı kumaştan imal edilen Scoyco MC08 Günlük sürüşler için bir hayli uygun bir fiyat etiketine sahip nitelikli bir ürün. Kesinlikle fiyat olarak çok iyi kullanışlı eldiven

Revit Cayenne Pro

Hem şehir içerisinde güvenli sürüş hem de uzun yolculuklar için rahat ve konforlu bir motosiklet eldiveni arıyorsanız Revit Cayenne Pro sizin için ideal seçim olabilir. Revit Cayenne Pro sıcak havalarda kullanılabilecek oldukça rahat, konforlu ve oldukça güvenli bir yazlık motosiklet eldiveni. Mükemmel bir biçimde elinize ayak uyduran sıkıştırma sistemi ile elinde sıkıca tutunuyor. Alüminyum plaka üstüne sertleştirilmiş termoplastik üst koruması ve iç kısmında bulunan darbe emici.

EVA pedleri ile muhtemel kaza anında elinizi her yönden koruyarak zarar görmenizi engelliyor. Sürtünmeye karşı yüksek direnç gösteren patentli PWR dikiş sistemi ve rahat keçi derisi malzemesi sayesinde bir hayli uzun ömürlü ve dayanıklı bir model. Parmak aralarında bulunan hava alabilir delikli özel alanları ile ellerinizi terletmeden konforlu bir sürüş bilgi birikimi yaşatır. Aynı zamanda her zevke hitap eden farklı renklere sahip bir hayli şık bir motosiklet eldiveni modeli.

Five Gloves Slide Tattoo Cougar

Five Gloves Slide Tattoo Cougar ayrı bir görünüme sahip bir motosiklet eldiveni modeli arayanlar için ideal. Farklı görünümünün yanında bir hayli güvenli ve konforlu bir model. Likralı yapısı ile eliniz bütünüyle sarıyor ve bu sayede sürüş sırasında motosiklet kontrolünü kolay hale getiriyor. Eldivenin iç kısmına gizlenmiş korumaları ile standart bir motosiklet eldiveni görünümünden ziyade şık bir günlük eldivene benziyor.

Parmak aralarında bulunan hava kanalları sayesinde sürüş sırasında ellerinizin terlemesini önlüyor. Avuç içi kısmında bulunan süet kaplamaları çok daha iyi kavrama ve tutuş hissiyatı sağlamasının yanında sürtünmelere karşı dayanıklı. Hem avuç içi kaplamaları hem de gizlenmiş tarak kemiği ve parmak koruma kısımları ile kaza durumları için bir hayli güvenilir ve sağlam. Gayet güzel nitelikli, renkler canlı , el içi koruması ekstra güzel.

Revit Fly 2

Revit Fly 2 üstün koruma özelliklerine sahip, günlük kullanımlar için optimum konfor konfor bir muhafaza etmeye sahip bir motosiklet eldiveni modeli. Hava alabilen Deri Karvin® yapısı ile en sıcak havalarda bile ellerinizi terletmiyor. Sert polikarbon malzemeden imal edilmiş tarak kemiği ve parmak korumaları ile bir hayli güvenilir. Aynı zamanda avuç içi korumaları sayesinde kaza anında sürtünme ve darbelere karşı ellerinizi korur.

Lastikli ve ayarlanabilir velcro bilek bölgesi ile elinize göre ayarlanabilir. Üstelik bu yapısıyla eliniz bütünüyle sararak güvenli bir sürüş bilgi birikimi sağlıyor. Aynı zamanda avuç içi kısımlarındaki yapısıyla gidonu tutmayı ve motosikleti kontrol etmeyi kolaylaştırır. Parmak uçlarındaki özel yapısıyla dokunmatik ekranlı telefonları kolayca kullanabilme olanağı sunuyor. Kadın ve erkek için özel kesim beden kalıpları sayesinde herkes için uygun bir motosiklet eldiveni.

Andes Sp-8

Günlük şehir içi motosiklet kullanımları için tasarlamış Andes Sp-8 nitelikli ve uygun maliyetli bir motosiklet eldiveni. Suni deriden imal edilmiş yapısıyla yumuşak ve konforlu. Aynı zamanda sürtünmelere karşı dirençli bir yapıya sahip. Üst kısmında bulunan tarak kemiği ve parmak korumaları ile güven veren bir yapıda. Parmak aralarında bulunan hava kanalları ile sürüş esnasında ellerinizi terletmiyor.

