Ferhatpaşa Kurye

Ferhatpaşa kurye işimizi en düzgün şekilde yapmaya çalışıyoruz, evet. elimizden geleni yapıyoruz. Motobisikletleri arızalandığı zaman tamir etmek zor, kötü şeyler. Herkese hitap eden bir geniş çaplu firma olmaya çalışıyoruz. Hala kurye dostu bir yer olmakla birlikte son derece iyi bir hizmet sunuyoruz.

Cuma günleri burada takıl ve kuryelerin buluşması için bir yer oluştu, bu çok iyi oldu. Bizim çalışma şeklimiz bu şekilde oluyor. Kuryeler ile buluşmak, takılmak, iş beklemek için ortam oluşturuyoruz. Özellikle aşağı inerler ve bu caddeyle çok ilgili özellikle bulunur. Güvenli, yayalara ayrılmış bir cadde sanki.

Ferhatpaşa Kurye

Ferhatpaşa kurye kükreyen trafik yok ve oldukça uygun. İnsanların arabaya binmelerine izin var ama girmiyorlar. Bence buna bağlı kalmalıyız, tam tersi olmak istediğimizi söylemeliyiz. Biz buyuz, hepimizin içinde biraz köylü var. Köylü genim oldukça güçlü, bu yüzden böyle yaşamayı sürdürüyoruz.

Özellikle karavan parkları ve köylüler. Yani işte oradan geliyoruz. Bu, bir bodurluktan diğerine geçen kuryelere uyuyor, motobisikletleri her zaman bozuluyor. Bisiklet ve motosiklet sanki bir alet gibidir ve işletme maliyetlerini düşük tutmaları gerekir. Asla paraları olmaz ve bu yüzden onlar için çok uygunuz.

Ferhatpaşa Moto Kurye

Ferhatpaşa moto kurye sadece bümnyemizde bir kaç çalışan otizmli yaya kurye var. Yani bizim ile çalışan engellei kardeşlerimiz. Arkadaş gibi. Dükkânda bizimle birlikte duran bir kurye. Olay yerinde özel bir bisiklete binmesi ve dolu, yağmur veya güneş geldiğinde dar likralı şortlar giymesiyle tanınır.

Gelecekte kuryelerle daha da yakın çalışma planınız var mı? Bir blog yapmak ve bazı mallarla ortak bir proje yapmak için zamanımız ve imkanlarımız olacağını düşünmek isterim. Bu sayede kendi logolarını ve bizim logomuzu kullanabilirler ve birlikte çalışmaya daha fazla düzenli devam edebiliriz.

 • İstanbul kurye ile bizler tüm siparişleriniz en kısa ve kestirme yollar üzerinden size geliyoruz.
 • Motorlu kurye hizmeti ile çoklu gönderileri imzalı bir şekilde isim soyad alarak teslim ediyoruz.
 • Acil kurye taşıma hizmeti her geçen gün artan ilgi ile genellikle çevresine hizmet vermektedir.

Ferhatpaşa Motorlu Kurye

Ferhatpaşa motorlu kurye onlar çok yararlı ve sıra dışı bir grup adam. Bütün erkekler böyle değil, bu zor bir oyun. Çoğu bir taraftan diğerine dönecek. Bazıları oldukça hasarlı mallar olabilir. Kurye gibi adamlar iyi karakterler ve kurye olmak onlara yakışıyor. Ama eğer mantıklıysa, sorun olmuyor.

Özellikle kim olduklarından çok yaptıkları şey mi? Taleplerini bir düzenlilik unsuruna ihtiyaç duyan bir yerde birleştirmek için yüksek bir tolerans seviyesine sahip olmanız gerekiyor. Aksi takdirde, bir olaydan diğerine yalpalarsınız. Bu, insanların anlamadığı ters tarafı çoğu zaman ortaya çıkacaktır.

Ferhatpaşa Acil Kurye

Ferhatpaşa acil kurye aynı kişiler gibi biriyle devam eden bir ilişki geliştirmeye devam edebileceğimizi düşünmeyi çok isteriz. Sabit vitesli bir motobisiklet inşa etmek için konuştuğumuz. Çok yararlılar. ”Çok fazla özellik var. Bu yüzden motosikletle bu işi yapmayı seviyoruz, eğlenceyi bisikletçiye getiriyorlar.

Eğlence unsurunu ekliyorlar. Cuma gecesi burada mıydın? Çocuklar stresli bir gün geçirdiyse, dinlenmeye gelirler ve burada takılırlar. Onlar için rahat bir yer gibi geliyor. Başları beladaysa onlara yardım edeceğini biliyorlar. 20’lerde ya da 30’larda olacak bir sokak gibi; insanlar bir pazar caddesi için yürüyor.

