Tarabya Motorlu Kurye

Tarabya Motorlu Kurye

Tarabya motorlu kurye ile daha fazla fırsat yakalayın daha fazla şans ve indirim kazanın. Acil Tarabya kurye hizmet götürdüğü bölgelere rahatlığı da getirmiştir. Tarabya ve Ferahevler bölgesi diye bilinen bu bölge Sarıyer ilçesi içerisinde yer alan bir semttir. Burası tam olarak merkez sahil den sahil boyunca devam eden bir yarım ada şeklinde yuvarlak yarım yumurta şeklinde bir yerdir. Sarıyer merkezden sahil boyunca yürüdüğünüzde sahile bakan kesimin hemen üst tarafı ve sahil kesimini kapsar.

Ben anlamam kuryeden acil diyenler için bazı şeyler demek ve söylüyoruz. Hızlı ise işiniz hızı yollayın. Tarabya moto kurye her zaman yaptığımız işe saygı duyarak yaptık. Çoğu zaman bizler bunca gösterdiğimiz hassasiyetlerin nedenlerini pek karşılığını alamadık. Sevgili değerli meslektaşlarımız ve değerli saygı değer motosiklet kullanan arkadaşlara buradan seslenmek istiyoruz. Lütfen arkadaşlar yalvarıyoruz size şu mahalle aralarında merdiven altı hizmet veren firmalara fazla güvenmeyin.

Verilen servisi çalıştığımız süre boyunca hızımızı asla abartmıyoruz her gün olay yaşıyoruz. Böylece Tarabya kurye geçmişten beri çalışma hayatımız boyunca hiç bir sektörde karşılaşılmayacak bir sürü olaya şahit olduk. İçinden çıkamayacak ve karışık durumlarla karşılaştık. Bir insanın başına ne gelecekse aklınızdan ne geçiyor sa işte yaklaşık olarak bunların çoğunu yaşadık. Yapılan iş neticesinde büyük olaylar gördük kaza gördük. Ama her daim günde on saate kadar hiç bir insan asla zarar vermedik.

Tarabya Kurye

Tarabya moto kurye hayatta kaldığımız sürece İnşallah yolumuza hep devam edeceğiz. Kesinlikle bunun altında yatan bir çok olay ve sebeplerin olduğunu düşünüyorum. Bu bölge ye bir çok yoldan bağlanın. Hacıosman ve Çayırbaşı  olduğu yerden içeriye doğru da sahil caddesinden de gidilebilinir. Bu cadde den başlayarak burada tüm sahili dolaşan bir minibüs hattı da bulunmaktadır. Ayrıca Kefeliköy dan aşağıya da iniş vardır. Artık burada olan bazı şeyler de bizim daha çok çok işimize geliyor. 

Tarabya motorlu kurye sistemimiz burada bir ilki daha başardık. Çabuk kurye tüm İstanbul olarak, tüm Sarıyer ilçelerinde ve bu bölge içinde sağlıklı ve çok seri hizmet başlanmıştır. Tüm bölge içinde bulunan yerler aslında İstanbul iline Sarıyer ilçesine bağlıdır. Fakat çoğu kimse bazı semtleri Beşiktaş ilçesine bağlı zanneder. Fakat ne kadar bu bölge Sarıyer ilçesine bağlı olsa da buralar ana cadde ve diğer ana yollarda İstanbul Büyük Şehir Belediyesinden dan daha çok hizmet ve destek alır.

Tarabya acil kurye olarak bu bölgelerde hizmet sürer. Bizim ile çalışırken zaman su gibi akıp geçiyor. Sarıyer kıyısında bir yer desek herkesin aklına Tarabya bölgesi gelmektedir. Fakat çoğu insan Sarıyer bölgesini bilir. Fakat İstanbul’da olan bir yerin sahil kıyısında olmasını herkes bilemez. İstanbul Sarıyer ilçesinin Karadeniz kıyısına komşu olduğunu da herkes bilmez. İşte burası Sarıyer ilçesine bağlı bu küçük semtinde acil hızlı hizmeti başlamıştı. Bizler küçük araç olarak biliniyoruz.

Tarabya Moto Kurye

 • Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. En uygun fiyatlı ve ekonomik olan teslimat seçeneğidir.
 • Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. İstanbul içi en fazla 4 saat içinde gideceği yere ulaştırılır.
 • Express moto kurye hizmeti: gönderilerin durumuna göre kullanılır. İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde yerine ulaşır. Fiyatı ise normal listenin iki katıdır.
 • Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır. İstanbul içerisinde 15 ile 30 dakika sürede gönderi verilir. Ama liste fiyatının 4 katı ücreti vardır.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Geceleri de nöbetçi olarak kalır ve iş olarak 7/24 çalışan bu hizmetin  fiyatı listenin 4 katıdır. 
 • Acil Kurye veya Hızlı Kurye hizmeti: alınan paketlerin aciliyet durumuna göre 2 saat içinde teslim edilmesi sistemine denir. Acil yada hızlı aynı anlama gelmektedir.

