Akfırat Kurye

Akfırat kurye en başarılı ve en iyi kurye sistemidir. Motorlu kurye servisi olarak en acil kurye ve en hızlı kurye servisi veren firmayız. Hizmet veren en uygun kurye ve en ekonomik kurye sistemi ile ucuz, kaliteli ve dürüst çalışır. Kurumsal kurye ve güvenli kurye hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz. Şehir içi kurye ve şehir dışı kurye olarak gerek şehirler arası kurye ve İstanbul moto kurye hizmeti sağlıyoruz. Gerek İstanbul dışı kurye ile hem Anadolu yakası kurye hemde Avrupa yakası kurye servisi.

Akfırat kurye ne iş yapar? Her sistemi tarafından hizmet verilmesi noktasında tüm İstanbul içine elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız. Uzaktan davulun sesi hoş gelir anlamında, birçok insan ve firma tarafından hizmetleri çok rahat ve kolay bir hizmet görünmesine rağmen firmamız tarafından karşılaşılan zorluklar bilindiğinden dolayı bunlar rahatça aşılıyor. Tüm bu sürecin ardından teslimatın yapılacağı noktaya ulaşarak isteğiniz halinde sizlere gönderinin yerine ulaştığına dair tekrar bilgi verebiliyoruz.

Akfırat acil kurye bu piyasa içinde bulunan acil ve hızlı servislerden biri olarak geçer. Express, acil ve hızlı servisi aynı anlama gelmektedir. Firma olarak bu sektör içinde verilen bütün burada Aydınlı kurye hizmetlerini size sağlamaktan her zaman içimizde sevinç ve mutluluk duyuyoruz. Güzel bir şekilde, seviyeli ve ağır ağır olmanın biraz hızlı hali olarak çalışıyoruz. İşte bu düzen içinde zararsız bir biçimde yol almayı sürdürüyoruz. Söz konusu çeşitliliğin Tuzla kurye fiyatları her bölgeye ve teslim zamanına göre değişir 

Akfırat Kurye

Akfırat hızlı kurye özellikle bir çok firmanın gün içi özel ve hemen gitmesi gereken teslimat olabilmektedir. Bu gibi durum için acil kurye servisi hizmetleri taşıma işlemleri çabucak gerçekleştirmektedir. Tuzla moto kurye servisi ile gün içinde yollayacağınız her malzemeyi bizim ile hemen yollayabilirsiniz. İstanbul kurye kargo ve kurye paketleri taşıması yapmaktadır. Hızlı kurye olarak istediğiniz evrak yahut paketleri İstanbul içinde istediğiniz iki adres arasında kısa süre içerisinde ulaşımını sağlamaktayız.

Orhanlı kurye ulaştırılmasını istediğiniz evrakları çok daha kısa sürede belirtilen adrese teslim etmek için anında size en yakın kuryenin yönlendirilmesidir. Bu süre zarfı ise 60-120 dakika arasında değişmektedir. Bu servisin fiyatı ise normal liste fiyatından biraz daha fazladır. Bazı kurye firmaları iki katı fiyat alsa da biz daha ucuz ve uyguna fiyat veriyoruz. Böylece bütün işler ve yolladığınız gönderiler daha kısa zamanda yerine getirilir. Bir çok paket için ihtiyacı olan müşterilere zamanında alırız ve teslim ederiz.

Tuzla kurye ile İstanbul içinde servisi bu taşıma işlemlerinde en hızlı taşıma işlemini yapabilmek için Thy uçak hava yolları ile başka illere paket taşıma yapmaktadır. Bu servisimiz ile aynı gün içinde başka şehirlere malzeme yollayabilirsiniz. İsterseniz verdiğiniz adrese kadar kapınıza gelsin, isterseniz hava alanından siz kendiniz alın. Aydınlı kurye servisi acil işlerinizde yani çok değerli işleriniz ve önemli paketlerini aynı gün ve çok kısa zaman içinde taşımak ve hızlı hizmet için açılmıştır.

