Eyüp Kurye

Eyüp moto kurye olarak bütün İstanbul içine hizmet veriyoruz. Tüm bu sürecin ardından teslimatın yapılacağı noktaya ulaşarak isteğiniz halinde sizlere gönderinin yerine ulaştığına dair tekrar bilgi verebiliyoruz.

Eyüp motorlu kurye ile bizim ile herhangi bir gönderim olması halinde. Gönderimde nasıl bir hizmet istediğinizi belirttiğiniz bu ön görüşmenin ardından bulunduğunuz bölgeye en yakın kurye elemanı adrese gelir.

Eyüp kurye bu noktada gönderimi yapılacak eşya ya da evrakın teslim alınması sağlandıktan sonra sizlere daha önce bilgi almadıysanız gönderinin ne kadar sürede belirtilen yere ulaşılacağı bilgisi de aktarılıyor.

Eyüp acil kurye en yakın konumda olan personelimiz en kısa sürede bulunduğunuz yere ulaşıyor. Bu servisi ile çekinerek istedikleriniz artık en kısa bir zaman içinde evinizde olacaktır. Gizliliğe çok değer ve önem veriyoruz.

Eyüp hızlı kurye faaliyetlerinde teknolojiyi yakından takip eden firmalardan hizmet aldığınız vakit eşyalarınızın taşınma süreci hakkında her an bilgi almanız açısından avantajlar sağlarsınız. Firmamız, son teknoloji cihazları kullanarak sizlere hizmetler sağlamaktadır.

Eyüp Kurye

 • Uçak kargo; şehirler arası kurye ile bütün şehirlere bundan sonra uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslim; aynı gün teslimat olarak daha uygun, daha uzcuz teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en ekonomik ve artık en ucuz fiyat seçeneği
 • Moto kurye bütün sektör içindeki firmaların kullandığı artık mecburi bir sistem olması
 • Çözüm sunmak ; Bütün çözümlerimizi pek çok farklı seçenekle kullanıma açıyoruz.
 • Hızlı kurye ; Hızlı seçeneklerimiz ile 60 ila 90 dakika arasında çok çabuk seri teslimat
 • Güvenilir hizmet ; en değerli evrak, eşya, ürün, telefon vb. gibi eşyaları güvenli yollama
 • Zaman seçebilme; paketinizin aciliyetine ve zamanınıza göre tercih yapabiliyorsunuz
 • Ekonomik teslimat ; 240 ie 300 dakika arasında een ucuz teslimat gerçekleştirebiliyoruz.
 • Çok acil teslimat ; 15 ila 30 dakika arasında hemen her noktaya taşımacılık yapabiliyoruz

Eyüp Moto Kurye

Eyüp kurye ile en hızlı kurye hizmeti ve gönderimi nasıl yapılır? Gelen personelimiz yine sadece sizin eşya ya da evrakınızı teslim acil alır. Teslimatların yapılacağı noktaya derhal gidip ulaşıp gönderiler yerine ulaştırılmasını sağlıyor.

Eyüp moto kurye bunlardan biri olan hizmetlerimiz siz müşterilerimizin en hızlı şekilde destek alabileceğiniz hizmetlerimizin başında geliyor. Sadece size özel olarak hizmet vermek üzer yola çıkan kurye elemanıları bulunuyor. 

Eşyalarınız, kısa mesafelerde yarım uzun mesafelerde ise en geç iki saat içerisinde istediğiniz adrese bırakılmaktadır. Özel günlerdeki programlarda da sizlerle beraberiz. Firmamız, randevu verdiğiniz saatte siparişleri alır.

Acil kurye sistemimiz ile en hızlı şekilde kurye ekip üyesini adresinize gönderir. Bizler ihtiyaç duyulan bir çok taşıma ihtiyacı doğduğunda teslimatların yapılması için öncelikle bizlere telefon numaralarımızdan rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. 

Eyüp motor kurye gönderimleri yapmak istediğinizde bizlere bu hizmetlerden yararlanmak istediğinizi belirtebilir ve teslimatın en kısa sürede gerçekleşeceğinden her zaman emin olabilirsiniz. Hızlı kurye ile size yakışanı yapabilirsiniz.

Eyüp Motorlu Kurye

 • Alibeyköy kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil ve güvenilir bir teslimat düşüncesi yer almaktadır.
 • Gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket etmekteyiz.
 • Firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
 • Dürüst ve samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün vermeyiz.
 • En uygun ve en ekonomik sunulan özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.
 • Gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmekteyiz.
 • Acil kurye sistemi ve firma olarak sektördeki oluşan tüm yenilikleri en önce ve ilk defa sürekli takip etmekteyiz.
 • Böylelikle sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanmaktayız.

