Ortaköy Kurye

Ortaköy kurye en başarılı ve en iyi kurye sistemidir. Motorlu kurye servisi olarak en acil kurye ve en hızlı kurye servisi veren firmayız. Hizmet veren Ortaköy en uygun kurye ve en ekonomik kurye sistemi ile ucuz, kaliteli dürüst çalışır. Ortaköy kurumsal ve güvenli kurye hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ortaköy şehir içi kurye ve şehir dışı kurye olarak gerek şehirler arası kurye ve Ortaköy İstanbul kurye hizmeti sağlıyoruz. Gerek İstanbul dışı kurye çalışmamız vardır. Zaman dolmadan teslimat sağlayan firmadır.

Ortaköy moto kurye üzerinde hizmet veren firmamız bölgede farklı iki adres arasında paket taşımaktadır. Dilerseniz evden eve, evden ofise, ofisten eve, ofisten ofise paket gönderimi yapabilirsiniz. Paket içerisinde farklı kategorilere ait bir çok ürün taşınmaktadır. Gıda sektörü, ilaç sektörü, sağlık sektörü, giyim sektörü, eğlence sektörü başta olmak üzere farklı biroldukça sektöre ilişik ürün taşınmaktadır. Motorlu Kurye seçimi yaparken firmanın sektördeki tecrübesi, garantili hizmet vermesi önemli bir konu olacaktır.

Ortaköy motorlu kurye müşteriyle olan ilişkileri, aldığı önlemler ve sunmuş olduğu fiyat teklifi göz önünde bulundurulmalıdır. Moto kurye hizmetlerine alternatif olarak, taşınması zor olan önemli paketleriniz için araçlı kurye hizmetlerini de tarafınıza yönlendirmekteyiz. Moto kuryeler çağın ve günümüzün maksimum tercih edilen taşıma ekibidir. Hızlı Kurye ailesi olarak biz alanında özel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Ekibimiz data ve birikim sahibi kişilerden oluşmaktadır. Kurye çalışmaları sıradan görevlilerin yapabileceği çalışmalar değildir.

Ortaköy Kurye

 • Canlı hayvanlar; Her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 • Büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilir)
 • Her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop maddeler, farmasötik ürünler
 • Resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik ve patlayıcılar
 • Sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak
 • Dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 • Ab ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler
 • Ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar
 • Madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar
 • Oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri

Ortaköy Moto Kurye

Ortaköy moto kurye ne iş yapar? Her sistemi tarafından hizmet verilmesi noktasında tüm İstanbul içine elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız. Uzaktan davulun sesi hoş gelir anlamında, birçok insan ve firma tarafından kurye hizmetleri çok rahat ve kolay bir hizmet görünmesine rağmen firmamız tarafından karşılaşılan zorluklar bilindiğinden dolayı bunlar rahatça aşılıyor. Tüm bu sürecin ardından teslimatın yapılacağı noktaya ulaşarak isteğiniz halinde sizlere gönderinin yerine ulaştığına dair tekrar bilgi verebiliyoruz.

Beşiktaş kurye seçimi yapmak isteyenler ne olursa olsun doğru firmayla bildirişime geçmelidir. Bu firması seçimi fazlaca önemlidir. Yanlış firma seçimi yapıldığında maddi ve manevi hasara uğrama ihtimali çok yüksektir. İşini profesyonel kadroyla icra eden, satın alan memnuniyetini ve itimatını ön planda tutan, hataya yer vermeyen firmalar değerlendirilmelidir. Hepimiz değerli müşterilerimizin maddi ve tinsel hasara uğramaması, herhangi bir aksilikle karşılaşmaması adına özenle hizmet vermekteyiz.

Beşiktaş Kurye ailesi olarak data ve birikimlerimiz doğrultusunda sektörün önde gelen ismiyiz. Garantili taşıma hizmeti yardımıyla müşterilerimize güvenilir paket taşımacılığı sunmaktayız. Aldığımız güvenlik önlemleri, zamanı doğru değerlendirmemiz ve sunduğumuz fiyat yardımıyla %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. İstanbul Kurye alanında farklı kategorilere ait biroldukça ürün taşımaktayız. Firma olarak özel evrak, belge ve dosyalarınızla beraber kimlik ve geçişlik gibi özel eşyalarını taşıyoruz.

Ortaköy Motorlu Kurye

 • Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. En uygun fiyatlı ve ekonomik olan teslimat seçeneğidir.
 • Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. İstanbul içi en fazla 4 saat içinde gideceği yere ulaştırılır.
 • Express moto kurye hizmeti: gönderilerin durumuna göre kullanılır. İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde yerine ulaşır. Fiyatı ise normal listenin iki katıdır.
 • Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır. İstanbul içerisinde 15 ile 30 dakika sürede gönderi verilir. Ama liste fiyatının 4 katı ücreti vardır.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Geceleri de nöbetçi olarak kalır ve iş olarak 7/24 çalışan bu hizmetin  fiyatı listenin 4 katıdır. 
 • Acil Kurye veya Hızlı Kurye hizmeti: alınan paketlerin aciliyet durumuna göre 2 saat içinde teslim edilmesi sistemine denir. Acil yada hızlı aynı anlama gelmektedir.