Tuzla Kurye

 • Özellikle zamanı iyi değerlendirmeye yardımcı olan, yoğun hayat temposunda olması
 • Gece ve gündüz sürekli olarak 7/24 olarak hemen her saatte gelip, hizmet verebilmeleri
 • Acil teslimat gereksinimi gibi hayati konularda çok hızlı ve seri alıp, hareket edebilmeleri
 • Şirketler arasında yetişmesi gerekli olan önemli evrak takibinde en iyi rol oynayabilmeleri
 • İhtiyaç anında hemen kolay ulaşılabilir olmaları ve çabuk, seri şekilde hareket edebilmeleri
 • Yiyecek, giyecek, numune, gıda, elektronik eşya vb. gibi geniş bir alana hizmet edebilmeleri
 • İşlerini yetiştiremeyen insanların imdadına koşan, hayatı hep kolaylaştıran, işler yapmaları
 • Her şekilde insanların mutluluğunda rol oynayan ve çağımızda yükselen bir değer olmaları
 • Her hangi bir meslek dalı olarak, piyasada her sektörde hizmet sunmaya devam etmeleri
 • Güçlü olmaları ve her ortamda, yağmur, çamur, trafik gibi zorlu şartlara göğüs germeleri

Akfırat Moto Kurye

Akfırat 7/24 acil kurye nasıl çalışıyor? Acil ve zor durumda kaldığınız zaman 7/24 motorlu kurye sistemini arayarak bizden gece gündüz olmak üzere hizmet sağlayabilirsiniz. Şirket olarak size böyle bir hizmet sunmaktan ve işimizi hakkı ile yaptığımızı sizden duymaktan çok mutlu oluyoruz. Bu hizmetten yararlananlar kendilerine verilen hizmetin kalitesini hemen bu işten anlayabiliyorlar ve bu hizmetten vazgeçmiyorlar. Ve bu işlerde çoklu teslimat içinde değil tek tek teslimat şeklinde işler daha kolay yapılmaktadır.

Akfırat motorlu kurye sayesinde en doğru kararı alarak, en uygun fiyat ve indirim fırsatlarımız kargo gönderim ile yararlanmış ve kabul etmiş olacaksınız. Böylece artık Tepeören kurye ile alanının en iyisi olmak için çalıştığı için en kaliteli personelleri ve en seri motorları ile hizmetlerine devam etmektedir. Çabuk teslim süreleri duruma göre değişmektedir. Bu da üç sınıfa ayrılmaktadır. Hemen sistemi vereceğiniz iş ve paketin acil olarak hemen teslimat yapılması. İşte bu sistem daha uygundur.

Akfırat moto kurye ilçesinin bu küçük semtinde sizlere yarımcı oluyoruz. Kurye servisi ile her türlü özel işlerinizde özel olarak kullanabilirsiniz. Hızlı kurye bu çok acil ve önemli durumlar için geçerli bir yöntem olduğu için böyle pahalıdır. İstanbul ve tüm sınırları içindeki hizmetlerimiz en sağlam ve en güçlü bir şekilde kaliteli olarak bizler sizlere genel bir hizmet sunuyoruz. Düşünün bizleri İstanbul tüm ilçesine kadar tek bir gönderiyi rahatlıkla acil ve normal olarak yollayabilirsiniz.

Akfırat Motorlu Kurye

Tuzla motorlu kurye bu semte her zaman ayrı bir önem ve değer verdik. Fakat bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özellik ne diye soracak olursanız biz güvenir ve dürüstlük olarak olarak niteliyoruz. Motorlu kurye İstanbul içinde çalışan firması olarak çalışanlar ile sizlere yardımcı oluyoruz. Paketlerini adresinize ayağınıza kadar gelip teslim ediyoruz. Bu sektör içinde elamanları artık çok aranan meslekler arasına girmiştir. Uyku apnesi – bu, uykunuzda birkaç saniye nefes almayı bıraktığınız zamandır.

Hizmet verdiğimiz semtler ve çalışmalarımız, Avrupa yakasında, Sarıyer, Kağıthane, Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Eyüp, Göktürk, Kemerburgaz, Fatih, Eminönü, Bakırköy, Bahçelievler, Esenler, Arnavutköy, Bayrampaşa, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Tekirdağ, Çanakkale, Edirne, Çatalca, Silivri, Çorlu bölgeleri. Anadolu yakasında hizmet verdiğimiz önemli yerler, Ataşehir, Kadıköy, Çekmeköy, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, İzmit, Bursa, Sakarya, Ümraniye, Maltepe, Şile, Üsküdar bölgeleridir.

