Motorlu Kurye Şehrin Gizli Kahramanları

Motorlu kurye şehrin efsaneleri

MOTORLU KURYE NEDİR, NE İŞ YAPAR?

Motorlu kurye nedir, kimdir, ne iş yapar? Moto kurye firması olarak İstanbul ilçelerinin hepsinde ve tüm mahalle ve semtler dahil hizmet götürüyoruz. Bir ilçeden başka bir ilçeye ister yakın olsun isterse uzak olsun bizim için fark etmiyor.

Motorlu kurye ne yapar, nereye gider, nasıl çalışır? İstanbul içindeki batıdaki en uzak ilçeden doğudaki en uzak ilçeye hizmet sağlıyoruz. İstanbul iki ucu arasındaki mesafe yaklaşık olarak 300 km olduğu söyleniyor. Bizim için fark etmiyor.

 

MOTORLU KURYE NE DEMEKTİR?

Motorlu kurye hizmeti veren her firma da olduğu gibi elimizden geldiği sürece buralarda hizmet vereceğiz. Fakat bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özellik ne diye soracak olursanız biz güvenir ve dürüstlük olarak olarak niteliyoruz.

Motorlu kurye hizmeti veren tüm firmalar arasında sıyrılarak gerçek kimliğimizi ve sistemimizi bu iki ilke üzerine bina ettik ve böyle bu yolda çalışmalarımızı sürdürmeye gayret ediyoruz. Çünkü biz yalancılığın ne olduğu iyi öğrendik.

 

MOTORLU KURYE AMAÇLARI

İstanbul içinde çalışan motorlu kurye firması olarak motorlu çalışanlar ile sizlere yardımcı oluyoruz. Paketlerini adresinize ayağınıza kadar gelip teslim ediyoruz. Motor kurye elamanları artık çok aranan meslekler arasına girmiştir.

Moto kurye ile bütün bu motosikletli kurye hizmetlerinin fiyatlarında olduğu gibi acil kurye hizmetlerinde de gönderinin gideceği mesafeler, gönderinin büyüklüğü gibi farklı sebepler kurye fiyatlarının değişmesinde etkili olabilmektedir.

 

MOTORLU KURYE SERVİSİ

Motorlu kurye acil ve zor durumda kaldığınız zaman acil kurye sistemini arayarak bizden 7/24 gece gündüz olmak üzere size yaptığımız tüm servisi bizden her an çalışmak için isteyebilirsiniz. Bir çok alanda elimizden geldiğince hizmet veriyoruz. 

Acil motorlu kurye ile biz yarım saat içinde adresinize teslim ediyoruz. Bunun için detaylı bilgi almak adına bizlere ulaşabilirsiniz. Yine de standart kurye ücretlerimiz ile karşılaştırıldığında çok uygundur. Yaşanan bir çok sıkıntıları aşmak için sabrediyoruz.

 

MOTORLU KURYE SİSTEMİ

Motorlu kurye İstanbul içinde çalışan motorlu kurye firması olarak çalışma ile sizlere yardımcı oluyoruz. Yüzde yüz hızlı bir şekilde iş yerinize, evinize ve özel adresinize ayağınıza kadar teslim ediyoruz. Her ay düzenli olarak teslimat bilgileri arşivlenir.

Kurye hizmetimizden yararlanmanız da mümkün olmaktadır. Düzenli olarak bu türde hizmetler almaya ihtiyaç duyan müşterilerimiz için de çok daha cazip fiyatlarla kurye hizmetlerimizi sunabiliyoruz. Bir çok çeşit taşıma sistemimiz bulunmaktadır.

 

MOTORLU KURYE FİYATLARI

Moto kurye ile strateji ve özellik olarak bir çok firma aynı tarz çalışma yapmaktadır. Sistem olarak burada size özel olarak acil kuryelerimizle verdiğimiz ile her kese hizmetlerimizde çok uygun fiyatlarla ayrıcalıklı özel ve acil kurye hizmeti sağlanmakta.

Hızlı motorlu kurye servisi ile olan tüm çalışmayı tek bir firmadan almanızı mümkün kılıyoruz. Bizim işimizdeki mantık şudur ki; kaliteli çalışarak evimize akşamları sağ salim dönmektir. Fiyatlarımız gerçekten de her kese her keseye ve firmaya ekonomiktir.

 

MOTORLU KURYE ÇALIŞMASI

Motorlu kurye acil ve zor durumda kaldığınız zaman tüm eşya ve paket getiren kurye sistemini arayarak bizden 7/24 gece gündüz olmak üzere motosikletli eleman sistemini fişi ile beraber isteyebilirsiniz. 7/24 çalışan nöbetçi kurye elemanımız vardır.

Express motorlu kurye ile biz yarım saat içinde adresinize teslim ediyoruz. Tamamı deneyimli ve gönderimler konusunda sorunsuz hizmet verme kapasitesine sahip personelimizle birlikte ihtiyacınız giderilir. Sorunsuz ve düzenli bir servis sağlamaktayız.

 

MOTORLU KURYE İŞİ NEDİR?

