Şerifali Kurye

Şerifali kurye, hizmeti ile kendinize daha fazla zaman ayırın. Sevdiklerinize hediye paketi, kıymetli gönderi, evraklarınızı acaba ulaştı mı? Endişesi olmadan bizlere verin biz ulaştıralım. Ümraniye motorlu kurye sizin ulaşmasını dilediğiniz fakat zamanınızın olmadığı, işleri kolayca yapar. Ümraniye kurye en başarılı ve en iyi taşıma sistemidir. Size geriye yaslanıp gönderinizin ulaştığını bilerek rahat zaman geçirmenizi sağlar. Yorulmadan, endişe duymadan, birilerine ricacı olmadan gönderileriniz en ergonomik biçimde teslim ediliyor.

Ümraniye moto kurye örneğin, bir tedarikçiden muayyen bir ürünü satın almak, özellikle tedarikçi uluslararası tabanlıysa, şimdiden size pahalıya mal olabilir. Gerekli tüketim ücretlerini ve benzeri şeyleri üstlenmeniz gerekecek. Operasyonlarında olmaması bu maliyetlerden tutum etmenizi sağlayarak pozitif nakit akışı yaratmanızı sağlar. Özellikle geleneksel olmayan bir yol olarak kabul edilebilirken, size müsait maliyetli çözümler sunar. Daha verimli nakit akışı. Daha iyi takip sistemi, verimliliğini artırır, doğru siparişler kolay olur.

Hızlı Şerifali Kurye ServisiYedek parça, her sektör için kullanılan piyadasa özel yedek parça ve çeşitleri taşır
Ümraniye Kurye ServisleriÜmraniye kurye tekstil, giyim piyasasında kullanılan her türlü kullanılan kumaş ve ürünler
Vip Şerifali Motorlu KuryeDiş malzemeleri, diş yapımında kullanılan her türlü yasal diş malzemeleri taşıması
Acil Ümraniye Kurye SistemiLaboratuvar test ürünleri, labaratuvarlarda yapılan her türlü ürün ve testleri
Şerifali Hızlı Kurye En İyisiUnutulan malzemeler, anahtar, az miktar para, cüzdan, kredi kartı, kart vizit
Şerifali Ümraniye Kurye

Şerifali Kurye Servislerimiz

Ümraniye motorlu kurye bu piyasa içinde bulunan acil ve hızlı servislerden biri olarak geçer. Express, acil ve hızlı servisi aynı anlama gelmektedir. Firma olarak bu sektör içinde verilen bütün olarak bizde burada uygulanır. İstenen paketleri seri ve özel bir biçimde ilgilenerek götürüyoruz. Güvenli ve pratik bir seçenek olması da göze çarpan özelliklerindendir. Hava koşulları fark etmeksizin sunulmakta olan bu hizmet yalnızca müşterilerimi işini kolaylaştırmakla kalmamakla beraber şehir trafiğinin de dostu diyebiliriz. Bunun avantajlarını kullanarak ön plana çıkma eğilimindeyiz.

 • Hızlı gidiş, alım; 30-60 dakikada adresten paket alma ve gönderi toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip taşıma seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu yolda tam takip etme

Ümraniye Kurye Hizmetleri

Ümraniye acil kurye bu seçeneklerden bir tanesidir. Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana sevgi, saygı ve özverili bir tutum işlem içindeyiz. Memnuniyet sağlamanın yalnızca paketleri teslim etmek ve işi yapmaktan ibaret olduğuna inanmayanlardanız. Paketini servis ettiğimiz kıymetli müşterilerimiz takdirini kazanmak, önceliği tartışılmaz bir unsur. Bu şirketin bütün aile mensupları olarak daima hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Teknolojinin ilerlediği bu çağda problemlerimizin çözümü için seçenek çoğalıyor. İstanbul Anadolu yakası içinde hizmetidir.