Dikilitaş Kurye

Herhangi bir güvenlik ve gizlilik ihlali olmadan pasta, yiyecek, çiçek, ayakkabı gibi farklı ürünler de taşıyabiliyoruz. şirket olarak Levent kurye alanında 7/24 hizmet halindeyiz. Bu sayede bütün müşterilerimize vakit kısıtlaması olmadan geniş zamanlı taşıma hizmeti sunuyoruz. Tecrübemiz doğrultusunda her süre sektörün en iyi çalışmalarıyla çözüm sunuyoruz. Kendimizi bu alanda geliştiriyor, daha iyi çalışmalarla hizmet veriyoruz. Sizler de aramış olduğunız hizmetten güvenle yararlanmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Ortaköy kurye özellikle bir çok firmanın gün içi özel ve hemen gitmesi gereken teslimat derhal olabilmektedir. Bu gibi durumlar için acil kurye servisi hizmetleri taşıma işlemleri kolayca acil gerçekleştirmektedir. Hemen kurye servisi ile gün içinde yollayacağınız her malzemeyi bizim ile hemen yollayabilirsiniz. Hızlı kurye İstanbul içi, motorlu kuryelerle kargo ve kurye paketleri taşıması yapmaktadır. Çabuk kurye olarak istediğiniz evrak yahut paketleri İstanbul içinde istediğiniz iki adres arasında kısa süre içerisinde ulaşımını sağlamaktayız.

Levent kurye sayesinde en doğru kararı alarak, en uygun fiyat ve indirim fırsatlarımız kargo gönderim ile yararlanmış ve kabul etmiş olacaksınız. Seri kurye ile alanının en iyisi olmak için çalıştığı için en kaliteli personelleri ve en seri motorları ile 7/24 hizmetlerine devam etmektedir. Çabuk kurye teslim süreleri duruma göre değişmektedir. Bu da üç sınıfa ayrılmaktadır. Express kurye sistemi vip kurye sstemi ve hızlı olan sistemdir. Yani vereceğiniz iş ve paketin acil olarak hemen teslimat yapılması. İşte bu sistem daha uygundur.

Ortaköy Acil Kurye

 • Ortaköy kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil ve güvenilir bir teslimat düşüncesi yer almaktadır.
 • Gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket etmekteyiz.
 • Firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
 • Dürüst ve samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün vermeyiz.
 • En uygun ve en ekonomik sunulan özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.
 • Gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmekteyiz.
 • Acil kurye sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip etmekteyiz.
 • Böylelikle sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanmaktayız.

Ortaköy Hızlı Kurye

Ortaköy acil kurye ile hizmet verdiğimiz semtler ve çalışmalarımız, Avrupa yakasında, Sarıyer, Kağıthane, Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Eyüp, Göktürk, Kemerburgaz, Fatih, Eminönü, Bakırköy, Bahçelievler, Esenler, Arnavutköy, Bayrampaşa, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece tarafına da gider. Ayrıca Küçükçekmece, Tekirdağ, Çanakkale, Edirne, Çatalca, Silivri, Çorlu bölgeleri. Anadolu yakasında hizmet verdiğimiz önemli yerler, Ataşehir, Kadıköy, Çekmeköy, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, İzmit, Bursa, Sakarya, Ümraniye, Maltepe, Şile, Üsküdar bölgeleridir.

Moto kurye ilçesinin bu küçük semtinde sizlere yarımcı oluyoruz. Motorlu kurye servisi ile her türlü özel işlerinizde özel olarak kullanabilirsiniz. Etiler Kurye bu çok acil ve önemli durumlar için geçerli bir yöntem olduğu için böyle pahalıdır. İstanbul ve tüm sınırları içindeki hizmetlerimiz en sağlam ve en güçlü bir şekilde kaliteli olarak bizler sizlere genel bir hizmet sunuyoruz. Artık bi düşünün bizleri İstanbul tüm ilçesine kadar tek bir gönderiyi rahatlıkla acil ve normal olarak yollayabilirsiniz. Çok rahat ve çok kolay gidecektir.

Etiler kurye amacı çalışmalarımız olarak büyük ölçüde işimizi en iyi bir şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Temiz hizmet anlayışı ile her zaman ileriye doğru adım atıyoruz. Firma olarak verdiğimiz hizmetlerin hepsinde güven esasına göre çalışıyoruz. Hiç bir kişi tanımadığı bir insanı evine sipariş vermek için çağırmaz. En iyi anlayış çalışırken dürüstlüktür. Firmamız bunun için yaptığımız işlerin hepsinde dürüstlük ve güven ilkesini en başa koyarak çalışıyoruz. İnanlar artık bu toplum içinde kimseye güveni kalmamış. Biz bunu değiştirdik.