Göktürk Kurye

Göktürk kurye ile bizimle çalışmanız size hem maddi olarak hem de zaman olarak fayda sağlayacaktır. En iyi moto kurye olarak tüm çalışanlarına sahip olduğumuz için trafik ya da kötü hava koşulları bizi fazla etkilemez. 

Göktürk moto kurye teslimatları etkilememektedir. Yani hızlı kurye ona teslim edeceğiniz paketi hiç bir bahane üretmeden yerine tam zamanında teslim edecektir. Bizimle sevdiklerinize istediğinizi hediyeyi hemen yollayın.

Büyük şehirlerde trafik yoğunluğunun azalması noktasında başarılı hizmetler sağlayan motorlu kuryelerdir. Artık birçok büyük firmanın bu ihtiyaç duyduğu eşya taşımacılığı hizmetini profesyonel bir şekilde sağlamak adına çalışmaktadır.

Kemerburgaz kurye ile bir çok ürününüze zarar gelmemesi için alınması gereken tüm önlemleri alacaktır. Çünkü bu kişiler için zaman ve vakit artık nakit kadar önemlidir ve işlerini ne kadar çabuk hallederlerse onlar için o kadar iyi olacaktır.

Kemerburgaz moto kurye bu durum onların hediye tercih etmesini sağlamaktadır. Böylece zaman konusunda kendilerine daha fazla zaman kalmış olacaktır. Teslimat sonrası iş veren ve tüm müşteriler mırın kırın etmeyecektir. 

Eyüp Acil Kurye

 • Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. En uygun fiyatlı ve ekonomik olan teslimat seçeneğidir.
 • Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. İstanbul içi en fazla 4 saat içinde gideceği yere ulaştırılır.
 • Express moto kurye hizmeti: gönderilerin durumuna göre kullanılır. İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde yerine ulaşır. Fiyatı ise normal listenin iki katıdır.
 • Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır. İstanbul içerisinde 15 ile 30 dakika sürede gönderi verilir. Ama liste fiyatının 4 katı ücreti vardır.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Geceleri de nöbetçi olarak kalır ve iş olarak 7/24 çalışan bu hizmetin  fiyatı listenin 4 katıdır. 
 • Acil Kurye veya Hızlı Kurye hizmeti: alınan paketlerin aciliyet durumuna göre 2 saat içinde teslim edilmesi sistemine denir. Acil yada hızlı aynı anlama gelmektedir.

Kemerburgaz Kurye

Motorlu kurye başarıları her geçen gün artarak devam ediyor. Her servisi ile daha hızlı paket yollayın zaman kazanın. Ama bazı büyük motor kullanan yüksek motorlu makinelere ulaşır. Motorlarımız ile ile kısım kısım olan Alibeyköy Yeşilpınar bölgesi çok kolay.

Cengiz Topel tarafı  bölgelerini çok iyi bir şekilde bilmekteyiz. Yaşanan sorunları tamamen çözüyoruz. Tüm müşterilerimiz için 7/24 burada devam ediyor. Tüm Eyüp ilçesi ve çevresinde kurye ile semtleri ve bölgesine indirimli servisimiz hizmet almanız için vardır.

Ayrıca bütün sistemler için başladı. Sahip olduğumuz bir çok motorlarımızda yok değil vardır. Bunlarda araçlarımızdan bazıları diyelim. Acil servisimiz ile bu ilçe içinde sizin için yeni bir döneme başlıyoruz. Firmamız olarak, müşteri memnuniyeti ve beğenisini sağlanır.

Özellikle yüzde yüz seviyesinde tutmak adına yaptığımız her işimizde müşteri odaklı dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışma düsturuyla heran çalışmaktayız. Bir çok işletmenin günün her saatinde güvenerek arayarak hizmet. yok. Ama biz iyi bir firma olarak buradayız.

Moto kurye olarak sektörümüzün dev isimlerinden birisi olmanın verdiği güvenle buradayız. Artık sizlere her türlü ileti taşıma hizmetlerinde maksimum konforu yaşatacağımızın garantisini vermekteyiz. Bizi ancak yaşayaraka ve firmamızla çalışarak tanıyabilirsiniz.