Ümraniye hızlı kurye hizmetlerini size sağlamaktan her zaman içimizde sevinç ve mutluluk duyuyoruz. Güzel bir şekilde, seviyeli ve ağır ağır olmanın biraz hızlı hali olarak çalışıyoruz. İşte bu düzen içinde zararsız bir biçimde yol almayı sürdürüyoruz. Söz konusu çeşitliliğin acil motorlu kurye fiyatları her bölgeye ve teslim zamanına göre değişir. Fark yarattığımız bu alanda paketlerin sağlam bir biçimde iletilmesinde ise çok dikkatliyiz. Oluşabilecek her çeşit olumsuzluğa karşı çok şükür tedbirliyiz ve deneyimliyiz. Etkin olacak bir havalandırma yönetimine ihtiyaç duyulur.

Ümraniye expres kurye en doğru kararı alarak, en uygun fiyat ve indirim fırsatlarımız kargo gönderim ile yararlanmış ve kabul etmiş olacaksınız. Seri servis alanının en iyisi olmak için çalıştığı için en kaliteli personelleri ve en seri motorları ile hizmetlerine devam etmektedir. Çabuk teslim süreleri duruma göre birazcık değişmektedir. Bu da üç sınıfa ayrılmaktadır. Ssistemi vereceğiniz iş ve paketin acil olarak hemen teslimat yapılması. İşte bu sistem daha uygundur. Teslimatın değişen bu yeni hali ile karşınızda olmak ve fayda sunmak bizler için mutluluk verici.

Şerifali Moto Kurye Her Daim Yanınızda

 • Gece ve gündüz sürekli olarak 7/24 olarak hemen her saatte hizmet verebilmeleri
 • Acil teslimat gereksinimi gibi hayati konularda çok hızlı alıp, hareket edebilmeleri
 • Şirketler arasında yetişmesi gerekli olan önemli evrak takibinde rol oynayabilmeleri
 • İhtiyaç anında kolay ulaşılabilir olmaları ve çabuk, seri şekilde hareket edebilmeleri
 • Yiyecek, giyecek, numune, elektronik eşya vb. gibi geniş bir alana hizmet edebilmeleri
 • Moto kurye, zamanı iyi değerlendirmeye yardımcı olan, yoğun hayat temposunda olmaları
 • İşlerini yetiştiremeyen insanların imdadına koşan, hayatı kolaylaştıran, işler yapmaları
 • Her şekilde insanların mutluluğunda rol oynayan ve çağımızda yükselen bir değer olmaları
 • Her hangi bir meslek dalı olarak, piyasada her sektörde hizmet sunmaya devam etmeleri
 • Güçlü olmaları ve her ortamda, yağmur, çamur, trafik gibi zorlu şartlara göğüs germeleri
Acil Ümraniye Motorlu Kurye

Şerifali Motorlu Kurye Vakit Kazandırır

Ümraniye moto kurye nasıl çalışıyor? Acil ve zor durumda kaldığınız zaman 7/24 hızlı olan motorlu kurye sistemini arayarak bizden gece gündüz olmak üzere hizmet sağlayabilirsiniz. Şirket olarak size böyle bir hizmet sunmaktan ve işimizi hakkı ile yaptığımızı sizden duymaktan çok mutlu oluyoruz. Bu hizmetten yararlananlar kendilerine verilen hizmetin kalitesini hemen bu işlerden anlayabiliyorlar ve bu hizmetten vazgeçmiyorlar. Ve bu işlerde çoklu teslimat içinde değil tek tek teslimat şeklinde işler daha kolay yapılmaktadır.

Özellikle bir çok firmanın gün içi özel ve hemen gitmesi gereken teslimat olabilmektedir. Bu gibi durumlarda moto kurye servisi hizmetleri taşıma işlemleri gerçekleştirmektedir. Hemen olan servisi ile gün içinde yollayacağınız her malzemeyi bizim ile hemen yollayın. Hızlı kurye İstanbul içi, motorlu çalışan kişilere kargo ve diper paketleri taşıması yapmaktadır. Acil kurye olarak istediğiniz evrak yahut paketleri size derhal İstanbul içinde dağıtıyoruz. Yani istediğiniz iki adres arasında kısa süre içerisinde ulaşımını sağlamaktayız.

