Karaköy Kurye

Karaköy kurye en başarılı ve en iyi kurye sistemidir. Motorlu kurye servisi olarak en acil ve en hızlı kurye servisi veren firmayız. Hizmet veren en uygun kurye ve en ekonomik kurye sistemi ile ucuz, kaliteli dürüst çalışır. Güvenli hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz. Şehir içi  ve şehir dışı kurye olarak hizmete başladık. Özellikle burada gerek şehirler arası kurye ve İstanbul içi kurye hizmeti sağlıyoruz. Ayrıca bu bölge içinden nere olursa olsun İstanbul dışı kurye çalışmamız vardır. Yapacağınız tün işlemler garantilidir.

İstanbul kurye her şeyden önce süratlidır. Gün içinde acil olarak teslim edilmesi gereken her türlü paketiniz için iletişime geçebilir, çok özel ayrıcalıklarımızdan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kurye çeşitlerimize bakılırsa teslimat hızlarımız değişse de 45 ila 180 dakika içinde acil teslimat yapmayı vaat ediyor, çoğu defa daha kısa sürede işlerimizi bittirıyoruz. Kuryemiz geniş çalışma ağına haizdir. Hem bireysel bununla birlikte kurumsal bütün paketleriniz için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Ekibimiz ustalaşmış kadrodan oluşmaktadır.

Çağrı merkezimizde, fiyatlandırma departmanımızda ve sahadaki tüm çalışmalarımız deneyimli, eğitimli, uzmanlığını almış, güler yüzlü kişilerdir. Paketlerinize en az sizler kadar özen gösterilir ve teslim ettiğiniz şekilde alıcısına ulaştırılır. Uygulamamız ekonomiktir. Geleneksel kargolarla kıyaslandığında ve teslimat hızı dikkate alındığında kurye hizmetlerimiz ile paket taşıttırmak fazlaca ekonomiktir. Moto kurye uygulamamız yenilikçidir. Her vakit en yeni teknolojik sistemleri kullanıyor, altyapımızı devamlı güncelliyor.

Karaköy kurye ne iş yapar? Her sistemi tarafından hizmet verilmesi noktasında tüm İstanbul içine elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız. Uzaktan davulun sesi hoş gelir anlamında, birçok insan ve firma tarafından kurye hizmetleri çok rahat ve kolay bir hizmet görünmesine rağmen firmamız tarafından karşılaşılan zorluklar bilindiğinden dolayı bunlar rahatça aşılıyor. Tüm bu sürecin ardından teslimatın yapılacağı noktaya ulaşarak isteğiniz halinde sizlere gönderinin yerine ulaştığına dair tekrar bilgi verebiliyoruz.

Karaköy Kurye

 • Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. En uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.
 • Normal moto kurye hizmeti; Yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaştırılır.
 • Ekspres moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 • Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır.  İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Liste fiyatının 4 katıdır.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Geceleri de ekpress olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 
 • İstanbul motorlu kurye; Kurye hizmeti sektördeki tüm yenilikleri takip ediyoruz. Böylece sizlere dünya standartlarında kurye deneyimi yaşatıyoruz.
 • Şehirlerarası kurye servisi ; Sağladığı avantajlar sayesinde müşteri ilk tercihi olan kuryeler eğer doğru firma tarafından tercih edilmezse maddi zarara olabilir.

Karaköy Moto Kurye

Karaköy motorlu kurye sayesinde en doğru kararı alarak, en uygun fiyat ve indirim fırsatlarımız kargo gönderim ile yararlanmış ve kabul etmiş olacaksınız. Seri kurye ile alanının en iyisi olmak için çalıştığı için en kaliteli personelleri ve en seri motorları ile hizmetlerine devam etmektedir. Çabuk kurye teslim süreleri duruma göre değişmektedir. Bu da üç sınıfa ayrılmaktadır. Express kurye sistemi vereceğiniz iş ve paketin acil olarak hemen teslimat yapılması. İşte bu sistem daha uygundur. Zaman çok değerli bir altın gibidir.

Hızlı kurye özellikle bir çok firmanın gün içi özel ve hemen gitmesi gereken teslimat olabilmektedir. Bu gibi durumlar için acil kurye servisi hizmetleri taşıma işlemleri gerçekleştirmektedir. Hemen kurye servisi ile gün içinde yollayacağınız her malzemeyi bizim ile hemen yollayabilirsiniz. Motokurye İstanbul içi, motorlu kuryelerle kargo ve kurye paketleri taşıması yapmaktadır. Çabuk kurye olarak istediğiniz evrak yahut paketleri İstanbul içinde istediğiniz iki adres arasında kısa süre içerisinde ulaşımını sağlamaktayız.