Ferhatpaşa Hızlı Kurye

Ferhatpaşa hızlı kurye bu tür bir konuma sahip başka bir bisiklet mağazası gerçekten yok. Oldukça benzersiz. Biraz havalı ama işlek bir caddede çalışmak oldukça keyifli olabiliyor. Arabalar ölü bölgelerde daha kolay yol alacaktır. Her zaman yandaki işleri için yemin içen bir insan kalabalığı olduğu gerçeği.

Özellikle böyle bir yer için çok önemlidir. Bu yüzden her şey yoluna girdi. Yolun aşağısındaki nakliye firması bir çok kişiyi almaya çalıştı. Her ne kadar küçük bir azınlık kendi başlarına başlamak için eski muhafızlarla bağlarını koparmış olsa da farketmedi. 2000 yılının sonlarında, bir arkadaşımız ile bu işle tanıştık.

 • Acil kurye ile güçlü olma ve her ortamda, yağmur, çamur, trafik gibi zorlu şartlara göğüs germe
 • Moto kurye hizmeti olarak size geceleride çalışan çok özel olacak hizmetini gene biz sağlıyoruz.
 • Motorlu kurye olarak himet veren elemanı İstanbul her tarafında hazır şekilde bulunduruyoruz

Ataşehir Kurye

Ataşehir kurye bisikletlerinin dışında diğer cana yakın kişiler ile de tanıştık. O zamanlar fikri hakkında konuştuğu ilk kurye olduğumuzu halen bilmiyorduk. Birkaç arama ve e-posta alışverişinden sonra, konuşmaların altında kurye dostu şimdi diğer birçok iş gibi yenilenmiş ve artık bu işte işe başladık

Ataşehir moto kurye ilk önceleri piyasada pek hoş karşılamayan toplantılar olmaya başladı. Muhtemelen o zamanlar çok ciddiye almadım ama onun fikri genel olarak aracıyı ortadan kaldırıp kuryeyi ilk sıraya koymaktı. Kuryeye iş/yaşam dengesinde nasıl bir esneklik sağlayacağını savunarak ilerledi.

Büyükbakkalköy Kurye

Büyükbakkalköy kurye İlk birkaç toplantı, bir zihin haritalama seansına en yakın olan şeydi. Tanışma ve birlik turları arasında, durumlardan başlayarak endişeler dile getirildi: ‘Kurye hayatının tüm yönleri nasıl değişiyor?’ ‘Kuryeler karşı karşıya mı gelecekti?” Bunları öğrenmek için çok gayret ettik.

Sistem bir sevk memuru/denetleyici olmadan nasıl çalışabilir?’ Çılgın bir iş için hala açıkken tadilat yapmaya çalıştık. Ama hemen iş için açık kalmamız gerekiyordu. Bu yüzden bisiklet tamir ederken tadilat yapmaya çalışmak çılgınlıktır; kelime çılgınca. Demek istediğim, bizim sloganımız: Biz deliyiz.

İçerenköy Kurye

İçerenköy kurye çılgın motobisikletçiler; İşte biz bununla yani insanalara nasıl yararlı olacağımza dair konu ile ilgiliyiz. Bize tarihin hakkında biraz bilgi ver deseler 2000 yılı derdik. Biz aynı zamanda bu işin yanında özel olarak bir salon bisikleti eğitmeni/iplik eğitmeniyiz ve bir çok eğitmenleri eğitiyoruz.

Yaklaşık 30 yıldır lojistik sektöründeyiz ve sadece 45 yaşındayız! Bisiklete ve yol bisikletlerine her zaman ilgi duymuşuzdur. Hep bindik ama bir şekilde bisiklete binmek, yolda olmak bizim hayatımız oldu. Dükkânı satın almadan önce bu iş ile tanıştık. Başlangıçta dükkanın ilk olan özel bir müşterisiydik.

 • Hızlı kurye bazı durumlarda bir çözüm bulamazsınız mevcut sorunları anlamazsanız sistemidir
 • İstanbul kurye firmaları sayısı ve çalışanları genelde bölge içinde sayısı çok daha fazla artmıştır
 • Şehirlerarası kurye İstanbul ve diğer iller arasında önemli paketleri taşımada bir köprü oluyor

Dudullu Kurye

Dudullu kurye çizgi boyunca bir yerde bir çok dostumuz ve güvenilir arkadaşımız oldu. İşleri dükkânı devraldığımızdan beri işimizi çok iyi tanıyoruz, ancak dükkâna yalnızca son 18 aydır gerektiği gibi çalışmadığı için bir çok yeniliklerre de dahil olduk. Kuryelerle ilişkimiz en iyi ve yakından arkadaş gibi oluştu.