Motorlu kurye işi ile artık bunlar arasında özel kurye adıyla vermekte olduğumuz hizmetler daha çok evrak gönderimleri için tercih edilen gönderimlerde olmaktadır. Moto kurye işi günümüzün şu anda vazgeçilmez bir parçası haline geldi.

Motorlu kurye işi acil ve zor durumda kaldığınız zaman paket getiren hızlı kurye sistemini arayarak bizden 7/24 gece gündüz olmak üzere bu hizmetimizi fişi ile beraber isteyebilirsiniz.  Verdiğimiz tüm hizmetlerin yasal faturasını alabilirsiniz.

 

MOTORLU KURYE NASIL OLUNUR?

Motorlu kurye olmak için aslında gereken bir çok kural olmasına rağmen şimdilerde her kes olabiliyor. Aslında bu işin bir kuralı falan yok. Bir A-2 yeni yasaya göre A ehliyetine sahip olan her insan bir de motosiklet aldı mı artık bu işe başlayabilir.

Motorlu kurye olmak için trafikte gördüğünüz manyak tipler bunlardır. Sağa sola makas atan, arabaları sıkıştıran tipler. İşte genellikle kazalarda bu kişiler neden oluyor ve genellikle bu tür kişiler millete zarar veriyorlar. Bizde bunlardan şikayetçiyiz.

 

MOTORLU KURYE OLMAK İÇİN 

Motorlu kurye olmak için birincisi sağlam bir karaktere sahip olmak gerekiyor. Efendi, dürüst olmak gerekiyor. Fakat nerede esrarkeş varsa motorcu olmuş. Nerede başka iş bulamayan motorlu kurye işi yapıyor. Yani bu piyasada doğru dürüst insan olmaz. 

Fakat motorlu kurye bunun ehliyeti var, motoru var. kask ve dış giysi olarak ekipmanlar var. İstanbul içini çok iyi bilmek var. En önemlisi de dürüst ve efendi olmak ve trafikte kimseye zarar vermeden işini yapabilmek var. Yalan konuşmak en büyük suç ve hatadır.

 

MOTORLU KURYE NASIL OLUNUR?

Motorlu kurye olmak için bir çok önemli püf noktaları vardır. Fakat günümüzde böyle değildir. Her sektörde olduğu gibi çoğu kişi bilinçsiz olarak işe atılır. Ne bir eğitim ne de bir öğrenim. Bu durum üzülerek ifade edelim bizde de böyledir.

Motorlu kurye sektöründe de aynıdır. Azıcık parası olan hemen motosiklet alır. Hiç bir şey almadan ve öğrenmeden bu işe başlar. Sonra da Allah taktiri mefta olur. Yani ölür. Neden bilgisiz be bilinçsiz olduğu için. Bom boş olduğundan dolayı.

 

MOTORLU KURYE NELER YAPAR?

Motorlu kurye yollarda görmenize rağmen bir çok işi halleden birimlerdir. Sizler sadece yolda, trafikte bunların sağa sola gittiklerini görürsünüz. Genel olarak ne yaptıkları belli değil gibi gözükür. Fakat bir çok işi yerine getiriyorlar.

Motorlu kurye İstanbul içinde hallettikleri işin, yaptıkları işlerin haddi hesabı yoktur. Şu zaman içinde onlar olmasa sanki bütün işler duracak sanki. Af edersiniz popomuzdaki donunuzu bile artık motorlu kurye elamanları getiriyor.

 

MOTORLU KURYE OLMAK İÇİN

Motorlu kurye olmak için çok bilinçli bir insan olmak gerekiyor. Onlar bu şehrin efsaneleri arasına girmiştir. Biz yarım saat içinde adresinize teslim ediyoruz. Ama böyle motorcu sayısı çok az. Biz ise daha iyisini yapmaya gayret ediyoruz.

Motorlu kurye elemanlarının yüzde elliden fazlası dürüst ve düzgün olsa da diğer tarafı da bir o kadar kötü ve yanlış insanlardan oluşmaktadır. Siz siz olun motorculara fazla güvenmeyin. Çünkü çoğu hayattan beklentisi olmayan tiplerdir.

 

MOTORLU KURYE SORUNLARI

Motorlu kurye olarak bizim bir çok sorunumuz var. En başta önceleri bizden köprü ve paralı yol ücretsiz iken şimdi paralı oldu. Motosiklete vergi yokken şimdi araba gibi vergi koyuldu. Son olarak sıfır motosikletlere yüzde elli vergi geldi.

Motorlu kurye olarak yollarda bütün sürücülerden şikayetçiyiz. Çünkü bizi görmezlikten geliyorlar. Ayrıca bizlere özel motosiklet yolları olması gerekmektedir. Çünkü trafik içinde hareket edemez hale geliyoruz. Yol her zaman tıkanıyor.

 

Motorlu kurye ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki bağlantıdan

https://www.istanbulmotorlukurye.com/motorlu-kurye sayfamızı okuyun.

 

Motorlu Kurye en acil çalışan hızlı moto kurye

Motorlu Kurye En Acil Çalışan Hızlı Moto Kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara (0555) 278 23 30
× WHATSAPP