Acil kurye ilçesinin bu küçük semtinde sizlere yarımcı oluyoruz. Motorlu kurye servisi ile her türlü özel işlerinizde özel olarak her zaman kullanabilirsiniz. Kurye bu çok acil ve önemli durumlar için geçerli bir yöntem olduğu için böyle pahalıdır. İstanbul ve tüm sınırları içindeki hizmetlerimiz en sağlam ve en güçlü bir şekilde kaliteli olarak bizler sizlere genel bir hizmet sunuyoruz. Düşünün bizleri İstanbul tüm ilçesine kadar tek bir gönderiyi rahatlıkla acil ve normal olarak yollayabilirsiniz. Yaşamak ölmekten daha zordur.

Beyoğlu kurye ile hizmet verdiğimiz semtler ve çalışmalarımız, Avrupa yakasında, Sarıyer, Kağıthane, Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Eyüp, Göktürk, Kemerburgaz, Fatih, Eminönü, Bakırköy, Bahçelievler, Esenler, Arnavutköy, Bayrampaşa, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Tekirdağ, Çanakkale, Edirne, Çatalca, Silivri, Çorlu bölgeleri. Anadolu yakasında hizmet verdiğimiz önemli yerler, Ataşehir, Kadıköy, Çekmeköy, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, İzmit, Bursa, Sakarya, Ümraniye, Maltepe, Şile, Üsküdar bölgeleridir.

Karaköy Motorlu Kurye

 • 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Acil ve standart kurye seçeneklerinin bulunması
 • Garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslimat sırasında sim, soyadı ve imza alma
 • Paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • Yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Şehirler arası bütün şehirlere uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • En uygun, ekonomik  ve en ucuz fiyat seçeneği

Beyoğlu Moto Kurye

Beyoğlu kurye amacı çalışmalarımız olarak büyük ölçüde işimizi en iyi bir şekilde yapmaya gayret ediyoruz. anlayışı ile her zaman ileriye doğru adım atıyoruz. Firma olarak verdiğimiz hizmetlerin hepsinde güven esasına göre çalışıyoruz. Hiç bir kişi tanımadığı bir insanı evine sipariş vermek için çağırmaz. En iyi anlayış çalışırken dürüstlüktür. Firmamız bunun için yaptığımız işlerin hepsinde dürüstlük ve güven ilkesini en başa koyarak çalışıyoruz. İnanlar artık bu toplum içinde kimseye güveni kalmamış. Biz bunu değiştirdik.

Karaköy kurye iletişim sistemi içinde siz değerli müşterilerimizin her türlü motor kurye ihtiyacı doğduğunda teslimatların yapılması için öncelikle bizlere 0555 278 23 30 cep telefonu ve 0212 284 67 15 sabit telefon numaralarımızdan rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca 0555 278 23 30 hemen cevap verilen whatsapp numarasından bizlere istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Eğer kurumsal olarak mail atarak çalışma isterseniz kısa zaman içinde cevaplanan mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yani bize ulaşmak aslına çok kolaydır.

İstanbul kurye alanında hizmet verdiğimiz sektörlerde aslabir sınır yoktur. Motosikletlerle taşınabilecek ve yasal engel olmayan her türlü paketin taşımasını üstlenebiliyoruz. Bunun için alternatif Silivri motorlu kurye çeşitleriyle karşınıza çıkıyoruz. Düzgüsel kuryemiz diğerlerine bakılırsa daha ekonomik olup İstanbul sınırları içindeki bütün adreslere aynı gün içinde teslimat yapılabilmektedir. Nereden alınıp nereye teslim edileceğine göre bu zaman süreci de 120 ila 180 dakika arasında paketleriniz alıcısına ulaştırılmaktadır.

Oysa motorlukurye ile trafik yoğunluğundan etkilenmeden, her yere seri şekilde hareket edebilmekte, kullanıcılarına büyük zaman, yani vakit kazandırmaktadır. Alanında köklü bir geçmişe sahibiz. Sektörün liderlerinden birisi olmanın haklı gururunu yaşasak da başarılarımızı ne olursa olsun yeterli görmüyor, her zaman daha iyisi için özenle çalışmayı sürdürüyoruz. Firmamızın gerek Beyoğlu halkına gerekse bütün İstanbullulara sağlamış olduğu çözümlerinin başlıca özellikleri vardır. Bunlar aslında çok basit yöntemlerdir.

Karaköy Acil Kurye

 • Acil motokurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil ve güvenilir bir teslimat düşüncesi yer almaktadır.
 • Gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket etmekteyiz.
 • Firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
 • Dürüst ve samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün vermeyiz.
 • En uygun ve en ekonomik sunulan özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.
 • Gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmekteyiz.
 • Üsküdar motorlu kurye sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip etmekteyiz.
 • Böylelikle sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanmaktayız.

Karaköy Hızlı Kurye

Hem Beyoğlu ilçesinin aynı zamanda İstanbul’un nüfusunun artmasıyla doğru orantılı olarak talepleri de artmaktadır. Bunun nedeni motor kuryenin İstanbullulara bir oldukça avantajı bir arada sunmasıdır. Her şeyden önce İstanbul’un en büyük problemi senelerdir trafik yoğunluğudur. Taksiler, toplu ulaşım araçları, kişisel enstrumanlar, kuruluş araçları vs. Her gün yollarda aktif bulunmakta, yayalara geçit alanı sağlamak ihtiyacıyla beraber en yakın noktalar arasında dahi ulaşım sağlamak saatler alabilmektedir.

