Uçak Kargo İstanbul

İstanbul Uçak Kargo

İstanbul motorlu kurye resmi 2010 yılında kurulan bir firmadır. Daha önceki geçmişi olarak 1990 yıllarına dayanıyor. İlk bu işe başlayan ekip içinde olan firma kurucularımız gayet tecrübeli ve bilinçli ve ileri görüşlü işletmecilerdir. Daha sonraki yıllarda çeşitli badirelerden geçerek günümüze kadar çalışmasını sürdürmeye devam eden bir kurum haline geldik. Bu sektör içinde, dürüst, güvenli, ahlaklı, ekonomik, hızlı ve samimi bir hizmet veren ender bir firmayız.

İstanbul motorlu kurye firması olarak 2020 yılının başlarında Dünyayı etkilemeye başlayan bir virüsten dolayı çok endişeliyiz. Dünya üzerinde kısa bir süre içinde etkilenmeyen bir ülke neredeyse kalmadı. İstanbul motorlu kurye virüs mücadelesi. Bu virüs öyle bir yayıldı ki tüm ülkelerin korkulan bir olay durumuna geldi. Binlerce kişi öldü ve hala ölmeye devam ediyor. Bu yüzden bütün insanlar evlerinden dışarıya çıkamaz, gezemez, gidemez oldu.

Bu durum ülkemizdeki bir çok iş yerlerinin kapanmasına, okulların kapanmasına, spor faaliyetlerinin durmasına ve bir çok özel sektörün kapanmasına neden oldu. Bu durum böyle hala devam etmektedir. Fakat İnşallah bitecek.Biz firma olarak bu virüsün bir kaç devletten birinin özel olarak ürettiğine ve insanlar üzerinde bir korku ve yüksek derecede artan nüfus oranına etki yapmak ve kendi bildikleri bir çok durumdan dolayı yaptıklarına inanıyoruz.

İstanbul motorlu kurye firması olarak bu durumdan tabi her kes olduğu gibi bizlerde etkilendik. Bir çok müşterimiz çalışmıyor ve çoğu kepenk kapattı. Bizler yine bu durumda en fazla çalışan ve didinen firma olduk.  Bu durum içinde çalışan önemli sektörlerden biride motorlu kurye sektörü oldu. Her alanda insanların ihtiyaçlarını karşılamak için var güçleri çalışıyorlar. Artık her kes evden ihtiyaçlarını kurye vasıtası ile karşılıyor.

 

İstanbul Acil Uçak Kargo

İnsanlar dışarıya çıkamadığı için çalışan  sektörler içinde sağlık, güvenlikten sonra en fazla ihtiyaç duyulan bir sektör haline geldik. Kurye elemanları hayatlarını hiçe sayarak insanların zor durumda ihtiyaçlarını karşılıyor. Bizde İstanbul motorlu kurye firması olarak bu zor günlerimizde üzerimize düşen her türlü fedakarlığı yapıyoruz. İnsanımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.  Çünkü insanın ne olduğu ancak zor günde belli olur.

Özellikle çalışmalarımız esnasında 65 yaş ve üstü olan yaşlılarımıza yardım ediyoruz. Kimsesi olmayan ve zor durumda olan bu güzel insanlarımıza bu süreç içinde ücretsiz hizmet vermenin huzurunu yaşıyoruz. İstanbul moto kurye her zaman müşterilerimize üst düzey standartlarda hizmet vermekten büyük onur duyuyoruz.  Çok yardım sever bir çalışanlarımız var. Biz yılların tecrübesiyle sizlerin karşısına hep çıkıyoruz. Daha güzel günlerimiz ileriye doğru olacak İnşallah.

İstanbul kurye olarak yaptığımız işlerde bize ihtiyacı olan veya bir yere bir şey yollamak isteyen kişi, kurum ve her türlü firmalar  için sizlere en yakın kurye elemanımızı hemen yolluyoruz. Firma olarak İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan iki ayrı ofislerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bu iki ofisimizde her ilçede, semtte, mahallede ve merkezi noktalarda bulunan çalışanlarımız size hizmet veriyor. Çağa ayak uydurmak ve gerekli bir çok değişimi göstermektir.

İstanbul motorlu kurye ile ayrıca en hızlı kurye hizmetimizi de son teknolojiyle donatılan sorunsuz motosikletli geniş araç filomuzla en uzun mesafeleri bile yakın yapıyoruz. Tüm müşterilere kesintisiz hizmet vermenin haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca İstanbul içinde çalışan bütün firmalar arasında en acil kurye hizmeti veren on firma içinde yer aldığımızı da belirtmek isteriz. Bu alan içinde yaptığımız incelemeler sonucu müşterilerimizin yüzde doksanı bizden memnun olmaktadır.

