Kurye Kimdir, Nedir, Ne İş Yapar, Nasıl Olunur?

Kurye hizmeti nedir, kimdir

KURYE KİMDİR, NEDİR, NE TAŞIR, NE İŞ YAPARLAR, NE DEMEKTİR?

Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar, nasıl olunur? Eskilerin postacılarına şimdilerde kurye diyorlar. Eskiden yaya ve at ile bu işe yaparlarken, günümüzde yaya ve motosikletler ile yapılmaktadır. Bir noktadan başka bir noktaya bir şey ulaştıran kişilere kurye denir.

Kurye ister yaya olsun, ister arabalı, ister ise motosikletli hepsi ileti ve gönderi taşıyan habercilerdir. Eskilerin posta güvercinleri ve atlıları şimdi günümüzün demirden at yerine motosikletlileri. Bir adresten başka adrese her şeyi resmi olarak taşıyan şehrin kahramanlarıdır.

 

KURYE KİMLERDEN OLUR, NASIL OLUNUR, NE YAPMAK GEREKİR?

İstanbul içinde çalışan motorlu firması olarak ile sizlere yardımcı oluyoruz. Yüzde yüz garantili bütün eşya ve ürünü tüm özel ürününü iş yerinize, evinize adresinize ayağınıza kadar teslim ediyoruz. Zamanımızın en fazla tercih edilen mesleği artık kuryedir.

Sistemi nasıldır, neler yapar?  İş olarak yıllardan beri motosikletli kurye olarak çalışmakta olan bütün personellerden oluşan kadromuz sayesinde her geçen gün deneyimimizle sürüyor. Bu hizmeti artık bütün Dünyayı sarmış durumdadır. 

 

KURYE SERVİSİ NEDİR, NELER YAPAR, NASIL YAPAR?

Kurye servisi nasıldır? Acil ve zor durumda kaldığınız zaman alo moto kurye sistemini arayarak bizden 7/24 gece gündüz olmak üzere bu önemli hizmeti size sunmak ve işleri taşımak için faturası ile beraber isteyebilirsiniz.

Kurye hizmeti ile biz yarım saat içinde adresinize teslim ediyoruz. Paket gönderimlerinin acil kurye olması söz konusu olduğunda trafiğe hiç takılmadan da hareket etmek içindir. Kurye ile işler çabuk çözülüyor.

 

KURYE SİSTEMİ NEDİR, İŞLEYİŞİ NASIL OLUR?

Kurye sistemi mesai saatleri dışında şirketimiz, bünyesinde nöbetçi kurye ekip elemanı bulundurarak bütün müşterilerimize verdiğimiz hizmet olup, çalışan elemanlarımız müsait olması durumunda vardır.

Kuryeler peşin ya da yeni müşterilere de hizmet verilmektedir. Bazen teknoloji çağında olduğumuzdan bazı kişilerde nakit olmayabilir. Bunun çözümünü de cep telefonuna cep bank yaparak halledebiliyoruz. 

 

KURYE NEDİR, NASIL OLUNUR, KİMLER OLABİLİR?

Kurye nedir? Zamanın demirden motosikletli atlılarıdır. Demirden atlılar. Bu çağın posta güvercinlerdir. Kurye sırtında dünyaları taşıyan en  güvendiğiniz daldır. Banka ve kredi kartı dağıtandır.

Kuryeler peşin çalışırlar. Fakat her firma ve biz kredi kartı ile çalışmıyoruz. Çünkü bizde öyle bir sistem yok. Bize her zaman kesinlikle bizlere güvenebilirsiniz. Tabi ki mutlaka bunun bir ücreti var unutmayın. 

 

KURYE KİMDİR, OLMA ŞARTLARI NELERDİR?

Kurye motorla yürüyen dağıtım elamanı. Kurye işte bu işi bizler yapıyoruz. Bizler şirket olarak gündüz mesai saatleri içerisinde görev yapmaktadır. Mesai saatlerinde bizi arayabilirsiniz.

Kurye çalışmalarımız halen sürmektedir. İstanbul dışına hizmetimiz vardır. Ama sadece İstanbul bölgesine ve ilçelerine hizmet veren bir kuruluş değiliz. Bazen mecbur kaldığınız zaman bizi arayın. 