Sizin düşünceleriniz bizler için daima kıymetli. Sizlerin sayesinde şirketimiz gün geçtikçe niteliğini, çalışanı ve etki alanı daha da arttırıyor. Bu ivmenin sizler sayesinde yakalandığının farkındayız. Burada çalışan işçi ailesi olarak bizlere verilen bu yükümlülüğün altından kalkmak için işlerde hızımıza hız katıyoruz. Sadece zamanla değil kendimizle de yarıştığımız bir noktada olduğumuz için tempomuzu düşürmüyoruz. Günümüz koşullarında sizlere sunmuş olduğumuz bu önemli farklı olan alternatifin bir üyesi olmak sizin ellerinizde.

 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı kötü havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve müşteriye anında cevap verme
 • Abone olmadan ; yani herhangi bir hesap yada bir üye olmadan çalışma
 • Şehirlerarası işlemler ; yani şehirler arası olarak güvenli uzun yol hizmeti

Şerifali Acil Kurye 60 Dakikada Teslim

Hizmet verdiğimiz semtler ve çalışmalarımız, Avrupa yakasında, Sarıyer, Kağıthane, Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Eyüp, Göktürk, Kemerburgaz, Fatih, Eminönü, Bakırköy, Bahçelievler, Esenler, Arnavutköy, Bayrampaşa, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Tekirdağ, Çanakkale, Edirne, Çatalca, Silivri, Çorlu bölgeleri. Anadolu yakasında hizmet verdiğimiz önemli yerler, Ataşehir, Kadıköy, Çekmeköy, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, İzmit, Bursa, Sakarya, Ümraniye, Maltepe, Şile, Üsküdar ve sayamadığımız diğer bölgeleridir.

Çabamızı takdir etmek biraz da sizin ellerinizde. Ulaştırılacak paketlerin teminatı ise bizim ellerimizdedir. Onun için bu pratik teslimata olan ilginizi daima göz önünde bulunduracağız ve ona göre hareket edeceğiz. Mesafeleri sizlerle eriteceğiz. Teslimatın kolaylığını sizlerle birlikte biz de yaşayacağız ve çok daha iyi deneyim edeceğiz. Yaşadığınız problemlerin artık yaşamadığının farkına vardığınızda siz de göreceksiniz bu teslimat türünün size olan katkısını ve kazandığınız zamanın manasını. Bunun manasını sizlerle birlikte yaşamakta kararlıyız.

Amacı çalışmalarımız olarak büyük ölçüde işimizi en iyi bir şekilde yapmaya gayret ediyoruz. anlayışı ile her zaman ileriye doğru adım atıyoruz. Firma olarak bizler verdiğimiz hizmetlerin hepsinde güven esasına göre çalışıyoruz. Hiç bir kişi tanımadığı bir insanı evine sipariş vermek için çağırmaz. En iyi anlayış çalışırken dürüstlüktür. Firmamız bunun için yaptığımız işlerin hepsinde dürüstlük ve güven ilkesini en başa koyarak çalışıyoruz. İnanlar artık bu toplum içinde kimseye güveni kalmamış. Biz bunu değiştirdik.

Şerifali Hızlı Kurye Taşımaz Ve Almaz

 •  İlk olarak canlı hayvanlar; Her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 •  Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilir)
 •  Uyuşturucu; her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop maddeler, farmasötik ürünler
 •  Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik ve patlayıcılar
 •  Sıvı kimyasal maddeler; sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzeme
 •  Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 •  Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan
 •  Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar
 •  Para; madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar
 • Oyun; oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 • Kaçak ürünler; kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri
 • Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 • Pahalı mücevherler; altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler
 • Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 • Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvandan yapılmış her türlü kürk ve mahiyetleri
 • Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler
Ümraniye Ekspres Kurye
Ümraniye Hızlı Kurye

Şerifali Ekspres Kurye

Özellikle iyi ve daha kaliteli hizmetler sunmaktadır. Firmamız kurye sektörüyle ilgili tüm teknolojik gelişimleri yakından takip etmektedir. Bu durumdan kaynaklı olarak kurye sektöründeki en yeni uygulamaları kullanmaktadır. Siz de bu çileli İstanbul trafiğin de gönderimlerinizi hızlı ve güvenilir gönderin. Yoğun iş temposu içinde bir yerden bir yere ulaşımın gün geçtikçe zorlaştığı İstanbul trafiğinde size rahat, emin ve süratli çözüm sunuyoruz. Yoğunluğunuz da yükünüzü birazcık daha azaltması için pratik ve akılcı çözümlerimizle yanınızdayız.