 

Uçak Kargo İstanbul

İstanbul motorlu kurye sistemleri ile artık bu şehir içindeki her daldaki tüm çalışmalarımız heyecan verici olarak düzgün ve kaliteli bir şekilde devam ediyor. Ayrıca en ucuz acil kurye hizmetiyle de karşınıza çıkmaktan büyük mutluluk ve onur duyuyoruz. Motorlu kurye servisi ile diğer firmalar içinde bu dalda sunulan en uygun kurye fiyatı olacağına emin olabilirsiniz. Çünkü biz insan odaklı çalışma prensibi ile hayata daha pozitif bir şekilde bakıyor ve insanların mutluluklarına çok değer veriyoruz. 

İstanbul motorlu kurye ile sektörde en kaliteli ve uygun taşıma ücretleriyle sizlere hizmet vermek ilkesiyle hareket ediyoruz. Bunun için sizlere 7/24 kurye hizmeti vererek devam ediyoruz. Ekonomik fiyatlarıyla kendimizi organize ediyoruz.  Acil motorlu kurye olarak bu dalda en köklü ve lider firmamız daima teknolojik gündemi ve gelişmeleri takip etmektedir. Bu sektörde araştırma olarak liderliğini kimseye vermiyor. Yenilenmeyi her geçen gün takip ederek sürdürüyor.

İstanbul motorlu kurye hizmetimiz olarak teslimat zamanlarımız en aşağıdaki bölümde bulunuyor. Oradan zamanları inceleyebilirsiniz.  İşte bundan dolayı firmamız böyle insanlara yararlı ve faydalı olmak için hayata geçirilmiş bir projedir. İstanbul motorlu kurye bu sistem ile artık bize alo dediğiniz andan itibaren size en yakın motorlu kurye elemanımızı hemen konumunuza yönlendirerek yolluyoruz. Böylece bu sistem fazla zaman kaybını da ortadan kaldırmış bulunuyoruz. 

İstanbul motorlu kurye fiyatları ilk etapta en uygun ve en ekonomik olarak bir şekilde planlama yapılmıştır. Bunun amacı ise insanalar ve tüm firma sahiplerine daha kaliteli ve daha ucuz taşımanın gereğini çoğu kez çalışma hayatımızda göstermektir.  İstanbul motorlu kurye firması olarak yüzlerce firma arasından sıyrılarak en uygun fiyatlı kurye yöntemi ile sizleri memnun etme çabasındayız. Fakat bunun dışında acil kurye, express kurye, vip kurye ve hızlı kurye servisi biraz daha yüksektir.

 

Aynı Gün Teslim Uçak Kargo

İstanbul motorlu kurye firması olarak misyonumuz insan odaklı bir hizmeti vazife edinmektir. Bu çağın en büyük durumu zamanımızda bir gün 24 saatin bile insanlara yetmediği çağımızda en değerli şeyin zaman olduğunun farkındayız.  İstanbul motorlu kurye işlerinde bütün işlerde olduğu gibi bizim düşüncemiz de zaman kazandırmaktır. Misyon olarak yaptığımız ve yapacağımız tüm gönderilerde insanlara zaman kazandırmak en önemli misyonumuz olacaktır.

İstanbul motorlu kurye zamanları normal seviyede bulunuyor. Çünkü zamanın değerini ancak zaman geçtikten sonra anlıyoruz. Bu yüzden insanlar için daha fazla zaman kazandırmak bizim en başta olan görevlerimizdendir. İstanbul motorlu kurye zaman çok önemlidir. Çaba bizden başarı Allah’tandır. Firma olarak vizyonumuz kaliteli, güvenli, dürüst, hızlı ve kibar bir çalışma şekli ile ileriye dönük olarak kendini daima geliştiren bir yapıda olmaktadır. 

İstanbul motorlu kurye vizyonumuz dürüst, güvenli, sağlam ve ekonomik hizmetler sunmaktır. Vizyonumuz her vakit gelişen hayata karşı dimdik durarak mücadele etmektir. Fakat en büyük kriterimiz ise yalan konuşmamaktır.İstanbul motorlu kurye olarak İnşallah Allah ömür verirse ve ayakta kaldığımız sürece daha ileriye dönük yatırımlar yapma gayreti çabası içindeyiz. Verdiğimiz bütün servis ve sistemlerin sitili olarak bir çok farkımız bulunmakta. 

İstanbul motorlu kurye başarılarımız İstanbul içinde kurulan önemli kurye şirketleri içinde kafaya oynama noktasında önemli adımlar atarak geleceğe güvenle bakmaya emin adımlar ile ilerlemektedir.İstanbul kurye çalışma standartları olarak ileri seviyede bir iletişim kurarak mükemmel bir sistem oluşturmanın mutluluğu içindeyiz.  Çalıştığımız süre boyunca işimizi en iyi olarak yaparız. İstanbul motorlu kurye gönderim şartları içinde size sunacağımız fiyatlara bayılacaksınız.

 

Mutlaka okuyun; Motorlu kurye nedir, nasıl çalışır ne iş yapar?

İlginizi çekebilir; Acil kurye servisi nedir, fiyat ve süresi nedir?

Bakmanızda yarar var; Moto kurye nerelere kadar servis verir?

Yararlı çok özel hizmet Şehirlerarası kurye hangi illere gidiyor?

 
İstanbul Motorlu Kurye

Bir cevap yazın