İstanbul Kurye

 • Canlı hayvanlar; Her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 • Büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilir)
 • Her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop maddeler, farmasötik ürünler
 • Resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik ve patlayıcılar
 • Sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak
 • Dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 • Ab ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler
 • Ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar
 • Madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar
 • Oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 • Kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri
 • Antikalar; resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 • Pahalı mücevherler; altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler
 • Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 • Hayvan kürkleri; Resmi olsa dahi hayvandan yapılmış her türlü kürk ve mahiyetleri
 • Yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler

Eyüp Hızlı Kurye

Topçular kurye ile yollarda fırtına gibi esiyor ve bu taraftaki yerlere 7/24 çalışıyoruz. Özellikle birlikte buralarda çıkan acil bir çok önemli işleri yerine getirdik. Her başladığı işi bitirmeden asla yarım bırakmayacak. Kurumsal noktasında uzmanlaşmış bir firmadır.

Rami kurye ile buradaki toptancılar çarşısı dahil mobilyacılar bölgesine destek veriyoruz. Aldığı işi asla yarım bırakmaz ve geciktirmez. Yani hizmet sağlanılan bölgenin çok iyi bir şekilde bilinmesi gerekmektedir. Alanında hizmet detaylarımızı tamamen size göredir.

Edirnekapı kurye bu sistemi işte bu yerlerde genel olarak çok yoğun bir şekilde çalışma veriyoruz. İstanbul, Türkiye’nin en yoğun nüfuslu ilidir. Gün içerisinde hızlı bir şekilde evrak, belge ve hediye gibi ürünlerin bir yerden alınarak başka yere bırakılması içindir.

Yoğun bir günün koşuşturması arasında noktalar arasında eşya taşınması noktasında müşterilerin en çok tercih ettiği hizmet kurye hizmeti. İstanbul’un her iki yakasında da hizmet sağlayan firmamız, eşyalarınızı adresinizden alarak kısa sürede istediğiniz adrese bırakılır.

En iyi işi sunan çalışanlarımız, İstanbul’daki siparişlerinizi maksimum hızda belirttiğiniz adrese ulaştırmaktadır. Evraklarınızın hızlı bir şekilde ve hasarsız bir şekilde taşınması şirketinize eleman istihdamı noktasında yardımcı olacaktır. İhtiyaçlarına göre işi şekillendiriyoruz.

Eyüp Ekspres Kurye

 • Motor kurye ; 30-60 dakikada adresten paket alma ve gönderi toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu yolda tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı kötü havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve müşteriye anında cevap verme
 • Ekspres Kurye ; yani herhangi bir hesap yada bir üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 15 ile 30 dakika içinde çok hızlı teslimat
 • Şehirlerarası kurye ; yani şehirler arası olarak güvenli uzun yol hizmeti

Rami Kurye

Rami kurye genelinde en fazla merak edilen konulardan birisi fiyatları olmaktadır. Hizmetlerimizde fiyatlandırmalar teslim alma ve teslim etme adresi arasındaki mesafeye, paketinizin özelliklerine ve motorlu kurye türüne göre değişmektedir.

Firmamız daima en iyi hizmeti en hızlı, en güvenli ve en uygun fiyatlı vermeye çalışmaktadır.Teknolojinin nimetlerinden yararlanmak adına artık eskisi kadar yüz yüze alışveriş yapmaktan uzaklaşan müşteriler, e-ticaret firmalarının uzaktan satışı olur.

Bütün mağazalarından alışveriş yapmaktadırlar. Her gün binlerce ürün siparişi alan firmaların başlıca amacı ürünün sağlam, kaliteli ve hızlı bir şekilde müşterilere ulaştırılmasıdır. İsteklerinin yoğun olduğu bir yerdir. Bu yoğunluğu çözmekte bizim işimiz.

İstanbul’un her geçen gün artan trafiğinde müşterilere eşya taşınması zorlu bir iştir. Gün içerisinde çalışmalarınızda sizlerin yanınızdayız. Firmamız, 2000’den beri eşya taşımacılığı faaliyetlerindeki profesyonel hizmetleri sayesinde İstanbul halkının gönlündeyiz.

İnsanların kalbinde yer edinmeyi başarmış bir firmadır. Sizlerin, her çalışmamız sonrasında teşekkür içerikli geri dönüşleri sayesinde sektör dev bir firma haline geldik. Günlük evrak takibinde motor kurye hizmetleri veren firmalar büyük sorumluluk üstlenmektedir.

