Moto Kurye

Moto Kurye

Moto kurye deyip geçmeyin. İstanbul trafiğinde bir çok sektör içinde insanların hayatlarını kurtarıyorlar. Bu çalışkan insanlarımız sanki karıncaya benzer. Aldıkları bir görevi yani paketi teslim etmeden kesinlikle evlerine gitmezler. Hemen verirler.

Moto kurye adamları işleri yetiştirmek için kendi canlarını tehlikeye atarlar. Görevleri arasında tüm insanları bir bir birinden ayırt etmeden çalışmaktır. Elemanları asla insanlar arasında ayrımcılık yapmaz. Çünkü gün içi olarak paketleri teslim eder.

Moto kurye her türlü taşıma işini motosikletleri ile yapan kişilerdir. Evrak, paket, su, yemek, insan, yolcu, gazete, dergi, otomotiv yedek parça gibi bilimum bir çok eşyayı taşıyan önemli insanlardır. Zamanımızda en fazla ihtiyaç duyulan mesleklerin başındadır.

Moto kurye İstanbul her ilçesi ve çevre ilçelere hizmetimiz başlamıştır. Yani bilenler için söylüyorum Anadolu sınırımız sınırı sahilden, yaklaşık olarak Fatih Sultan Mehmet Köprüsünün hemen altında bulunan Anadolu Hisarı sınırlarına kadar dayanmaktadır.

Moto kurye her zaman sizinle. En son buradaki Küçüksü denilen bölge sınırdır. Bizde hemen yollarız. Eğer, iş yerinizde hazırlamış olduğunuz resmi veya özel evraklar vardır. İşte biz iki yaka içinden de iki tarafa da geçerek müşterilerimize hizmet veriyoruz.

A ehliyetine sahip olmak, güzel sağlam bir motosiklete sahip olmak ve güzel motor kullanmak gerekiyor. İstanbul içini de az çok bilmesi gerekmektedir. Tabi ki her türlü ekipmanlara da sahip olmak en başta gelen kurallardan bir tanesidir.

 

Moto Kurye Hizmeti

Moto kurye hizmet verdiğimiz yerler arasında İstanbul Anadolu yakası başladığı yerde servisimiz vardır. Yani işte buradan başlayarak, Anadolu yakasında Küçüksu, Kandilli, Vaniköy, Kuleli, Çengelköy, Beylerbeyi, İcadiye, Kuzguncuk, Paşalimanı gideriz.

Moto kurye ile Üsküdar Merkez, Kız Kulesi, Selimiye, Harem bölgesine kadar devam etmektedir. Yukarıdan Altunizade, Bulgurlu, Çamlıca, Ünalan, sınırına kadar devam eder. İhtiyacı nasıl ortaya çıktı? Trafik ve yoğunluktan dolayı.

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası alo kurye hizmetimiz mevcut. Tüm bölgesine hizmet veriyoruz. İstanbul ve tüm sınırları içindeki hizmetlerimiz en sağlam ve en güçlü bir şekilde kaliteli olarak bizler sizlere genel bir hizmet sunuyoruz.

Moto kurye ile en uçtan en ücra ilçelere dahi  bu hizmeti veriyoruz. İşte burası küçükte olsa gene çalışıyoruz burada. Düşünün bizler İstanbul tüm ilçesine kadar tek bir gönderiyi yollayabilirsiniz. Zamanımızda 7/24 çalışan kahramanlardır.

Buda yaklaşık olarak sadece tek gidiş yaklaşık çok yol olarak tutmaktadır. İstanbul şehrinin bir ucundan diğer ucuna kaç km olduğunu da belli oldu. Yaklaşık 270 km olarak bu ölçü uzunluğundadır. İşte bu iki üç arasında her gün gidip geliriz. 

Moto kurye olarak her zaman bütün hizmetler vardır. Nedir bu genel hizmet. Şöyle ki İstanbul şehrini bir bütün olarak düşünürseniz yani tek bir bölge olarak dönüşümlü çalışma ile çalışıyoruz. Bu yüzden başarımızı daha fazla oranda katlıyoruz.

 

Moto Kurye Servis

Moto kurye son yıllara bakıldığında İstanbul’un gelişen ve büyüyen bölgelerinden biri olan İstanbul, özellikle ticari alanların, iş merkezlerinin ve yerleşim alanlarının giderek artış gösterdiği ve göz önünde bulunan bölgelerden biri olmaktadır.

Bu nedenle bir çok ilçesinde her noktada üstün bir hizmet kalitesinin oluşturmaktadır. Böylece her ihtiyacı ve sorunu karşılayacak düzeyde yanıt oluşturdu. Firma olarak verdiğimiz tüm işlerin tamamen arkasındayız. Sistemini kullanabilirsiniz.

