Habibler Kurye

Habibler kurye her sistemi tarafından hizmet verilmesi noktasında tüm İstanbul içine elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız. Uzaktan davulun sesi hoş gelir anlamında, birçok insan ve firma tarafından kurye hizmetleri çok rahat ve kolay bir hizmet görünmesine rağmen firmamız tarafından karşılaşılan zorluklar bilindiğinden dolayı bunlar rahatça aşılıyor. Tüm bu sürecin ardından teslimatın yapılacağı noktaya ulaşarak isteğiniz halinde sizlere gönderinin yerine ulaştığına dair tekrar bilgi verebiliyoruz.

Habibler moto kurye en başarılı ve en iyi kurye sistemidir. Motorlu kurye servisi olarak en acil kurye ve en hızlı kurye servisi veren firmayız. Hizmet veren en uygun kurye ve en ekonomik kurye sistemi ile ucuz, kaliteli dürüst çalışır. Habibler kurumsal ve güvenli kurye hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz. Habibler şehir içi kurye ve şehir dışı kurye olarak gerek şehirler arası kurye ve İstanbul kurye hizmeti sağlıyoruz. Gerek İstanbul dışı gerekse şehirler arası kurye olarak çalışmamız vardır.

Habibler motorlu kurye özellikle bir çok firmanın gün içi özel ve hemen gitmesi gereken teslimat olabilmektedir. Bu gibi durumlar için acil kurye servisi hizmetleri taşıma işlemleri gerçekleştirmektedir. Hemen kurye servisi ile gün içinde yollayacağınız her malzemeyi bizim ile hemen yollayabilirsiniz. Hızlı kurye İstanbul içi, motorlu kuryelerle kargo ve kurye paketleri taşıması yapmaktadır. Çabuk kurye olarak istediğiniz evrak yahut paketleri İstanbul içinde istediğiniz iki adres arasında kısa süre içerisinde ulaşımını sağlamaktayız.

Habibler kurye sayesinde en doğru kararı alarak, en uygun fiyat ve indirim fırsatlarımız kargo gönderim ile yararlanmış ve kabul etmiş olacaksınız. Seri kurye ile alanının en iyisi olmak için çalıştığı için en kaliteli personelleri ve en seri motorları ile hizmetlerine devam etmektedir. Çabuk kurye teslim süreleri duruma göre değişmektedir. Bu da üç sınıfa ayrılmaktadır. Express kurye sistemi vereceğiniz iş ve paketin acil olarak hemen teslimat yapılması. İşte bu sistem daha uygundur.

Habibler Kurye

Habibler acil kurye ilçesinin bu küçük semtinde sizlere yarımcı oluyoruz. Motorlu kurye servisi ile her türlü özel işlerinizde özel olarak kullanabilirsiniz. Kurye bu çok acil ve önemli durumlar için geçerli bir yöntem olduğu için böyle pahalıdır. İstanbul ve tüm sınırları içindeki hizmetlerimiz en sağlam ve en güçlü bir şekilde kaliteli olarak bizler sizlere genel bir hizmet sunuyoruz. Düşünün bizleri İstanbul tüm ilçesine kadar tek bir gönderiyi rahatlıkla acil ve normal olarak yollayabilirsiniz.

Motorlu kurye ile hizmet verdiğimiz semtler ve çalışmalarımız, Avrupa yakasında, Sarıyer, Kağıthane, Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Eyüp, Göktürk, Kemerburgaz, Fatih, Eminönü, Bakırköy, Bahçelievler, Esenler, Arnavutköy, Bayrampaşa, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece ilçeleridir. Ayrıca; Edirne, Çatalca, Silivri, Çorlu bölgeleri. Anadolu yakasında hizmet verdiğimiz önemli yerler, Ataşehir, Kadıköy, Çekmeköy, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, İzmit, Bursa, Sakarya, Ümraniye, Maltepe, Şile, Üsküdar bölgeleridir.