Tarabya Motorlu Kurye

Hızlı kurye her kese ve sizlere burada çok büyük ve gerçek ciddi önemli imkanlar sağlıyor. Artık bu taraflarına gider özellikle akşamları balık tutardık. Hatta bazen gene gider ara sırada olsa tutarız. Güzel ve keyifli oluyor. Arkadaşlarla akşamları buluşur motosiklet ile beraber semaver alır buralara gider semaver yakar içerdik. Balık varsa olta alıp denize atar, balık tutarsak orada hemen ızgara yapar yerdik. Ah ne günlerdi ne zamanlardı geldi geçti. Zaman ne çabuk ta gelip geçip gidiyor.

Sarıyer kurye tabi şimdilerde çok yoğun ve daha dolu. Her şeyin farkında. Sahilde hem oturmak, hem semaver yakmak ve çayı içmek hemde balık tutmak çok güzeldir. Sahilde oturup ta dinlenmek denizi seyretmek. Tabi ki İstanbul boğaz şehri olduğu için tüm boğaz semtleri için aynı şeyler söylenebilir fakat burasının bende ayrı bir yeri vardır. Burası bir başkadır. Burada bir gezintiye çıkmak çok hoş oluyordu. Fakat şimdilerde pek sık gitmiyoruz. Burada yat limanları bulunmaktadır.

Sarıyer kurye kimseye statüsünden dolayı kıyak yapmaz. Acil kurye servisi çünkü biz firma olarak hiç bir zaman insan ayrımı yapmadan aynı hizmeti yıllardır vermeye gayret ediyoruz. Hizmetlerimiz çoğunlukla özel çalışma servisidir. Bir çok konuda seçkin bir görev olup, araçlı ve vip servisimiz vardır. Bizler İstanbul içinde Sarıyer ilçesinde birde bu semtimize hizmet olarak çabuk gidip geliyoruz. Özel olarak özenle çalışma gösteren güzide elemanlarınıza teşekkürler ederiz.

Yeniköy Kurye

Yeniköy kurye işini gerçekten çok önemsiyoruz. Önem verince de başarıyoruz. Bu semt içinde özen ve itina ile çalışan tek motorlu firmasıyız. Bölgedeki yakın ilçesinde ve çevre semtlerinde, mahallelerinde ve tüm caddelerinde servis çabuk ve seri olarak hizmete başlanmıştır. Çalışma koşullarımız sadece düzenli ve kaliteli çalışmak ve söz verdiğimiz gibi zamanında ürünleri teslim etmekten geçer. Genel olarak iş sahası sanayi olarak değilde Avm, mağaza sektörü olarak büyüyüp gelişmiştir.

Bu bölge içinde araçlı kurye servisi deyip te geçmeyin. Bu yer son yıllarda çok değer kazanan yerlerin başında geliyor. Özellikle sahip olduğu boş arsa ve alanları ile mütahhitler için göz kamaştırıyor. Değerli arkadaşlar, çalışmaya başladığımız tüm zamandan itibaren her an çalışma aşkımızdan bir şey kaybetmedik. Böylece gece gündüz ne vakit olursa çalıştık ve çabaladık. Azim ile çalışmamıza devam. Buradaki işlerimiz Sarıyer eksenli devam etmektedir. Hacıosman kurye işlerinizde kaliteyi arttıracaktır.

Yeniköy kurye ile kafanız rahat olsun merak etmeyin her şey yoluna girecek. Evlere gece ve gündüz olarak istediğiniz her şeyi getirebiliyoruz. Alo ilaç kurye hizmetimiz İstanbul ilinde Sarıyer Tarabya içine başlamıştır. Tüm cadde sokak ve mahallelere hizmetimiz devam etmektedir. Çünkü her şeyin ayağına gelmesinin tadına varmış olan müşteriler dışarı çıkmak yerine artık her şeyi dışarıdan sipariş vermeye başladılar. Bir çok sanatçının yaşadığı yer olarak ta bilinmektedir.