Katmanlı yapısıyla yaz ya da kış demeden 4 mevsim kullanmak mümkündür. İç kısmında bulunan koruma katmanları sağlamış olduğu güvenlik özelliklerinin yanında kavramayı ve tutuş hissiyatını optimum konfor konforye çıkarıyor. Böylece eldiven takılıyken motosiklet kontrolleri oldukça kolay hale geliyor. Andes Sp-8 Zevkinize ve taleplerinize göre tercih edebileceğiniz farklı renk seçeneklerine sahip.

Alpinestars Crosser Air Tour

Dünyaca ünlü, optimum konfor konfor kaliteye sahip motosiklet ekipmanları ile bilinen Alpinestars markasının Crosser Air Tour modeli uzun yolculuklar için tasarımı yapılmış. Sürtünmeye karşı dayanıklı 1. Sınıf deriden imal edilen Alpinestars Crosser Air Tour, en yüksek kalite de CE belgesine sahip korumalara sahip. Kalitesi belgelenmiş tarak kemiği ve parmak korumaları yanında bitişik serçe parmak ve sert bilek koruması sunarak sınıfında lider koruyucu özelliklerinde.

İç kısımlarında bulunan süet korumaları sürtünmelere karşı oldukça üstün bir dirence sahip. Bu sayede muhtemel kazalarda ellerinizin iç kısımlarının zarar görmesini engelliyor. Hava alabilen yapısı ve yumuşak hareket olanağı ile uzun yolculuklarda size koruma ve konfor sağlamakta olan en güvenilir yol arkadaşınız olabilir. Kalıp biraz dar ama nitelikli. 2 farklı renk alternatifi ile zevkinize ve taleplerinize göre tercih edilebilir versiyonlara sahip.

Prosev 6289 Retro

Prosev 6289 Retro motosikletle yapılan kısa mesafeli yolculuklar ya da günlük kullanımlar için bir hayli konforlu ve iyi bir koruma seviyesine sahip bir yazlık motosiklet eldiveni. Tamamı deriden imal edilen yapısıyla retro ve şık bir görünüme sahip. Polikarbon materyalden üretilen sert tarak kemiği ve parmak korumaları eldivenin içine gizlenmiş. Bu sayede şık deri görünümünü muhafaza etmesi sağlanmış.

Avuç içi kısmındaki ekstra kumaş koruyucular sürtünmeye ve darbelere karşı bir hayli dayanıklı. Üst seviye dikiş kalitesi oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü. Bilek kısmındaki sağlamlaştırılmış cırt kemer ile elinizi bütünüyle kavrıyor. Şık retro görüntüsünün yanında modern özelliklerinde. Parmak uçlarındaki kısımları ile dokunmatik ekrana sahip akıllı telefonları eldiveni çıkarmadan kontrol edebilirsiniz. 

En İyi Kurye Eldivenleri

Motosikletli kurye Eldiveni Seçim Önerileri Motosiklet sürücüleri için verebileceğimiz en iyi öneri evvela korunma ekipmanlarını tamamlamalarıdır. Motosiklet kazalarının bir hayli fazla olduğu ülkemizde kaza yapma ihtimalini düşünmemek olanaksız. Bu sebeple öncelik olarak korunma ekipmanları tamamlanmalı daha sonra motosikletin keyfini çıkarmalısınız. Gerekli olan 4 ana korunma ekipmanı mevcut.

Bunlar kask, motosiklet eldiveni, motosiklet montu ve motosiklet botudur. Yapabilme muhtemellığının daima bulunduğu motosiklet kazalarında geri dönüşü olmayan hasarlar almanıza engel olarak şeyler korunma ekipmanlarıdır.  Herhangi bir kaza durumunda yere önce eller değmektedir. Her ne kadar kolay bir olay gibi görünse de motosiklet eldiveni kullanılmadığı süreçte olan bir kazada ellerin doku, kas ve kemik yapıları büyük bir biçimde zarar görebilir.

Bundan dolayı ellerinizi eskisi gibi kullanma muhtemellığınız bulunmayabilir. Bu sebeple ister yaz ister kış olsun motosiklet eldiveninizi kullanmanız gerekir. Motosiklet eldiveni kullanmayarak ellerinizin gelecekteki halini şansa bırakamazsınız. Aynı zamanda motosiklet eldivenini kaza odaklı düşünmek ile birlikte mevsim odaklı da düşünebilirsiniz. Şöyle bir örnek verelim;

Soğukta motosiklet eldiveni olmadan motor kullanılırsa soğuk sebebi ile eller kısa bir süre içinde hissizleşmeye başlayarak motosikletteki hakimiyetini yitirecektir hemde sıcak havalarda da motosiklet eldiveni kullanılmazsa önemlidir.  Yani hem sıcak hem de güneş elleri yakmaya başlayacağından bu da motosiklet hakimiyetini kaybetmeniz durumunu ortaya çıkararak kazalara sebebiyet verecektir.