Ekspres kurye ile daha kısa sürede teslimat yapılabilmekte, kuryelerimiz kısa sürede adreslerinize yönlendirilerek 60 ila 90 dakika içinde teslimat yapılmaktadır. Acil kurye daha hızlı teslimat imkanı bulunmakta, mesai saatleri dışındaki paketleriniz de gece motor kurye ile taşınabilmektedir. Fiyatlarımız kuryelerimizin paketlerinizi aldığı ve teslim etmiş olduğu adresler arasındaki mesafeye, paketlerin ölçülerine ve kurye çeşidine göre değişmektedir. Buna karşı İstanbul Motorlu Kurye firmamız genelinde en ucuzdur.

Her zaman en uygun fiyat politikası izlemekte, 7 gün, 24 saat aralıksız devam ettirdiği hizmetleri iyi fiyatla taçlandırmaktadır. Acil kurye olarak bir adresten başka bir adrese taşınması ihtiyaç duyulan ve motosikletlerle taşınabilen her türlü yasal yükün taşındığı bir hizmettir. Benzer biçimde İstanbul’un son aşama kalabalık ve yoğun bir semtinde her gün yüzlerce evrakın, dosyanın, paketin, hediyenin, yedek parçanın, satın alınan ürünün, imzalanması ihtiyaç duyulan evrakın adresler içinde taşınması gerekir.

Bunun için yaklaşık otuz senedir moto kuryeler yollardadır. Günümüzde özellikle e-ticaretin artmasıyla kuryelere duyulan ihtiyaç da artış gösteriyor. İnsanlar göndermek istediği ürünleri kargoyla göndereceği vakit zaman kaybı yaşıyor. Moto kurye ise süre kaybı yaşanmadan ürünlerin taşınmasını sağlıyor. Alanında hizmet veren firmamız alanında profesyonel ekiple çalışıyor. Bilgi ve birikim sahibi ekibimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket ediyor. Motorlu kurye zaman kaybının ön planda tutar.

İstanbul Motorlu Kurye

Süre kaybının yaşanması satın alan memnuniyetini ve itimatını negatif etkileyeceği için ekibimiz her zaman doğru çalışma planıyla hareket ediyor. Hızlı kurye alanında hizmet veren ekibimiz Beyoğlu belediyesi‘nin detaylı yol bilgisine hakimdir. Bu sayede herhangi bir süre aşımı olmadan paketleri taşımaktadır. Birçok avantajı beraberinde getirir. Firmamız bu avantajlardan müşterilerin doğru bir şekilde fayda için özenle hizmet verir. Değerli, acil taşınması gereken, duyarlı paketleri adrese gönderebilirsiniz.

İstanbul kurye pek çok avantajı bununla beraber getiriyor. Motor kurye olarak adlandırılan kurye hizmetinde taşıma yapılıyor. Büyük özel enstrumanlarla meydana getirilen taşıma hizmetinde araçlar trafikte daha yavaş hareket eder. Yani trafikte daha hızlı hareket etmektedir. Trafikte hızlı hareket eden motor kuryeler alınması gereken tüm güvenlik önlemlerini alarak hareket eder. Bu sayede olması olası kazaların önüne geçer. Motorlar daha hızlı hareket etmiş olduğu gibi yollarda daha rahat ilerlemektedir.

Aynı zamanda motor kuryeler müşteriye özel hizmet verir. Bu sayede farklı bir adrese uğramadan doğrudan teslimat adresine ulaşır. Artık alanında hizmet vermekteyiz. Sektörün önde gelen güvenli adı olarak çalışmalarımızı büyük bir özenle gerçekleştirmekteyiz. Vermiş olunan hizmetin avantajları motorla taşınacak tüm ürünler taşınır. Ürünler kısa sürede adrese teslim edilir. Müşterinin istediği saatte teslimat yapılabilir. Ürünler zarar görmez. Taşıma ücreti bütçe dostudur. Motor kuryeler yardımıyla her şet taşınıyor.

Özellikel belge, evrak, dosya, çiçek, pasta, kırılacak eşya şeklinde motorla taşınması uygun tüm eşyalar göç eder. Kısa sürede meydana getirilen teslimat müşterinin isteği doğrultusunda istenilen saatte de yapılabilir. Ürünler zarar görmeyecek şekilde taşınır. Genel olarak uygun fiyatlıdır. Vakit kaybı yaşamadan aciliyeti olan paketler firmamız ile güvenle taşınabilir. Seçimi yaparken küçük de olsa araştırma yapmak gerekir. Günümüzün en çok tercih edilen taşıma yöntemlerinden biridir. Kişiye özel teslimat imkânı sağlamaktadır.

“Karaköy Kurye” hakkında 1 yorum

 1. Geri bildirim: Karaköy Kurye - ☎️ 0532 367 83 00

Bir cevap yazın