Hızlı Motorlu Kurye

Hızlı Kurye

Hızlı Motorlu KuryeYerel topluluğunuzda teslimat desteği için bağımsız işletmeler var ve bunu sağlamanıza yardımcı olabiliriz.
En Hızlı Moto KuryeWeb sitesi veya diğer çevrimiçi durum ayrıntılarının fotoğrafını çekmeye teşvik eden harekete geçirici mesaj
Expres Acil KuryeMaksimum koli ölçülerimiz web sitemizde hangi işi ne zaman, nerede ve nasıl yapacaklarına karar verebilir.
Hızlı Acil KuryeYapılan işi yansıtmak için özellikleri değiştirmek için sonuçlar işin nihai fiyatına düzgün bir şekilde yansıtılır.
Hızlı Vip KuryeKuryelere teslim tarihlerini karşılamak için teslim alma ve teslimat yapmaları için en verimli sırayı sağlıyor
En hızlı Kurye
İstanbul Hızlı Kurye
İstanbul Hızlı Kurye

Hızlı Kurye

Hızlı kurye yine, bir önceki gönderiye göre, bunu 3 ayrı noktaya böldüm. Ne iş yapıyorlar ve ne zaman yapıyorlar. Sistemimiz aracı uygun olmayan kuryeye iş atamayacaktır. Sistem, gerekli teslim tarihlerini karşılayamayan kuryelere de iş atamayacaktır. Herhangi bir gecikme, müşteriye uygulama aracılığıyla anında iletilir. Müşterinin iletişim bilgilerini alır ve işi doğrudan yönetebilir.

Hızlı kurye ile öğeler rezervasyonda açıklanan özellikleri karşılamıyorsa, teslim alma sırasında işleri reddetme yeteneğine sahiptirler. Ancak, bundan sonra teslimatları en iyi olduğunu düşündükleri şekilde yapmakta özgürdürler. Yeterince hızlı hareket etmedikleri için zamanında teslimat yapmazlarsa veya çiğneyebileceklerinden daha fazlasını ısırırlarsa, müşteriler onlara kötü bir puan verecek.

Hızlı Moto Kurye

Hızlı moto kurye doğrudan kendilerine veya bize şikayette bulunacaklardır. Bize iletilirse, kuryeye geri bildirimde bulunur ve geliştiren yollar öneririz. Kalıcı düşük performans, platformumuza erişimlerinin iptal edilmesine neden olabilir. Ancak, bu sadece birkaç kez oldu. Hemen hemen tüm kuryeler, sektörde birkaç yıldır çalışan ve kendilerinden ne beklendiğini bilen deneyimli profesyonellerdir.

Hızlı moto kurye garantili oluyor, ancak bununla ilgili daha fazla bilgi burada İlk günden beri bizimle olan birkaç kuryemiz var. Normalde, başkaları tarafından yapılamayan işleri kapsamak için kullanılırlar. Ama isterlerse bizi reddetmekte özgürler. Bence, yaptıkları iş ve ne zaman yaptıkları konusunda her birimize birer puan vermemiz gerektiğini söylemek oldukça güvenli.

Hızlı Motorlu Kurye

Hızlı motorlu kurye işi en iyişkilde yapıyorlar. Yaşayan ğcret ödediğimiz ‘garantili’ kuryeler dışında, çalıştıkları yer üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Bu tamamen müşterinin teslim alma ve teslimat olarak tanımladığı şeye bağlıdır. Uber gibi herhangi bir zamanda meşgul olan bölgeleri kuryelere bile göstermiyoruz. Yine de kuryeler bize bunu faydalı bir özellik bulacaklarını söylediler.

Hızlı motorlu kurye işi yapmak için başka birini işe alabilirler. kendileri için çalışmak üzere başka kuryeler kurmuş kendi şirketlerine sahip birkaç kuryemiz var. Bu durumda, tüm işler genel kurye şirketi hesabına ödenir. İşin yapılmasına engel olmadığı ve doğrudan platformda çalışan diğer herkesle aynı düzeyde verimlilik ve şeffaflığı müşteriye geri verebildiğimiz sürece bununla ilgili bir sorunumu.