Edirnekapı Kurye

 • Kurumsal hizmet ; Firma kurum ve yapımızla ciddi ve disiplinli ve kaliteli taşımacılık
 • Özel taşıma ; İstediğiniz çok değerli parça ve emanetleriniz için özel kurye talep etme
 • Aynı gün teslimat ; Aynı gün içinde teslim edilmesi gereken şeyler gün bitmeden verme
 • Gizli taşıma ; Verdiğiniz özel siparişlerin adresinize ne olduğu bilinmeden gizli getirilmesi
 • Gün içi servisi ; fazla acelesi olmayan paketler için daha ucuz ve en uygun taşıma yöntemi
 • Gidiş – dönüş servisi ; alınan bir paketin imzalanıp yada işlem yapılıp tekrar geri getirilmesi
 • Şehirlerarası teslimat ; İzmit, Bursa, Sakarya, Yalova, Ankara gibi yakın şehirlere teslimat
 • E-ticaret servisi ; İnternet üzerinden sattığınız ürünlerinizi İstanbul için adrese dağıtılması
 • Kapıda ödeme servisi ; Yollayacağınız ürünleri teslim edip kapıda ödemenizi tahsil etme
 • Viagra – Cialis servisi ; özel olarak İstanbul içi istediğiniz yere orjinal eczane ürünü siparişi

Alibeyköy Kurye

Kuryeci denildiğinde müşterilerimizin ilk tercih ettiği firma olmaktan gurur duymaktayız. Firmamız, trafik kurallarına hakim ve doğru bir şekilde araç kullanan, güler yüzlü, çalışkan ve deneyimli çalışanlarımızla sizlere konforlu bir eşya taşımacılığı noktasındadır.

Böylece talep ettiğiniz tüm hizmetleri sağlayacak nitelikte bir hizmet sunmaktadır. Müşteri ağımız gün be gün artmaktadır. Her şeyden önce fiyatlarda belirleyici olan mesafedir. Paketinizin teslim alınacağı nokta ile teslim edileceği nokta arasındaki mesafeye göre fiyatlar farklılaşır.

Yine paketlerinizin ölçüleri, ağırlıkları farklı fiyat oluşumlarına neden olabilir. Bir diğer etken de kurye türüdür. Paketinizin aciliyetine göre seçeceğiniz kurye uygulamalarında teslimat süreleri kısaldıkça fiyatlar ufak artış gösterebilir. Fiyatlar benzin fiyatlarına göre artabilir.

Ayrıca gece gündüz her zaman problem çözümlerimizde mesai ücreti alınmaz. Tüm personel güvenliği, ek ekipman gereksinimi gibi etkenler devreye girdiği için normal kuryeye nazaran daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Her işin başında hayır dilemek te önemli bir konudur.

Her zaman en kaliteli kurye uygulamalarını en uygun fiyatlarla yerine getirme gayesindeyiz. Bu nedenle de uzun yıllardır İmes’in en ucuz motorlu kuryesi olarak yollardayız. Mutlaka bizden fiyat almadan motorlu kurye tercihinde bulunmamanızı tavsiye ediyoruz.

Kurye Servisleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Aklınıza kalmasın; Hızlı Kurye teslimat zamanları ne kadardır?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu Kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul Kurye servisi nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

Eyüp Sultan Kurye

Hızlı gönderi olarak adlandırılan ekspres kurye ulaşması gereken evrak ya da eşyaları normalden daha kısa sürede alınıp istenilen adreslere teslim eder. Hızlı teslimat için sizlere en yakın görünen kurye çalışanımız adreslerinize yönlendirilir.

Bölgelere göre farklılaşmakla birlikte gönderinin alınıp adrese teslim edilmesi toplamda 60 ile 90 dakika arasındadır. En yaygın olarak kullanılan motorlu kurye hizmetidir. Kurye hizmeti özellikle son yıllarda ve pandemi başladıktan sonra arttı.

Artık her şeyin internet aracılığı ile yapıldığı bu dönemlerde yoğun olarak kullanılan ve yaygınlaşan bir hizmet olmuştur. Müşterilere büyük kolaylık sağlayan bir hizmet olduğundan tercih edilmektedir. Her gönderi türü için olsa da çoğunlukla alınır.

Boyut olarak büyük sayılamayacak gönderiler için kullanılmaktadır. Müşterileri en çok yemek siparişi verirken, haftalık ya da aylık abonelik yaptığı ürün ya da gazete gibi şeyler aldıklarında, iş ya da özel evrak işlerinde, çiçek veya farklı hediyeler gönderilir.

Özellikle firmalar piyasadak bulunan tüm kuryelerden destek almaktadır. Akşam ya da geceleri taşınması gereken acil paketleriniz içinse nöbetçi kurye veya eczane kurye desteği sağlıyor, hızlı kurye standartlarında gönderilerinizi teslim ediyoruz.

Eyüp Kurye Bölgeleri

İstanbul Motorlu Kurye
İstanbul Motorlu Kurye