Tuzla moto kurye amacı çalışmalarımız olarak büyük ölçüde işimizi en iyi bir şekilde yapmaya gayret ediyoruz. anlayışı ile her zaman ileriye doğru adım atıyoruz. Firma olarak verdiğimiz hizmetlerin hepsinde güven esasına göre çalışıyoruz. Hiç bir kişi tanımadığı bir insanı evine sipariş vermek için çağırmaz. En iyi anlayış çalışırken dürüstlüktür. Firmamız bunun için yaptığımız işlerin hepsinde dürüstlük ve güven ilkesini en başa koyarak çalışıyoruz. İnanlar artık bu toplum içinde kimseye güveni kalmamış.

Akfırat Acil Kurye

 • Uçak kargo; şehirler arası ile bütün şehirlere bundan sonra hava kargo servisi
 • Aynı gün teslim; aynı gün teslimat olarak daha uygun, daha uzcuz teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en ekonomik ve artık en ucuz fiyat seçeneği
 • Gerekli sistem; bütün sektör içindeki firmaların kullandığı artık mecburi bir sistem
 • Çözüm sunmak ; Bütün çözümlerimizi pek çok farklı seçenekle kullanıma açıyoruz.
 • Hızlı olmak ; Hızlı seçeneklerimiz ile 60 ila 90 dakika arasında çok çabuk seri teslimat
 • Güvenilir hizmet ; en değerli evrak, eşya, ürün, telefon vb. gibi eşyaları güvenli yollama
 • Zaman seçebilme; paketinizin aciliyetine ve zamanınıza göre tercih yapabiliyorsunuz
 • Ekonomik teslimat ; 240 ie 300 dakika arasında een ucuz teslimat gerçekleştirebiliyoruz.
 • Çok acil teslimat ; 15 ila 30 dakika arasında hemen her noktaya taşımacılık yapabiliyoruz

Akfırat Hızlı Kurye

Orhanlı kurye iletişim sistemi içinde siz değerli müşterilerimizin her türlü motor kurye ihtiyacı doğduğunda teslimatların yapılması için öncelikle bizlere 0555 278 23 30 cep telefonu ve 0212 284 67 15 sabit telefon numaralarımızdan rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca 0555 278 23 30 hemen cevap verilen whatsapp numarasından bizlere istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Eğer kurumsal olarak mail atarak çalışma isterseniz kısa zaman içinde cevaplanan mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ustalaşmış seviyede acil kurye hizmetleri alanında en çok tercih edilen işletmeler içinde kendisine yer kabul eden işletmemiz, birinci sınıf kalitede motosiklet filosuna da şirket bünyesinde yer vermektedir. Özellikle İstanbul ilinin Tuzla ilçesine bağlı nahiye merkezi olan Akfırat için oldukça hızlı ve etkin düzey hızlı kurye hizmetleri ile tanınmakta olan Moto kurye markamız, uluslararası seviyede genel hizmet ve kalite standartlarına da sahip olması ile öne çıkmaktadır. İstanbul kurye baucunuzda bekler.

Oldukca varlıklı içerikli ve geniş kapsamlı bir hizmet portföyüne de haiz olan markamız, pek değerli müşterilerinin memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutmaktadır. Gün içinde her türlü acil evrak ve çeşitli kargo ürünlerinin taşıma hizmetleri alanında oldukca önemli bir konumda yer alan kurye çalışmaları, uluslararası alanda da maksimum tercih edilen teknik hizmetlerin başında gelmektedir. Özellikle Tepeören kurye hizmetleri alanında en popüler işletmelerden bir tanesi olan İstanbul kurye markamız. 

Aydınlı Kurye

Aydınlı kurye ile bir çok insanla muhatap olan kuryelerin güler yüzleri müşteriler tarafından memnuniyetle karşılanmakta ve olumlu bir deneyim yaşanmasına katkı sağlamaktadır. Görgü kuralları ile karşılaşan müşteriler firmayı kullanmaya devam edebilirler. Motosiklet kuryesi olmak isteyen ve bünyemizde iş yapmak isteyen birçok kişi istihdam koşullarını merak ediyor. İşe başlamak istiyorsanız, A1 veya A2 ehliyetinizin olması gerekir. Öte yandan iş bulmak için motosiklete ihtiyacınız olmadığını da belirtmeliyiz.

Günümüzde özellikle büyük şehirlerde tercih edilmeye başlanan motokuryelerden biri olmak için özel eğitim koşulları aranmamaktadır. Gerekli ehliyete sahip olan ve kendini bu işe uygun gören herkes bu işi yapmak için çalışabilir ve para kazanabiliyor. Motosikletin fiziksel durumu, ikinci el motosiklet alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden biridir. Satın almadan önce kazalı olup olmadığı, aksamlarında herhangi bir hasar olup olmadığı, lastik, jant, fren gibi parçaların sorunsuz çalışıp çalışmadığı incelenmeli.