Sarıyer Kurye

 • Motor kurye ; 30-60 dakikada adresten paket alma ve gönderi toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu yolda tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı kötü havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve müşteriye anında cevap verme
 • Ekspres Kurye ; yani herhangi bir hesap yada bir üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 15 ile 30 dakika içinde çok hızlı teslimat
 • Şehirlerarası kurye ; yani şehirler arası olarak güvenli uzun yol hizmeti

Tarabya Acil Kurye

Moto kurye normal şartlar altında sistemimiz ücretli bir servistir. İş olduğu için ve ayrıca özel hizmet verdiğimiz için biraz sizlere pahallı gelmiş olabilir. Aslında şöyle bir bakıldığında bir gece eğlenmeye çıkan insanlarımız bir sürü para harcıyor. Fakat iş ona buna hava olsun ama desinler diye de bir sürü bahşiş bırakıyor. Bizim bu işine geldiği zaman bence o kadar pahallı değil. Firmamız Ferah evler semtinde herkese yüzde elli indirim sağlıyor bazı hatırlatmalarda bulunursanız çok memnun olacağız. 

Anlık konum özelliğimiz sayesinde kuryenizin hareketlerini takip edebilirsiniz. Acaba gönderim nerde? Gönderime zarar gelmiş midir? Doğru adrese mi teslimat yapıldı? Ne kadar sürede teslim edilir? Gibi sorularınızı çözüyoruz. Ve güvenilir şekilde taşıma yapıyoruz. Günlük trafiğin yoğun olarak yaşandığı 1984 senesinde mahalle statüsünü kazanan Ferahevler kurye trafiğinin de en fazlaca gerçekleştiği bölgelerden biridir. Servisi veren firmaların iş yoğunluğunu en fazla arttıran sebepler var.

Özellikle bölgedeki yoğun trafik ve şirketlerin arasındaki ve şirketlerin devlet daireleri ile arasında yaşanan evrak trafiğidir. İlerleyen teknoloji ile artan ve hızlanan mesajşim olanakları sayesinde bir oldukça informasyon, belge dijital ortamda birkaç saniye içinde dünyanın öteki ucuna iletilebilmektedir. Ancak özellikle imza veya müdür, kaşe gerektiren evrakların elden teslim edilmesi gerekliliği sebebiyle, teknoloji bu şeklinde durumlarda yararsız kalmaktadır. Mahkeme, gümrük, farklı yasal evraklar.

Tarabya Hızlı Kurye

Tarabya hızlı kurye ile aşina olduğunuz hizmet başladı. Motorlu kurye Maslak köprü ve birinci köprü girişi ve çıkışları arasında sonra sahilden de gidilen bir yerdir. Aslında strejeji olarak önemli bir konumda yer almaktadır. Geniş bir alanı kapsasa da genel olarak hem villa hemde sitelerin binaların olduğu bölgeler arasında sayılır. Hacı Osman sapağından  sahil istikametine doğru ilerleyince hemen ön tarafta kalır. Hızlı kurye en sevdiği ilçede çabuk bir hizmet veriyor.

Özellikle kimlik, geçişlik şeklinde evrakların yoğunlaştığı bu alana, özellikle işletmeler arasında gönderilen prototip, numune, aciliyeti olan teslimatlar yada istenmeyen gözlerden korunmak istenen içerikler de eklenmektedir. İstanbul’un en bilinen mahallelerinden kabul edilen yerdir. İstanbul’un en seçkin semtleri ile iç içe olan, bununla beraber şehir ormanına da yakınlığıyla bilinen mahalleden de biridir. Karışık sosyo ekonomik yapısıyla da dikkat çeken semt hem şehrin en varlıklı kesim.

Acil kurye bu köylerden en tanıdıkları, Ayazağa Köyü, Kumköy, Demirciköy, Bahçeköy, Zekeriyaköy, Kefeliköy gibi köyleri mevcuttur. Bütün bu köylerimize ve mahallelerimize Hacıosman kurye hizmetimiz mevcuttur. Lütfen fiyat alınız.Bu ilçe ile beraber Sarıyer bölgesi dahil olmak üzere, Eyüp İlçesi, Marmara boğazı bölgesi, Karadeniz ve  köyleri dahil olmak üzere devam ediyor. En başarılı ve kaliteli şekilde burada irili ufaklı bir çok mahalle statüsünde köy gibi semtler vardır.

Ferahevler Kurye

 • Ferahevler kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil ve güvenilir bir teslimat düşüncesi yer almaktadır.
 • Gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket etmekteyiz.
 • Firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
 • Dürüst ve samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün vermeyiz.
 • En uygun ve en ekonomik sunulan özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.
 • Gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmekteyiz.
 • İstanbul moto kurye sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip etmekteyiz.
 • Böylelikle sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanmaktayız.