Çalışanları güzel iş yaptığı zaman iyi para kazanır. Bu işi yapan bir çok firma bulunuyor. Bir çok elemanları bu firmalarda yüzdelik olarak çalışıyor. Bir çok eleman da değişik sektör içinde gıdadan tutunda her sektörde varız. Ekonomik bir taşıma yapmak isterseniz 

Moto kurye, internet üzerinden çalışmakta olup, internet sitelerimizden gelen müşterilerimize hizmet etmektedir. İnternetten sipariş verdiğiniz ilaçları veya araç gereçleri siz değerli saygın müşterilerimizin adreslerine ulaştırmaktadır.

Moto kurye çalışmalarımız olarak büyük ölçüde işimizi en iyi bir şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Genelde paket üzerine çalışmakla beraber, tıbbi herhangi bir malzeme ihtiyacınızda olduğunda bir telefon kadar yakınınızdayız.

Sigortaya kadar bir çok sektör içinde özel firmalarda maaşlı olarak çalışıyorlar. Bazı elamanlar da sadece kendi müşterilerine kendine has olarak çalışıyor. Bir firmaya bağlı olmadan kendi müşteri portföyünü oluşturarak hizmet veriyorlar.

 

Moto Kurye Fiyat

Siz internetten eve ilaç siparişi vermek istediğiniz zaman direk hattını arayabilir bizlere sipariş verebilirsiniz. Sizin için ne isterseniz her türlü hizmeti çekinmeden verebiliriz. Her alanda faaliyet gösteren bir sektör bu sektör.

İstanbul içinde ve çevresindeyiz. Yeter ki istediğiniz işler tamamen yasal ve resmi olduktan sonra bizim için asla sorun olmaz. Dolayısıyla ihtiyaç duyduklarınızı kapınıza istiyorsanız bizi her zaman istediğiniz vakitte arayabilirsiniz. 

Moto kurye ile gece ve gündüz hizmetimiz sürekli devam etmektedir. Elemanları sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için gündüz çalışma saatleri dışında artık gece boyuncada çalışmaya başlamıştır. 7/24 hizmet vermeye başlamıştır.

Moto kurye anlayışı ile her zaman ileriye doğru adım atıyoruz. Bu sistem ile evet verdiğimiz hizmetlerin hepsinde güven esasına göre çalışıyoruz. Hiç bir kişi tanımadığı bir insanı evine sipariş vermek için çağırmaz. En iyi anlayış çalışırken dürüstlüktür.

Moto kurye ile bunun için yaptığımız işlerin hepsinde dürüstlük ve güven ilkesini en başa koyarak çalışıyoruz. İnanlar artık bu toplum içinde kimseye güveni kalmamış. Fakat biz bu anlayışı artık kökünden sökerek insanlara bunu aşılamaya başladık. 

Moto kurye hizmeti acil ihtiyaç duyduğunuz anda lütfen arayınız. Bizden her türlü sıkıntı oluşmadan ve çekinmeden siparişinizi yapabilirsiniz. Bu konuda hiç kimsenin şüphesi olmasın. Elimizden gelen gayreti göstererek işlerimize devam ediyoruz.

 

Moto Kurye Zamanları

Moto kurye yakından tanıyın. Bazen gece yarısı veya geç saatlerde bir çok kişinin acil bir şeye ihtiyacı olabilir. Bunu karşılamak adına internet üzerinden arama yaparak ihtiyaçlarını karşılıyorlar. İşte bizi de böyle buluyorlar. Aratıp en yakın numarayı arıyorlar.

Moto kurye gece geç saatte gelecek kişiden tabi ki her kes korkar. Sonuçta insanların ne oldukları alınlarında yazmıyor. İşte bizler de buradan elimizden geldiğince kendimizi ifade etmeye çalışıyoruz. Asla hiç bir insanı kırmaz ve kimselere hiç hakaret etmez.

Aslen zaman ve sürelere göre değişir. Yani teslim saatine göre fiyat artar yada azalır. Eğer işinizin çok çabuk ve hemen derhal gitmesini istiyorsanız bunun için biraz daha fazla ücret vermelisiniz. Bu sistem gayet ucuz ve uygun olarak çalışma vermektedir. 

 

Mutlaka okuyun; Motorlu kurye nedir, nasıl çalışır ne iş yapar?

İlginizi çekebilir; Acil kurye servisi nedir, fiyat ve süresi nedir?

Bakmanızda yarar var; Moto kurye nerelere kadar servis verir?

Yararlı çok özel hizmet Şehirlerarası kurye hangi illere gidiyor?

 
İstanbul Moto Kurye
İstanbul Moto Kurye

Bir cevap yazın