Tuzla motorlu kurye elbette motosikleti olan kişiler kendi araçları ile kurye hizmetini yapabilirler. Ancak bunun için motosikletin en az 2020 model olması ve motor hacminin 110 cc ve üzeri olması gerekmektedir. Motosikleti olmayan kişiler, işe alındıktan sonra araç alabilirler. Öte yandan başvuru aşamasında şahıs şirketi sahibi olmanıza da gerek yoktur. Başvurunuz onaylanır ve işe alınırsanız bu aşamada şahıs şirketi açabilirsiniz. En uygun olan ve artan talepler doğrultusunda motorcu istihdamına halen devam etmektedir.

Orhanlı Kurye

 • Sunulan tüm hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil ve güvenilir bir teslimat düşüncesi yer almaktadır.
 • Gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket etmekteyiz.
 • Firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
 • Dürüst ve samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün vermeyiz.
 • En uygun ve en ekonomik sunulan özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.
 • Gerek kurumsal gerek bireysel olacak ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmekteyiz.
 • Yenilikçi gelişmeler sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip etmekteyiz.
 • Özellikle sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanmaktayız.

Şekerpınar Kurye

Şekerpınar kurye pozisyonuna başvurmak için öncelikle sitede yer alan iletişimden ulaşabilirsiniz. İletişim sekmesine tıklamanız ve bizi aramanız gerekmektedir. Motorlu olmak için kendi motosikletinizi kullanabilir veya bir şirket motosikletiyle çalışabilirsiniz. Motosikletli kuryeler gün içinde birden fazla adrese teslimat yaptıkları için doğru rotaları belirleyebilmek veya daha önce bulunmadığı bir bölgeye teslimatlarda kullanabilmek için seyrüsefer bilgisine sahip olmaları gerekmektedir. Bu işte artık navigasyonlar vardır.

Tüm firmaların istediği ortak başvuru belgelerinden ilki öncelikle A1 veya A2 ehliyettir. Sonra ehliyet almaktansa ehliyet aldıktan sonra halihazırda ehliyet sahibi olan adayların ehliyet sahibi olmayan adaylara göre başvurularının onaylanma şansı daha yüksektir. Sürücü belgesine ek olarak adayın çalışabilir durumda olduğunu gösteren sağlık belgesi de istenmektedir. Görme ve işitme duyularında sorun olmadığını göstermek için ayrı belgeler istenebilir. Bu işi yapmak için sağlıklı olmak gerekiyor. Çünkü çok stresli iştir.

Çalışma günü süresince, bu sorunlardan ötürü zaman zaman geç kalıyoruz ve bunu yaptığımızda, diğer adayların imtihanlarının biraz çok etkilenebileceği noktaya kadar kartopu yapabiliyoruz. Denetçiler testleri kaybetmemek için her türlü çabayı gösterirler ve randevu saati vardığında bütün müşteriler hazırsa bunun gerçekleşmesi daha az olasıdır. Herhangi bir şüpheniz veya sorunuz varsa, size en yakın imtihan merkezindeki personelle konuşmaktan çekinmeyin. Artan uyku hali bu, muhtemelen daha hızlı uykuya dalacağınız anlama gelir.

 • Acil kurye taşıma hizmeti her geçen gün artan ilgi ile genellikle çevresine hizmet vermektedir.
 • Hızlı kurye düzenli ve pozitif bir şekilde çalışır. Ama trafik gibi aksamaların önüne geçmekteyiz.
 • İstanbul kurye ile bizler tüm siparişleriniz en kısa ve kestirme yollar üzerinden size geliyoruz.
 • Moto kurye gönderisinin adresine tam olarak ulaşması için yüksek olanak, özen göstermektedir.
 • Motorlu kurye hizmeti ile çoklu gönderileri imzalı bir şekilde isim soyad alarak teslim ediyoruz.
İstanbul Motorlu Kurye
İstanbul Motorlu Kurye

“Akfırat Kurye” hakkında 2 yorum

 1. Geri bildirim: Tuzla Moto Kurye – TUZLA MOTORLU KURYE

 2. Geri bildirim: Acil Tuzla Kurye – TUZLA MOTORLU KURYE

Bir cevap yazın