 

KURYE NE YAPAR, NE TAŞIR, NE GETİRİR?

Kurye ile aklınıza gelen her şeyi yollayabilirsiniz. Fakat aklınıza da kötü şeyler de gelmesin. Resmi olan bütün eşya ve paketleri resmi yollardan tüm işleriniz adına fatura keserek alıyoruz, veriyoruz.

Acil kuryeler belli saat içinde yani anlaşılan zaman içinde yerine teslim ediyoruz. Kurye demek her zaman göreve hazır olan eleman demektir. Kurye ile hayatınız daha da kolay bir vaziyet alıyor. 

 

KURYE NE İŞ YAPAR, NASIL YAPAR ?

Kurye Büyük şehirlerde ister Avrupa isterse Türkiye içinde olsun zamanın postacılardır. Özellikle İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, İzmit gibi büyük şehirlerde artık vazgeçilmez olan değerli elamanlar topluluğudur.

Kurye olmasa özellikle İstanbul için geçerli bir durum olarak hayat duracak seviyeye gelir. Çünkü görünmeden fazla bilinmeden bir çok hayati işleri hallediyorlar. Her dalda varlar. Her sektörde bulunuyorlar. 

 

KURYE NASILDIR, NE GİYER, NE İÇER?

Kurye acil çalışan hayat elemanlardır. Onlara ihtiyaç duyduğunuz gidemediğiniz en zor anlarınızda her daim bir dost gibi yanınızda olmak için kurulmuş güzel servistir. Her kes bu servislerden yararlanabilir.

Moto kurye ile yaşanan bir çok olaydan etkilenmeden hayatları pahasına yollanan gönderiyi koruyan görevliler. Kaza demeden, yağış demeden, kötü yol demeden görevini ifa etmeye çalışan ender varlıklardır. 

 

KURYE GÖREVİ NEDİR, NELERİ TAŞIR?

Kurye görevi kendisine teslim edilen her türlü işi tereddüt etmeden yerine getirendir. Bu elemanlar sabah saat sekiz gibi göreve başlarlar akşam üzerindeki paketler ne zaman biterse işlerine devam ederler.

Motorlu kurye ile gerektiği zaman gece olduğu zamanda çalışan insanlara hizmet için var olan insanlar topluluğuna Kurye denir. Onların bilek ve yürekleri o kadar geniş ve büyüktür ki her türlü zorluğa dayanır.

 

KURYE FİYATLARI NEDİR, NE KADARDIR?

Kurye fiyatları firma ve zaman göre değişiyor. Kuryeler trafikte karşılaştıkları bir çok olaylardan etkilenmeden yollarına devam ederler. Çünkü zaman geçtikçe bu sektör daha da önem kazanmaya başlamıştır.

Kurye adına motosikletlerin avantajlarını kullanarak ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlıyoruz. Özellikle gece kalabalık semtlerde size yardımcı olmaya çalışıyor. Biz motorlu kurye firmayız arkadaşlar lütfen.

 

MOTORLU KURYE FİYATLARI UCUZ MUDUR?

Motorlu kurye fiyatları teslimat süresine göre değişkenlik gösteriyor. kurumsal firmaların eli, ayağı, kulağıdır. Sizlere fiyat konusunda yardımcı oluruz. Bizler Bu çağın yani zamanımızın demirden atlıları.

Kuryeler şefkatlidir. Çünkü onlar sizi çok önemsiyor. Onlarsız da asla olmuyor. Onlar yükselen değer haline geldiler. Kurye dediğiniz zaman aklınıza gelen kötü durumlardan sıyrılan güzel insanlardır.

 

NEDEN KURYE, NİÇİN KURYE SERVİSİ OLMALI?

Çünkü Kurye güvenilir ve dürüst firmadır. Çünkü bu zamanda insanlar babalarına bile güvenmez. Evlenmek için güvenilir eşler, güvenilecek arkadaşlar, dostlar bulmak artık çok zordur. 2020 yılında oluşan bir çok durum Dünya’yı etkiledi.