İstanbul’un en uzak noktaları içinde dahi paketlerinizi en fazla 180 dakikada teslim etmeyi başarıyoruz. Böylece en acele ihtiyaçlarınızı dahi karşımanıza yardımcı oluyoruz. Çözümlerimizde kişiye özel hizmet verilmektedir. Böylece geleneksel kargolarda olduğu şeklinde dikkatlice paketlerinizin zarar görmesi, kaybolması, hasar alması söz konusu değildir. Doğru ambalajladığınız taktirde ürünleriniz aynı sağlamlıkta alıcıya ulaştırılır. Bizler paketlerinizi güvenle taşımaya devam ederken sizler asıl işlerinizi gönül rahatlığı içinde yaparsınız.

Böylece sevdiklerinize, hobilerinize, dinlenmenize daha çok vakit ayırırsınız. Zaman kazanmış olursunuz. 7 gün, 24 saat etken devam ediyor. Sizler için her zaman yollarda bulunmaktadırlar. Böylece hareketliliğin asla durmadığı genelinde ihtiyaçlarınız için her zaman yardım talep edebilirsiniz. Detayları tamamen sizlerin ihtiyaçlarınıza göre esnetilmektedir. İsterseniz bir adresten diğerine, isterseniz İstanbul’un herhangi bir yerine, dilerseniz bir adresinden nakliyat yapabiliriz. Siz isteklerinizi bzilere sunun biz hepimiz yerine getirelim.

Çakmak Kurye

 • Çakmak kurye ; Alınan bir ürünün, aynı gün içinde teslim edilmesidir. En uygun fiyat ve ekonomik olan teslimat seçeneğidir.
 • Normal ; Yada standart, bu hizmette gönderi normal olarak ulaştırılıyor. İstanbul içi en fazla 4 saatte gideceği yere ulaşıyor.
 • Hızlı ; Teslim alınan emanetin 120 dakika içinde yerine ulaşması işlemine denir. Hızlı olan sistemi normal liste fiyatı 2 katıdır.
 • Acil ; Alınan paket aciliyet durumuna göre 2 saat içinde teslim edilme sistemine denir. Acil yada hızlı aynı anlama gelmektedir.
 • Ekspres ; Gönderi durumuna göre İstanbul içi paketler 2 saat içerisinde yerine ulaşır. Fiyatı ise normal liste fiyatının iki katıdır.
 • Vip ; Çok acil gönderi için kullanılır. İstanbul içi 15 ile 30 dakika süresinde gönderi verilir. Ama liste fiyatının 3 katı ücreti vardır.
 • Gece ; Bazı firmalar gece de hizmet verir. Gece nöbetçi olarak kalır ve iş olarak 7/24 çalışan bu hizmetin fiyatı listenin 4 katıdır. 
Ümraniye Ekspres Kurye
Ümraniye Kurye

Çekmeköy Kurye

Çekmeköy kurye olarak burada sizlere verilen motorlu servisi ile her türlü özel işlerinizde özel olarak kolay şekilde kullanabilirsiniz. Bizler bu çok acil ve önemli durumlar için geçerli bir yöntem olduğu için böyle pahalıdır. İstanbul ve tüm sınırları içindeki hizmetlerimiz en sağlam ve en güçlü bir şekilde kaliteli olarak bizler sizlere genel bir hizmet sunuyoruz. Düşünün bizleri İstanbul tüm ilçesine kadar tek bir gönderiyi rahatlıkla acil ve normal olarak yollayabilirsiniz. İlçesinin bu küçük semtinde sizlere yarımcı oluyoruz.