Moto kurye amacı çalışmalarımız olarak büyük ölçüde işimizi en iyi bir şekilde yapmaya gayret ediyoruz. anlayışı ile her zaman ileriye doğru adım atıyoruz. Firma olarak verdiğimiz hizmetlerin hepsinde güven esasına göre çalışıyoruz. Hiç bir kişi tanımadığı bir insanı evine sipariş vermek için çağırmaz. En iyi anlayış çalışırken dürüstlüktür. Firmamız bunun için yaptığımız işlerin hepsinde dürüstlük ve güven ilkesini en başa koyarak çalışıyoruz. İnanlar artık bu toplum içinde kimseye güveni kalmamış. Biz bunu değiştirdik.

Hızlı kurye iletişim sistemi içinde siz değerli müşterilerimizin her türlü motor kurye ihtiyacı doğduğunda teslimatların yapılması için öncelikle bizlere 0555 278 23 30 cep telefonu ve 0212 284 67 15 sabit telefon numaralarımızdan rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca 0555 278 23 30 hemen cevap verilen whatsapp numarasından bizlere istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Eğer kurumsal olarak mail atarak çalışma isterseniz kısa zaman içinde cevaplanan mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. 

Habibler Moto Kurye

 • 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Acil ve standart kurye seçeneklerinin bulunması
 • Garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslimat sırasında sim, soyadı ve imza alma
 • Paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • Yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Şehirler arası bütün şehirlere uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • En uygun, ekonomik  ve en ucuz fiyat seçeneği

Habibler Motorlu Kurye

Habibler motorlu kurye uygulamalarımızı İstanbul’un her neresinde olursanız olun tercih edebilirsiniz. Birler bütün ilçelerde ve semtlerde etken bulunuyoruz. Kuryelerimiz farklı yerlerde dağılmış biçimde sahadadırlar bu sayede paketlerinizin bulunmuş olduğu adreslere en hızlı şekilde ulaşabilmektedirler. Adreslerinizden paketlerinizi alan kuryemiz hemen teslimatın yapılacağı adrese doğru harekete geçer ve en kısa sürede, güvenli şekilde paketinizi teslim eder. Tüm süreç hakkında tarafınıza informasyon verildiği gibi işlenir.

Alınan paketinizin teslim edildiği anda da bilgilendirme yapılarak haberdar olmanız sağlanır. İş olarak her zaman kaliteli, güvenli ve hızlı hizmet vermeye çalışıyor, koşulsuz satın alan memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyoruz. Taleplerinizi başarıyla karşılamak adına tamamı genç, modelli, bakımları aksatılmadan meydana getirilen araçlarımızla hizmet veriyoruz. Gerek saha ekiplerimizin gerekse alan kişi hizmetlerimiz personellerimizin alanında uzman, tecrübeli, deneyimli, güler yüzlü ve dinamik kişilerden olmasını sağlıyoruz.

Mesele oluşturan değil, çözüm üreten ekiplerimizle her nerede olursanız olun, her ne vakit olursa olsun en yakın çözüm ortağınız konumu. Üstelik hızlı kurye uygulamalarımızda en uygun fiyat avantajlarıyla öne çıkıyor, mesafeye ve gönderi teferruatına göre değişse de her zaman bütçe dostu kurye olmayı başarıyoruz. İstanbul Motorlu Kurye olarak her süre koşulsuz satın alan memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyor, müşterilerimizin gereksinimlarını eksiksiz olarak yerine getirmeye çabalıyoruz.

Bunun için de nöbetçi benzer biçimde yeni nesil çözümlerimizle vakit ve mekan sınırlarını ortadan kaldırıyor, ihtiyaç duyduğunuz her an yanı başınızda yer alıyoruz. Uygulamamızı benzer şekilde düşünebilirsiniz. Bu sayede gönderi yapmayı sadece mesai saatlerine ve hafta içi günlere hapsetmek zorunda değilsiniz. Akşamları veya geceleri de acil olarak bir noktadan başka bir noktaya ulaştırılması gereken gönderilerinizi taşıyabiliyoruz. Üstelik mesai saatleri dışında İstanbul trafiğinin gün içinde zorlanmayız.