En İyi Kurye Eldivenleri

Tekstil motosiklet eldiveni en son teknoloji ürünü olan özel materyallerden yapılmaktadır. Tekstil motosiklet eldiveni konusunda yeni teknolojiler üretildikçe motosiklet sürücüleri için daha güvenilir ve rahat kullanım sağlamaktadır. Tekstil motosiklet eldiveni genelde su geçirmez olmak ile beraber aşınmaya ve delinmeye karşı da mukavemetlidir. Söylediğimiz gibi korunma ekipmanlarınızı tamamlamadan yola çıkmayınız çünkü bu ekipmanlar sizin hayat sigortanız.

Motosiklet Eldiven Tavsiyesi. Motosiklet eldiven modelleri, yazlık ve kışlık motosiklet eldiveni. Kadınlar için motosiklet eldiveni modelleri. Yazlık mı kışlık mı belirtmemişsin, herhalde bu sıcaklarda yazlık aramıyorsundur diyerek benim aldığım eldiveni öneri ediyorum. Kışlık motosiklet eldiveni önerisi ? Motosiklet eldivenleri bölümünde motorcu eldivenleri, deri eldivenleri ve korumalı motosiklet eldiven modellerini inceleyebilir.

Kullanıcılarının elleri devamlı hava koşullarına maruz kaldığından, motosiklet eldiveni olmadan yolculuk yapmaları nerdeyse imkânsızdır. O üye ve 1 ziyaretçi konuyu incelemekte. Terli ellerden kurtulmanıza yardım edecek bu beş eldiven, en sevilenler arasında bulunuyor. 15 temmuz 2018, 11:06 #1. Motosiklet kaskı ne işe yarar? Scoyco kışlık korumalı eldiven kullanıyorum. Motor eldiveni yazlık kışlık marka ve maliyetleri motosiklet en iyi 5 yazlık motosiklet eldiveni. 

Motor eldiveni yazlık kışlık marka ve maliyetleri motosiklet kategorisinde. Scoyco kışlık korumalı eldiven kullanıyorum. Motosiklet eldivenleri bölümünde motorcu eldivenleri, deri eldivenleri ve korumalı motosiklet eldiven modellerini inceleyebilir ve en ideal fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kadınlar için motosiklet eldiveni modelleri. Yazlık mı kışlık mı belirtmemişsin, herhalde bu sıcaklarda yazlık aramıyorsundur diyerek benim aldığım eldiveni öneri ediyorum.

En İyi Kurye Eldivenleri

Birçok tekstil eldiven nefes alabilen materyalden yapılmakta ve bu nitelikleriyle yazlık eldiven olarak kullanılabilmektedir. Şunu unutmayın ki, gerçekten iyi bir tekstil eldiven, deri bir eldivenden daha pahalıdır. Motosiklet eldiveni bedeni, avuç içinin en geniş kısmının ölçüsüne göre belirlenir (Yalnız avuç içi kısmından ölçülür, santimetre cinsindendir.)

Ayrıca oluşan kaza neticesinde ellerin asfaltta sürtülme muhtemellığını düşündükçe motosiklet eldiveni almak size de mantıklı gelecektir. Motosiklet Eldiveni Tavsiyeleri Motosiklet eldiveni deri motosiklet eldiveni ve tekstil motosiklet eldiveni olarak ikiye ayrılır. Tekstil motosiklet eldiveni de kışlık motosiklet eldiveni ve yazlık motosiklet eldiveni olarak ayrılarak size daha rahat bir seçim olanağı sunar.

Deri motosiklet eldiveninin kullanım ömrü uzundur. Deri motosiklet eldiveninin deri kalınlığı ve dikiş sağlamlığı kalitesi konusunda size ipucu da verecektir. Deri motosiklet eldivenini yırtılma ve eskime durumunda tamir edebilirsiniz. Ayrıca aşınmaya mukavemetlidirlar ve rüzgara karşı koruma özelliğine sahiplerdir.

Kurye Servisleri

  • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
  • Aklınıza kalmasın; Hızlı Kurye teslimat zamanları ne kadardır?
  • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
  • İlginizi çekebilir; Motorlu Kurye hakkında bilinen her şey nedir?
  • Aklınıza takılan; İstanbul Kurye servisi nasıl çalışır, nerelere gider?
  • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
  • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

Bir cevap yazın