Çekmeköy kurye iletişim sistemi içinde siz değerli müşterilerimizin her türlü moto kurye ihtiyacı doğduğunda teslimatların yapılması için öncelikle bizlere 0555 278 23 30 cep telefonu ve 0212 284 67 15 sabit telefon numaralarımızdan rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca 0555 278 23 30 hemen cevap verilen whatsapp numarasından bizlere istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Eğer kurumsal olarak mail atarak çalışma isterseniz kısa zaman içinde cevaplanan mail adresimizden bize istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

Dudullu Kurye

Dudullu kurye işten izin alamadığınız, trafiği düşünerek hareket eder. Ayrıca ertelediğiniz gönderilerinizi yerine süratli ve güvenli biçimde teslim ediyoruz. Ekiplerimiz en tecrübeli elemanlardan seçilmiş olup trafiğin yoğunluğuna göre İnisiyatif kullanarak en hızlı ve en güvenilir yollardan teslimatı gerçekleştirmektedir. Profesyonel ekiplerimiz siz değerli ziyaretçilerimizin iş yükünü hafifletmek için seferber olmuştur. Müşteri memnuniyeti sağlanması açısından etkin olan firmamız, kalite standardını devamlı olarak yükseltmektedir.

Dudullu moto kurye sizin olanı, bizim olduğu bilinci ve düşüncesiyle istediğiniz yere zamanında ve güvenli bir halde ulaştırıyoruz. Bu uygulamalarımız pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. Bunların bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz: Tüm hizmetlerimiz uzman bir ekiple sunulmaktadır. Dudullu moto kurye gün zorlaşan şartlarda bir paketinizi, evrakınızı veya ulaştırmak arzu ettiğiniz ama bir türlü imkan ulaştıramadığınız gönderilerinizi hepimiz taşıyoruz. Sunulan işlerher biri son aşamaya kadar güvenli, kaliteli ve hızlıdır.

İmes Kurye

İmes kurye size daha ucuz alternatifler sunmayı amaçladığından, vaziyet böyle değildir. COVID 19’un lojistikteki önemli tesiri inkar edilemez. Bu esenlik krizi, küresel olarak lojistik endüstrisinin farklı sektörlerini etkiledi. Taşıyıcıların hareketini kısıtladı, belirli mal ve ürünlerin imalat işlemlerini azalttı, çalışan sayısını sınırlandırdı ve benzerleri.

Yukarıda sunulanlar, bu küresel sağlık krizinden etkilenen birçok yönden sadece birkaçıdır. Devam eden sorunla birlikte, lojistik endüstrisi, büyük seviyede değişen bir ortamla başa çıkmak ve ahenk sağlamak için ne olursa olsun değişiklikler ve muayyen ayarlamalar yapmak mecburiyetinde bırakıldı. Özel bir teslimat hizmetine sahip bir işletmeniz varsa, olur.

Ümraniye Kurye
Ümraniye Kurye

Hekimbaşı Kurye

Hekimbaşı kurye belirli bir ürüne olan talepteki azalmadan kaynaklanabilir. Tüketiciler, eve dönüş ücretini masrafa daha az eğilimli hissetmeye başladılar ve bunun yerine kendilerini karantinaya daha iyi donatmak ve karantina boyunca kendilerini sürdürebilecek bir ömür tarzı sürdürmek için biriktirdiler. Bu tür bir vaziyet, halkın temel gereksinimlerini karşılayacaktır.

Özellikl muayyen sektörlere odaklanmaya yol açmıştır. Karantinanın başlangıcından bu yana gıda işleme sektörünün bir artış gördüğünü söylemek tam olarak doğru olmasa da, reel şu ki, giderek daha çok insan konserve ve öteki gıda maddelerini stokluyor.Dahil eden küçük ölçekli bir işletme işletiyorsanız teslimat hizmeti etmenin ne kadar zor olduğunu anlarsınız.

Ihlamurkuyu Kurye

Ihlamurkuyu kurye uluslararası ürün tedarik . Bunun muhtemel bir nedeni, şirketlerin sattıkları mamüller için ehil talebin malesef bir çok olayın olmaması konusunda davranışlarında ölçülü olmalarıdır. Bu nedenle, bu muayyen kalemleri stoklamak yerine, istenmeyen mali sonuçlardan kaçınmak için toptan ithalatı tamamen ortadan kaldırmaya karar verebilirler.

Öte yandan, daha büyük ölçekte ve daha kamu düzeyinde hükümetler bunun yerine covid 19 kontrol kitlerinin ithalatına yöneldi. Fonlarını esenlik krizinin halk üstündeki etkilerini azaltmaya ve halihazırda virüsten muzdarip olanların koşullarını iyileştirmeye yönlendirdiler. Bu sistemi uygulamanın faydalarından biri, hizmetleriniz için daha bereketli nakit akışı yaratmasıdır.