Arnavutköy Kurye

Arnavutköy kurye özellikle benzer biçimde kalabalık olmadığı düşünüldüğünde teslimatlarımız çok daha hızlı yapılmakta, daha seri hareket edilerek arzu ettiğiniz paketler en kısa sürede hedefine ulaştırılmaktadır. Bu uygulamamızın mevcudiyeti müşterilerimizin ihtiyaçlardan kaynaklanmakta. Çünkü İstanbul’da yaşam hiç durmadan devam etmekte, akşamları, geceleri ve dinlence günlerinde de gerek bireylerin gerekse kurumların işleyişi sürmektedir. Çoğu kişi eve iş götürmek, geceleri ve hafta sonları çalışmak.

Daha sonraki günün işini önceki geceden yetiştirmek zorunda kalabilmektedir. Çalışırken de haliyle çeşitli belgelere, evraklara, dosyalara ihtiyaç olmakta, bunların bulundukları yerlerden müşterilerimize getirilmesi gerekebilmektedir. Kimi zamansa bazı çalışmaların gün başından önce bitirilerek ulaştırılması ihtiyaç duyulan yere ulaştırılması gerekebilmekte, müşterilerimiz sabahlara kadar çalışıp mesai başlamadan çalışmalarını sona erdirabilmektedir. Acil bitirilen tüm bu işleri süreında yerine ulaştırılır.

İş güç olarak bizim sorumluluğumuzdadır. Bizler için saatin kaç olduğunun hiçbir önemi yok. Biz nöbetteyiz ve teslimatlarınızı yapmış olup ilerinizi sonlanmış oldurmanıza yardımcı oluyoruz. Hizmetlerimizin detayları tüm bunlaryla müşterilerimizin gereksinimlarına bakılırsa şekillenmektedir. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi ilçe sınırları içinde acil gereksinimlerinizde ya da herhangi bir halde evinizden çıkmanız mümkün olmayan hallerde bizler adınıza taşıma yapıyor, ihtiyaçlarınızı yerine getiriliyor.

Moto kurye her nereden alınacaksa alıp tarafınıza ulaştırıyoruz. Nöbetçi eczaneden acil bir ilacınızın alınması gerekebilir. Gebelik test kiti ya da virüs kontrol kitlerine ihtiyacınız olabilir. Çocuğunuz veya evcil hayvanınız için acil bir gereksiniminiz olmuş olabilir. Tüm bu ihtiyaçta anında bir telefon mesafesinde bulunuyor, her an nöbet tutuyoruz. İstediğiniz ürünleri nereden alınacaksa alıyor, kapınıza kadar teslim ediyoruz. Yaşam şartları ve koşulları sebebiyle hepimiz yoğun bir koşturmaca içinde yaşamaktayız.

Habibler Acil Kurye

Her gün sabah kalkıp işe gitmekte, çalışmakta ve akşam eve gelip tekrar çalışmaya devam etmekteyiz. Tüm bu yoğunluğun üzerine bir de acil olan işlerimizi yetiştirmek için ayrı bir enerji sarf etmekteyiz. Bu yoğunluğun arasında bir de yeni bir işe enerji ve süre ayırmak hakikaten mümkün değildir. İşte bu nedenle kurye hizmeti denilen kaliteli ve güvenilir, adeta cankurtaran diye anabileceğimiz bir hizmet dünyaya gelmiştir. Kurye hizmeti, gerekli olduğu kadar önemlidir de. Çağımız hız ve teknoloji çağıdır.

Hayatımızdaki tüm yoğunluklara rağmen, özel eşyalarımızı yada evraklarımızı süreında gideceği yere ulaştıran tek hizmet, kurye hizmetidir. Gece gündüz canla başla çalışmakta olan kuryeler, sizin yetişemediğiniz ve ulaşımını sağlayamadığınız her şeyi ulaştırma görevini kaliteli bir halde yerine getirmektedir. Peki, moto kurye ismini hiç duydunuz mu? Motorlu kurye, mesai saatlerinde kurye hizmeti alamayan, geç kalmış veya kuryeye mesai saatinden sonra ihtiyaç duyan herkesin imdadına benzer biçimde yetişmektedir.