Motorlu kurye ile özellikle iş hayatında bir birlerine kazık atan ortaklar, arkadan vuran çalışanlar var. Hele önemli işlerini teslim edecek birine güvenmek çok zor. Son aylarda çıkan corona virüsü bizi ve müşterilerimizi gerçek manada yıprattı.

 

KURYE TESLİM SÜRELERİ VE ZAMANLARI NE KADARDIR?

Kurye teslim süreleri duruma göre değişmektedir. Bu da üç sınıfa ayrılmaktadır. Birinci olarak Normal kurye sistemi vereceğiniz iş ve paketin acil değilde gün içinde teslimat yapılması. İşte bu sistem daha uygundur.

Kurye sabah sekiz ile akşam yedi arasında yapılan teslim edilen işler için geçerlidir. Tahmini 300 – 360 dakika içinde teslim edilir. Acil, Hızlı ve Express kurye teslimatımız 120 – 150 dakika içinde verile teslimatlar.

 

VİP KURYE NEDİR, NASIL ÇAĞRILIR, FİYATI NE KADARDIR?

Kurye sistemi içinde son olarak ta vip kurye servisi 30- 45 dakika içinde yapılan teslimat süreleridir. Yani bu sistem en özel verilen sistemimizdir. Vip moto kurye servisi sadece size ayarlanmış kurye elamanları size çalışacaktır.

Çünkü vip motorlu kurye olarak bütün gizliliğini teslim edebilmek zor. İşte tam burada biz tam olarak güvenilir ve emin bir kurye şirketi olarak çalışma veriyoruz. Farkımız budur. Fakat yaşanan olaylar her zaman sıkıntı olmuştur.

 

KURYE HİZMETİ ÜCRETLERİ NASIL HESAPLANIR?

Kurye olarak bu piyasada değişken firmalara göre fiyat bedelleri acil durumuna göre değişkenlik gösteriyor. Normal gün içi paket teslimatımız en uygun kurye ve en ucuz kurye olan çalışma şeklidir. Bu çalışma sistemi için fiyat alınız.

Express, acil ve hızlı kurye teslimatımız ise normal teslimat fiyatımızın bir buçuk katı ücreti vardır.  İşte birde sizler için özel en hızlı vip kurye servisimizin fiyatı ise özel olduğu için normal fiyatların tam üç katı olarak fiyatlandırılır.

 

KURYE FARKI NEDİR, NEDEN, NİÇİN KULLANILMALI?

Kurye ve Kargo farkı olarak diğer firmalardan farkımızı aslında çalıştığımız firmalardan öğrenebilir ve sorabilir öğrenebilir. Fakat müşteriler artık buna bakmadan fiyatlar ne kadar uygunsa o firma sahtedir.

Aynen ucuz alkol firmaları gibi düşünün. Yani merdiven altı firma varsa ona bakıyor ona yönleniyor. Artık kimse kaliteye, güvene ve dürüstlüğe bakmıyor. İşleri görülsün de ne olursa olsun düşünüyorlar.

 

KURYE KALİTESİ NASIL OLMALIDIR, GÜVENLİ MİDİR??

Kurye servisi ile her türlü özel işlerinizde kullanabilirsiniz. Fakat ileriye dönük olarak zarar ediyorlar. Bizim farkımız güven, hız, ilkeli, dürüst bir çalışma şekli olarak göze çarpmaktadır.

Kurye bu çok acil ve önemli durumlar için geçerli bir yöntem olduğu için böyle pahalıdır. Çünkü bu işlerde en erken 15 dakika ve en geç yarım saat içinde teslimat için iş sağlanmaktadır.

 

Mutlaka okuyun; Motorlu kurye nedir, nasıl çalışır ne iş yapar?

İlginizi çekebilir; Acil kurye servisi nedir, fiyat ve süresi nedir?

Bakmanızda yarar var; Moto kurye nerelere kadar servis verir?

Yararlı çok özel hizmet Şehirlerarası kurye hangi illere gidiyor?

 

Motorlu kurye şehrin efsaneleri

Motorlu Kurye En Acil Çalışan Hızlı Moto Kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonŞimdi Ara
× CANLI