İstanbul Motorlu Kurye

İstanbul kurye hiç üşenmeden ve bıkmadan yoluna umut içinde devam ediyor. Artık bundan sonra İstanbul Sarıyer Belediyesi eski kurulan gözde belediyedir. Bölgesinde bulunan bir çok ufak tefek köylere hizmetimiz vardır. İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan 2019 yılı itibari ile ilçe olan en eski ilçelerinden biridir. Karadeniz kıyısına daha yakın bir bölgede genellikle ormanlık ve ağaçlık bölgelerden oluşmaktadır. Bu bölgelerde bulunan köylere hizmetimiz uzun zamandır devam ediyor. 

İstanbul kurye bu ilçedeki hizmetimiz devamlı olarak 7/24 sürmektedir. Motorlu kurye anlatmaya çalıştığımız yer yani Sarıyer bölgesi Eyüp Kemerburgaz ve Göktürk tarafı dahil  ile Arnavutköy arasında bulunmaktadır. Önceden burası daha fazla ormanlık alan idi. Merkez Sarıyer Belediyelerine bağlı bir yerdi. Arnavutköy ilçe olmasından sonra buranın bir kısmı başka ilçesine bağlansa da bir kısmı Eyüp Belediyesine bağlandı. İşte sağlam denilen bu yer burasıdır.

Sarıyer kurye olarak ilçede çalışmak zorlaştı. Kalender kurye trafik yoğunlaşmaya başladı. Çünkü buralar artık inşaat alanı olmaktan çıkamadı. Yeni yapılan üçüncü köprü ve üçüncü hava alanı nedeni ile bir on yıl daha buralar böyle devam edeceğe benziyor. Büyük oranda burada inşaat olarak çalışmalar halen sürmektedir. Buradan oraya yani Kemerburgaz bölgesine gitmek için çok zor gelirdi. Bu etaplardan sonra aşağıya doğru siteler çoğalmış ve burada  bir semt doğmuştur.

Tarabya Ekspres Kurye

Tarabya kurye hizmeti burada bulunan tüm firma sahipleri ve özel kişiler için işe başladı. Dolayısı ile bunlar burayı çok etkiledi. Üçüncü köprü ise Garipçe bölgesinden geçmiştir. Sarıyer moto kurye genede yerinde durmaz. Bütün bu gönderileri hızlı ve kesin bir çözümle artık kolaylaşmıştır. Çünkü artık biz varız. Merak etmenize gerek yok. En son sayımdaki nüfusu yaklaşık olarak 2019 yılı rakamlarına göre 500 bin civarındadır. Moto kurye her açıdan güzel işler yapmaya başladı.

Bahtınız ve yolunuza açık olsun. ve büyük şirketlerinin temsilcilik ve merkezlerine ev sahipliği yapmakta, bununla birlikte daha dar gelirli bireylerin yaşamlarına sahne olmaktadır. Sarıyer ilçesinin tüm mahallesindeki tüm evrak, iş gönderiler bizde. Yani bizİstanbul’un tecim ve üretim bakımından gelişmiş olan biroldukça ilçe ve semtine de yakınlığı ile dikkat çeken, özellikle şimal-cenup istikametinde hareket edecek bireylerin en çok tercih etmiş olduğu istikametlerden biri olarak da dikkat çekmektedir.

Önemli devlet dairelerinin de bir kısmını barındıran ve birçoğuna da oldukça yakın olan mahalle aynı zamanda İstanbul’un en güzel bölgelerinin de ortasında yer almaktadır. Sıkışık trafiği ile dünyada en sorunlı şehirler arasında yer alan 25 milyon ferdin yaşamını sürdürdüğü İstanbul’un en kalabalık ve en hareketi bölgeleri içinde yer edinir. Sarıyer Belediyesi ilçe sınırları içinde hizmetlerinin kullanılmasının nerede ise şart olduğu bölgelerden biridir. Yakın olarak her türlü önlemler alınır.

Motorlu Kurye Süreleri

 • İstanbul motorlu kurye ile 7/24 acil, express ve hızlı kurye hizmeti verilir
 • Normal İstanbul motorlu kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
 • Express İstanbul motorlu kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası
 • Vip acil İstanbul motorlu kurye teslimat süreleri :     60  – 90 dakika arası
 • Hava şartları, trafik, acil ve önemli olaylarda teslimat süreleri gecikebilir
 • İstanbul moto kurye servisi: 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’den ulaşınız

Kurye Servisleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Aklınıza kalmasın; Hızlı Kurye teslimat zamanları ne kadardır?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu Kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul Kurye servisi nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

“Tarabya Motorlu Kurye” hakkında 1 yorum

 1. Geri bildirim: Sarıyer Kurye – SARIYER KURYE

Bir cevap yazın