Aman tanrım mesai sonlandı, kuryeler artık hizmet vermiyor, ben yarını beklersem süre kaybına uğrarım, acaba kendim mi ulaştırmaya çalışsam diye düşünmeyin. Çünkü artık hayatınızda acil kurye isminde, kaliteli ve emin hizmeti ile firmamız bulunmaktadır. Yedi yirmi dört hizmetinizde olan Arnavutköy kurye, son aşama kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Saat ne olursa olsun, eşyalarınızı veya özel evraklarınızı Gönül rahatlığı ile emanet edip gideceği yere ulaştırma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Firmamız, son derece şeffaf ve resmi bir hizmet sunmaktadır. Güvenli olan firmamız, hesap verebilirlik ilkesine uygun ve son derece disiplinli bir hizmet vermektedir. Hızlı kurye, hiçbir kuryenin hizmet vermediği saat aralığında ve günde sizlere Hızır şeklinde yetişmekte ve eşi benzeri olmayan kaliteli hizmetini, ayağınıza kadar getirmektedir. Her yerde verilmekte olan kurye hizmetini en iyi şekilde sizlere sunan ilk ve tek şirket olarak bir kuryenin nasıl hizmet vermesi gerektiğine örnek olmaktayız.

İstanbul Kurye

İstanbul kurye, tüm çalışanları ile haftalık olarak tertipli toplantılar almakta ve kendini yenilemektedir. Her görüşmede eksiklikler, yapılması gerekenler ve müşteriden gelen şikâyetler üzerine mevzuşulmakta, çözüme kavuşturulmaktadır. Bunun yanı sıra firmamız, her çalışanının kişisel bakımını denetim etmekte ve bu şekilde son aşama ustalaşmış bir hizmet sunmaktadır. Kurye hizmeti vermekte olan çalışanlamış olurımız, her güne başlarken İlk olarak motosiklet temizliği ve bakımını yapmaktadır.

Daha hemen sonra hizmet vermeye başlamış olan firmamız, müşterilere disiplinli ve mütevazı bir şekilde yaklaşmakta, son derece sınırlı bir diyalog içinde hizmet vermektedir. Tüm hal ve hareketlerinin yanı sıra, fazlaca sınırlı ve resmi bir yaklaşım ile müşterisine hizmet veren firmamız devam ediyor. Paketleri alan kişi memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Bu yüzden sizlere kurye hizmeti sunmakta olan firmamız, bir kuryenin ne şekilde davranması gerektiğine örnek olmaktadır.

Hepimizin de bildiği şeklinde hızlı kurye hizmeti kargo hizmetinden ayrı olarak verilen en hızlı ulaştırma hizmetidir. Bundan dolayı kurye hizmeti vermekte olan her firma gibi firmamız da ufak olan araç, şu demek oluyor ki motosiklet ile bu hizmeti vermektedir. Motosiklet son derece minik ve bununla birlikte hızlı olan bir ulaşım aracı olduğundan, trafikte de hızlı bir şekilde hareket etmektedir. Bir otomobilden kat kat daha küçük olan motosiklet, her yere rahat rahat girip çıkabilir.

Gün geçtikçe artan nüfus artışı bununla beraber yoğun trafiği getirmiştir. Bu yoğunluk iş yaşamında bazı aksamaların meydana gelmesine sebebiyet vermektedir. Özellikle tecim yoğunluğunun olduğu büyük şehirlerde ulaşım, büyük bir mesele haline gelmiştir. Bizler tüm bu sıkıntılara çözüm olarak, motor kurye hizmeti sunuyoruz. Nüfusu ve trafiği yoğun olan il sınırları içeresinde teslim edilmesi gereken kargo ve belgelerinizi sizlerden teslim almış olduğumız gibi herhangi bir hasar görmeden.

Kurye Servisleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Aklınıza kalmasın; Hızlı Kurye teslimat zamanları ne kadardır?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu Kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul Kurye servisi nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

“Habibler Kurye” hakkında 1 yorum

 1. Geri bildirim: Habibler Kurye - ☎️ 0532 367 83 00

Bir cevap yazın