Balmumcu Kurye

 • 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Acil ve standart kurye seçeneklerinin bulunması
 • Garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslimat sırasında sim, soyadı ve imza alma
 • Paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • Yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama

Beşiktaş Kurye

Bebek kurye iletişim sistemi içinde siz değerli müşterilerimizin her türlü motor kurye ihtiyacı doğduğunda teslimatların yapılması için öncelikle bizlere 0555 278 23 30 cep telefonu ve 0212 284 67 15 sabit telefon numaralarımızdan rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca 0555 278 23 30 hemen cevap verilen whatsapp numarasından bizlere istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Eğer kurumsal olarak mail atarak çalışma isterseniz kısa zaman içinde cevaplanan mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.  Zaman zaman pandemi nedeni ile zorlana olabilecek.

Moto kuryeler paket taşımacılığı yapmaktadır. Bebek Kurye ailesi olarak tecrübe sahibi, işini özenle ve dikkatle yapan kişilerden kurye ekibi oluşturuyoruz. Kuryeler motosiklet kullanarak paket taşıyor. Taşıma için kullanılan motosikletler özel modeldir. Motosikletler hem kuryenin aynı zamanda paketlerin güvenliğini sağlamaktadır. Ulus Kurye alanında hizmet veren firmamız bulunduğunuz adrese gelmiş olarak paketini teslim alır. Eğer isterseniz firmamıza gelmiş olarak direkt paket gönderimi yapabilirsiniz.

Paket içeriği değişim izah edebilir. Göndermek arzu ettiğiniz paketin motosikletle taşımaya uygun olması yeterlidir. Motor kuryeler motosiklet kullanarak paket taşır. Paket taşıma işleminde zamana dikkat etmesi gerektiği şeklinde paketin zarar almasını da önlemelidir. Ekibimiz aldığı tüm güvenlik önlemleriyle paketleri herhangi bir aksilik yaşanmadan teslim etmektedir. Özellikle şirket olarak garantili ve uygun fiyatlı paket taşıma yapıyoruz. Ulus kurye servisipandemi sürecinde bir çok yaşlıya ücretsiz servis sağlamıştır.

Ortaköy Ekpres Kurye

 • Telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Şehirler arası bütün şehirlere uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • En uygun, ekonomik  ve en ucuz fiyat seçeneği

Ulus Kurye

Ulus kurye alanında hizmet veren firmamız sektörün geniş kapsamlı çalışmalarını gerçekleştiriyor. Moto kuryeler son zamanların maksimum tercih edilen taşıma yöntemi oluyor. Yani çoğunlukla duyduğunuz moto kuryeler biroldukça avantajı hem sektöre aynı zamanda müşteriye kazanmıştırrıyor. Hızlı Kurye olarak adlandırılan görevliler motosiklet kullanarak iki adres içinde paket taşıyan kişilerdir. Firmamız özel ekiple taşıma hizmeti vermektedir. Sektörün güvenilir ismi olarak İstanbul Kurye biroldukça avantajı da beraberinde getirir.

İstanbul içinde Beşiktaş Belediyesi içinde paket taşımacılığı icra eden ekibimiz her süre satın alan odaklı hareket etmektedir. Bizim için alan kişi memnuniyeti fazlaca önemlidir. Kıymetli ve çok değerrli müşterilerimizin memnuniyetini ve itimatını korumak adına çalışmalarımızda asla hataya yer vermeyiz. Özenli ve dikkatli çalışmalarımız sayesinde Balmumcu kurye alanında güvenle tercih ediliyoruz. Herhangi bir hatanın yaşanmaması adına özel ekiple hizmet verilmelidir. Eskiler zaman her şeyin ilacıdır derler. Bakalım bu pandemi snu ne olacak.

Biz de bunun bilincinde firma olduğumuz için özel ekibimizle çalışmalarımızı yönlendirmekteyiz. Balmumcu kurye alanında sizler de deneyim sahibi ekibimizden yardım alabilir, paketlerinizin güvenle taşınmasını sağlayabilirsiniz. Sorumluluk sahibi kurye görevlilerimiz aynı zamanda işini özenle ve dikkatle meydana getiren kişilerdir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibimiz hem kendi güvenliğini hem de paket güvenliğini riske atmamak adına lüzumlu tüm önlemleri alır. Bu sayede doğru ve güvenilir taşıma çalışmalarını gerçekleştirir.

Motorlu Kurye Süreleri

 • İstanbul motorlu kurye ile 7/24 acil, express ve hızlı kurye hizmeti verilir
 • Normal İstanbul motorlu kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
 • Express İstanbul motorlu kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası
 • Vip acil İstanbul motorlu kurye teslimat süreleri :     60  – 90 dakika arası
 • Hava şartları, trafik, acil ve önemli olaylarda teslimat süreleri gecikebilir
 • İstanbul moto kurye servisi: 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’den ulaşınız

Kurye Servisleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Aklınıza kalmasın; Hızlı Kurye teslimat zamanları ne kadardır?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu Kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul Kurye servisi nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?
İstanbul Motorlu Kurye
İstanbul Motorlu Kurye