 • İstanbul kurye ile bizler tüm siparişleriniz en kısa ve kestirme yollar üzerinden size geliyoruz.
 • Motorlu kurye hizmeti ile çoklu gönderileri imzalı bir şekilde isim soyad alarak teslim ediyoruz.
 • Acil kurye taşıma hizmeti her geçen gün artan ilgi ile genellikle çevresine hizmet vermektedir.
İstanbul Hızlı Kurye
İstanbul Hızlı Kurye

Hızlı Acil Kurye

Hızlı kurye ile yetersiz işleri kendi zamanlarında düzeltmekle yükümlüdürler. Bu genellikle yalnızca paketlerin düzgün bir şekilde teslim edilmediği veya teslimat noktasında bulunamadığı zamanlar için geçerlidir. Genellikle bu sorunlarla doğrudan ilgilenir ve paketler genellikle hızlı bir şekilde bulunur.İşverenleri, işleri için sabit bir fiyat kabul eder. Yani bu, işin ne kadar sürede bittiğine bağlı değildir.

Kobi pazarını hedefleyen oranlar belirledik. Kurye endüstrisindeki en iyi oranlar olduğuna inandığımız parayı ödememizi sağlıyorlar. Adil olduklarından emin olmak için oranlarımızı ile görüştük. Ayrıca, araç tipi başına iş başına ortalama ödeme konusunda onlarla paylaşılan verileri de tartıştık. Kargo bisiklet fiyatları ve artan motosiklet ve kamyonetler için bekleme süreleri dışında olmuyor.

Hızlı Expres Kurye

Hızlı kurye en başta uzun uzun düşündük ve kuryeler arasındaki rekabetin düşük oranlara neden olacağından endişelendik. Bunun, değişen maliyetlere bağlı olarak kuryeler arasında seçim yapması gereken müşteriler için rezervasyon sürecini yavaşlatabileceğini de düşündük. Bunların hiçbirinin kuryeler veya müşteriler için arzu edilir olduğuna inanmıyoruz.İş için sabit bir fiyatta anlaştık.

Oranlarımız alanındaki rekabete göre çok uygun. Yani bence burada iyiyiz. Ancak, bitirmenin ne kadar sürdüğü için bir prim alıyoruz ve bu nedenle işlemler uzamıyor. İşletme varlıklarını satın almak, işletme maliyetlerini karşılamak ve işleri için araç ve gereç sağlamak için kendi paralarını kullanırlar. Evet, kuryeler tüm ekipmanlarını kendileri alır ve özellikle de motosikletlerinin bakımını üstlenirler.

İstanbul Hızlı Kurye

İstanbul hızlı kurye bu oranları bugüne kadar değiştirmedik. Bunları doğrudan kuryelerle tartışıp anlaşmadan değiştirmeyeceğiz. Kuryelere tişört ve bisiklet formaları sağladık, ancak onlar için ücret almadık. Bu, hepimizin kazanç için sömürmekle suçlandığı bölüm. Ancak kurallara sıkı sıkıya bağlıyız.Birden fazla müşteri için çalışabilirler. Ayrıca kuryeler, kendilerine gönderdiğimiz işler hızlıdır.

Özellikle bildirimlerde ne kadar ödeme alacaklarını tam olarak biliyorlar. Bir müşteri bir işi tamamlamak için kısa bir son tarih belirlerse dolayısıyla işi yapmak zorunda oldukları süreyi azaltır ve sonuç olarak yolda başka işleri kabul etme yeteneklerini azaltır müşteriden bir prim alırız. Bunu rezervasyon sırasında görebilir ve komisyon aldıktan sonra bunu doğrudan kuryeye iletebilirler.