Yavuztürk Kurye

Yavuztürk kurye büyük bir sıkıntısıydı temel öğelerin yüz maskeleri, el dezenfektanları, dezenfektanlar ve diğer tür hijyenik mamüller benzer biçimde. Hal bu şekilde olunca, malların sınırlı hareketinin pandemiden kaynaklandığı inkar edilemez. Giyim, aksesuar, çanta ve benzerleri gibi temel olmayan öğeleri üreten ve nakleden işleyen tesislerin hâlâ var olduğunu düşlemek kolay.

İşlerin zor olmasa da, malların hareketinin büyük seviyede besin ile sınırlı olduğu inkar edilemez. Ve temel mallar.Genişletilmiş Topluluk Karantinası, hususi araçlar hariç, ülkenin arasında ve haricinde her türlü kara taşımacılığının iptaline yol açtı. Taşımacılığın yalnızca özel durumlarla sınırlı olması sebebiyle lojistik sağlayıcılar, filolarındaki değişik taşıyıcıların hareketini de önemlidir

Şerifali Kurye

 • Şerifali kurye ; Yani firma kurum ve yapımızla ciddi ve disiplinli ve kaliteli taşımacılık
 • Özel taşıma ; İstediğiniz çok değerli parça ve emanetleriniz için çok özel işlem talep etme
 • Aynı gün teslimat ; Aynı gün içinde teslim edilmesi gereken şeyler gün bitmeden verme
 • Gizli taşıma ; Verdiğiniz özel siparişlerin adresinize ne olduğu bilinmeden gizli getirilmesi
 • Gün içi servisi ; fazla acelesi olmayan paketler için daha ucuz ve en uygun taşıma yöntemi
 • Gidiş – dönüş servisi ; alınan bir paketin imzalanıp yada işlem yapılıp tekrar geri getirilmesi
 • Şehirlerarası teslimat ; İzmit, Bursa, Sakarya, Yalova, Ankara gibi yakın şehirlere teslimat
 • E-ticaret servisi ; İnternet üzerinden sattığınız ürünlerinizi İstanbul için adrese dağıtılması
 • Kapıda ödeme servisi ; Yollayacağınız ürünleri teslim edip kapıda ödemenizi tahsil etme
 • Viagra – Cialis servisi ; özel olarak İstanbul içi istediğiniz yere orjinal eczane ürünü siparişi
Ümraniye Kurye
Ümraniye Kurye

Tepeüstü Kurye

Tepeüstü kurye profesyonel kadromuz lokasyonlara hakim olmanın avantajıyla son derece seri hareket etmekte, kurumsal ciddiyetle paketlerinizi taşımaktadır. Yoğun İstanbul trafiği içinde otomobille gidilmek istenilen bir noktaya ulaşmak kimi zaman saatler bulabilirken, motosikletle bu süre, çok kısadır.

“>Tepeüstü kurye profesyonel kadromuz lokasyonlara hakim olmanın avantajıyla son derece seri hareket etmekte, kurumsal ciddiyetle paketlerinizi taşımaktadır. Yoğun İstanbul trafiği içinde otomobille gidilmek istenilen bir noktaya ulaşmak kimi zaman saatler bulabilirken, motosikletle bu süre, çok kısadır. Yönetim sistemini benimsediğinizde elde edebileceğiniz avantajlardan vardır.

Bir ulaşım idare sisteminin faydalarını yürütmek, operasyonlarınızın nerede ise her alanında sonuçları büyük seviyede iyileştirir. Maliyet açısından verimli faydalarının yanı sıra, müspet müşteri çözümleri oluşturabilir, depo verimliliğini artırabilir ve operasyonlarınızın daha önemli taraflarını ele almanız için size daha fazla zaman sağlayabilir. Firmamız ancak işin birkaçını size sunmuştur.

“Şerifali Kurye” hakkında 1 yorum

 1. Geri bildirim: Ümraniye Moto Kurye | İstanbul Acil Kurye | 0555 278 23 30

Bir yanıt yazın