Dudullu moto kurye dükkânın tarihinin başlarında, kediler gibi tek tek ortaya çıktılar. İçlerinden biri ayağa kalktı ve kaldı ve sonra bir çift içeri girdi ve birlikte takıldı. Sonra sanki hepsi yolunu bulmuş gibiydi. Biz davet etmedik, durdurmadık, teşvik etmedik. Biz onu yıldırmadık. İstemeden teşvik edildi.

Maltepe Kurye

Maltepe kurye dost olmak, onlara yardım etmek istemekle ilgiliydi. Yapması her zaman zor olan, kolay bir şey değil. Sırf soğuktan kurtulmak için gelip takılan küçük bir çekirdeğimiz vardı. Yer istemeden bir bisiklet mutfağıydı. Mükemmel bir bisiklet mutfağına dönüştü; Bazı süslü bisiklet galerilerinin ortaya çıkardı.

Maltepe moto kurye aksine, insanların kendilerini rahatsız hissetmeden bir anlaşma bulabilecekleri ve bir alet veya pompa ödünç alabilecekleri bir yer burası. Yani tam tersi olmak istedik ve bence oldukça başarılı olduk.

Kayışdağı Kurye

Kayışdağı kurye buradaki sokak ve yol üzerindeki tüm dükkanları ile biz çalışıyoruz, lojistik işlemlerini biz yönetiyoruz. Özel bir ev sahibiniz olduğu için, benim alanım olmasa da bir şikayetim olduğu için içeri gireceğimi düşündüm. Şikayet, normal mağaza çalışma saatleri dışında geç alkol alınmasıyla ilgilidir.

Kurye ile mi yoksa işle mi ilgili bilmiyorum ama gürültünün ve bazı tacizlerin burada içki içen insanlardan geldiğini söylediler. Bu hiç oluyor mu? Pekala, yaklaşık 9 kurye gitti ve cadde önünde hala bir kalabalık var. Gelgitler halinde gider. Bildiğim kadarıyla, burada bu tür değişik ve garip bir olay olabilir.

 • Moto kurye gönderisinin adresine tam olarak ulaşması için yüksek olanak, özen göstermektedir.
 • Hızlı kurye düzenli ve pozitif bir şekilde çalışır. Ama trafik gibi aksamaların önüne geçmekteyiz.
 • Şehirlerarası kurye İstanbul merkezli olmak üzere, ülkenin istediğiniz şehrine motorlu servisleri

Küçükbakkalköy Kurye

Küçükbakkalköy kurye komşu projelerdeki yöneticilerle ve hem hem de yerel polis memurları ile yakın temas halindeyik. Yaptıklarımıza her zaman çok mutlu oldular. Gördüğümüz kadarıyla insanlar daha önce eve gidiyormuş. İnsanlar iki tekerlek üzerinde seyahat etmeyi seçtikleri için çevrede dışlanıyorlarmış

Onlara güç sağlamak için benzin yerine bacaklarını kullandıkları için bizimle ilişki kuruyorlar. ”Sadece soruma cevap ver. Buraya gelen kurye arkadaşların mı? Yoksa seninle alakası yok mu? Aslında pozisyon nedir? ”Eh, dükkanda her zaman motobisiklete biraz gürültü ile binen bir grup insan olmuştur.

Yedpa Kurye

Yedpa kurye günün sonunda, bazıları buraya gelir ve ön tarafta takılır. Bazen yolda kahve içiyorlar ve birçoğu red bull içiyor. Tamam, peki, ben sadece senin için olası tüm zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyorum. “Eh, tabelalarımız var ve oldukça sorumlu olan birkaç kurye var. Bağlantıları iyi güzel çalışıyor.

Onlarla sohbet etmelerini sağlayabilirim ama o insanlara karşı hiçbir sorumluluğum yok; hepsi yetişkin. Benim işim bu zinciri bisikletteki bir zinciri işaret ederek birbirine bağlamak. Müşteri birkaç gündür bekliyor, bütün günı taciz etmeye gitmiyorum. Tamam, ben sadece gerçekleri öğrenmek istedim.

İstanbul Motorlu Kurye
İstanbul Motorlu Kurye

Bir cevap yazın