 • Hızlı kurye bazı durumlarda bir çözüm bulamazsınız mevcut sorunları anlamazsanız sistemidir
 • İstanbul kurye firmaları sayısı ve çalışanları genelde bölge içinde sayısı çok daha fazla artmıştır
 • Şehirlerarası kurye İstanbul ve diğer iller arasında önemli paketleri taşımada bir köprü oluyor
İstanbul Hızlı Kurye
İstanbul Hızlı Kurye

En Hızlı Kurye

Hızlı kurye buna daha sıkı bağlı kalmamız için kuryelerin doğrudan uygulamada kendi ücretlerini belirlemelerine izin verebiliriz. Kesinlikle. Aslında biz teşvik ediyoruz. İşlerimizi doldurabilmemiz için uygulamamızda mümkün olduğunca çok kurye olmasını istiyoruz. Ancak, büyüyen bir işletme olduğumuz için, her zaman kuryenin birincil gelir kaynağı olmaya yetecek kadar işimiz olmayabilir.

Büyüdükçe bu değişecek, ancak kuryelerin diğer kurye şirketleriyle çalışmasından her zaman memnun olacağız. İlerlerken, bazılarının zaten yaptığı gibi, kurye şirketlerini doğrudan bizimle çalışmaya teşvik etmek istiyoruz. Özetle, bu bizim puanımızı bize göre 7.5 üzerinden 9 yapıyor. Bize 3,5 puan ve 5 puan önüne koyuyor. Yani lojistil şirketlerinin elbette önyargılı olmakla suçlanabiliriz.

Hızlı Vip Kurye

Hızlı kurye ile ancak, baştan bu şekilde tasarlamamış olsaydık, bu yönergelere bu kadar yakın olmayacağımızı belirtmek önemlidir. Lansmandan önce temas halindeydik. Daha da önemlisi, çalışmanın yanı sıra serbest meslek yönergelerine bağlı kalma taktiği bizim için nasıl çalıştı? Asıl zorluk pazarın kendisi oldu. Bu endüstri sektörü, oranları belirleme konusunda dibe doğru bir yarış içinde.

Bu nedenle, özellikle kuryeler ve müşteriler için yeterince ilgi çekici olması gereken oldukça karmaşık bir teknoloji platformu oluşturur rekabetçi kalmaya çalışmak zordur. Tüm bunları, tarafından belirlenen serbest meslek kurallarına mümkün olduğunca sıkı sıkıya bağlı kalarak yaptık. Açıkçası, yaklaşmakta olan mahkemesi arasında, bu konunun ana akım medyada daha mutlu olamazdım.

Hızlı İstanbul Kurye

Hızlı kurye ile temel olarak, bir yıldan fazla bir süredir bu davulu çalıyoruz ve Pazar liginde bir futbol takımı kadar baskı almayı başardı. O sırada aldığımız herhangi bir anlamlı haberin olmaması bizi biraz rahatsız etti. Yani alıntı içerdiği için muhtemelen çok üzülüyorum. Son 12 ayda çok şey oldu!. Ancak, bir anını akla getiriyor. Babaların ‘yapmaları gereken boktan kredi arayanlarla ilgili olanı.

Kimse senin doğru şeyi yaptığın hakkında yazmak istemiyor, yanlış yaptığın şey hakkında soğuk, katı gerçekler istiyorlar. Yani basın sonunda bunun üzerine, peki ya bahisçiler? Elbette kurye hizmeti müşterileri ve işlemlerinin yeterince ödeme alıp almadığını biraz olsun umursuyor mu? Deneyimlerimize göre, kısa ve acımasız cevap: hayır. Bu şeyleri önemsediği için kayıtlara geçenler bile değil.

 • Acil kurye ile güçlü olma ve her ortamda, yağmur, çamur, trafik gibi zorlu şartlara göğüs germe
  Moto kurye hizmeti olarak size geceleride çalışan çok özel olacak hizmetini gene biz sağlıyoruz.
  Motorlu kurye olarak himet veren elemanı İstanbul her tarafında hazır şekilde bulunduruyoruz
İstanbul Motorlu Kurye
İstanbul Motorlu Kurye

Bir cevap yazın