İçeriğe geç

Sirkeci Kurye

Sirkeci kurye İstanbul içi tüm gönderilere 90 dakika teslimat garantisi veriyoruz. Acil ve kontrollü bir hızla teslimat. İhtiyacınıza göre hızlı, vip, standart, gün içi, aynı gün, yada normal ertesi gün teslimat ve kapıda ödemeli ürün, paket gönderimi tam zamanında yerine getirilir.

7/24 gece gündüz ve en uygun fiyatlar ile en güvenilir hizmet. İstanbul’un en doğusu ile en batısı, en kuzeyi ile en güneyini kapsayan bir iş ve sistem. Tüm acil ve normal gönderi için mutlaka bizi arayın fiyat alın, paketiniz yolda kalmasın. En uygun fiyatlar, en hızlı teslimatlar bizde.

Sirkeci moto kurye çok acil gönderilere sorunsuz çözümler sunar. İstanbul içi gönderilerde avantajlı ve çok özel indirimler ile hizmetinizde. İstediğiniz vakit ister motorlu ister araçlı hizmeti çağırabilirsiniz. Özel sitem ile istediğiniz vakit 30 dakikada teslimat ile gönderi kapınızda.

Sektörünün hizmet kalitesi ve en üstün teknolojik imkanları ile lider kuruluş. En güvenilir hizmeti al, zaman kazan, mutlu ve garantide ol. İstanbul içindeki tüm ilçelere her türlü eşya, paket, zarf, teslimatı sunmaktadır. Sizde zaman kazanmak isterseniz bize ulaşın kazanın.

Sirkeci motorlu kurye özellikle bir çok firmanın gün içi özel ve hemen gitmesi gereken teslimat olabilmektedir. Bu gibi durumlar için servisi  taşıma işlemleri gerçekleştirmektedir. Aynı gün içinde yollayacağınız her malzemeyi bizim ile en güvenli yollayabilirsiniz.

Sirkeci Kurye

 • 1- Evrak taşır, her türlü evrak, zarf, matbuat, broşür, davetiye taşır
 • 2- Telefon, her türlü resmi ve faturalı telefon ve cep telefonu taşır
 • 3- Bilgisayar, her türlü lap top ve bilgisayar ve yedek parça ürünü taşır
 • 4- Elektronik, her türlü yasal ve faturalı olan elektronik ürünü taşır
 • 5- Kimlik, pasaport, ehliyet, evlilik cüzdanı vb. gibi şeyler taşır
 • 6- Bilet, bütün uçak, otobüs, gemi, tren vb. gibi biletleri taşır.
 • 7- Yedek parça, her türlü her sektörden olan yedek parça taşır
 • 8- Gümrük, tüm gümrük sahalarında gümrük işleri yapılır
 • 9- Destek ürünleri, her türlü yasal olan destek ürünü taşır
 • 10- Unutulan eşya, her türlü anahtar, çanta, valiz vb. gibi taşır

Sirkeci Moto Kurye

Sirkeci kurye tüm bireysel ve kurumsal gönderim ve satın alma taleplerinizde kurye 30 dakikada kapınızda. Hızlı planlı teslimat. E-ticarete çok özel çözümler sunuyoruz. En uygun ve en ucuz fiyatlı kurye sistemi. İstanbul içi acil teslimat için arayın trafikte kalmayın.

İstanbul içi banabi kurye lazım dediğiniz anlarda size bir telefon kadar yakınız. İstanbul’da bu işi yapan ve bu hizmeti veren en önemli bir numaralı tek adresiyiz. Aynı saat, aynı gün, aynı hafta, aynı ay içinde ileti teslimatı. En hızlı ve express ileti teslimatı 30 dakikada.

Bu işi yapmak için ve kurye olmak için A-2 ehliyeti olması, motosikleti olması ve güvenli dürüst olması gerekir. Her sistemi tarafından hizmet verilmesi noktasında tüm İstanbul içine elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız. Uzaktan davulun çok sesi hoş gelir anlamında. 

Bir çok insan ve firma tarafından kurye hizmetleri çok rahat ve kolay bir hizmet görünmesine rağmen firmamız tarafından karşılaşılan zorluklar bilindiğinden dolayı bunlar rahatça aşılıyor. Tüm bu sürecin ardından teslimatın yapılacağı noktaya ulaşarak işe başlarız.

İstanbul içi, motorlu kuryelerle kargo paketleri ve yollanacak tüm iletileri taşıması yapmaktadır. Çabuk ve seri davranup, daha hızlı olarak istediğiniz evrak yahut paketleri taşırız. İstanbul içinde istediğiniz iki adres arasında kısa süre içerisinde ulaşımını sağlamaktayız. 

Sirkeci Motorlu Kurye

Acil kurye sayesinde en doğru kararı alarak, en uygun fiyat ve indirim fırsatlarımız kargo gönderim ile yararlanmış ve bu işi artık kabul etmiş olacaksınız. Firmamız bu iş üzeri ve alanının en iyisi olmak için çalıştığı için en kaliteli personelleri ve en seri motorları ile çalışır

7/24 hizmetlerine devam etmektedir. Biz bunu değiştirdik. isteğiniz halinde sizlere gönderinin yerine ulaştığına dair tekrar bilgi verebiliyoruz. Düşünün bizleri İstanbul tüm ilçesine kadar tek bir gönderiyi rahatlıkla acil hızlı ve normal olarak adrese her şeyi yollayabilirsiniz.

Hızlı kurye ile hizmet verdiğimiz semtler ve çalışmalarımız var. Avrupa yakasında; Sarıyer, Kağıthane, Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Eyüp, Etiler, Maslak, Göktürk, Kemerburgaz, Fatih, Eminönü, Bakırköy, Arnavutköy, Bayrampaşa, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece’dir.

Ayrıca şehirlerarası Tekirdağ, Çanakkale, Edirne, Çatalca, Silivri, Çorlu servisi vardır. Anadolu yakasında hizmet verdiğimiz önemli yerler, Ataşehir, Kadıköy, Çekmeköy, Kartal ilçeleri. Ayrıca Pendik, Tuzla, Gebze, Ümraniye, Maltepe, Şile, Üsküdar ilçe ve bölgeleridir.

Moto kurye son derece güvenli ve dürüst kurye hizmeti vermektedir. Buradaki amacı çalışmalarımız olarak büyük ölçüde işimizi en iyi bir şekilde yapmaya gayret ediyoruz. anlayışı ile her zaman ileriye doğru adım atıyoruz. İnanların toplum içinde kimseye güveni kalmamış. 

İstanbul Kurye

İstanbul Kurye olarak verdiğimiz hizmetlerin hepsinde güven esasına göre çalışırız. Hiç bir kişi tanımadığı bir insanı evine sipariş vermek için çağırmaz. En iyi anlayış çalışırken dürüstlüktür. İşlerin hepsinde dürüstlük ve güven ilkesini en başa koyarak dürüst çalışıyoruz. 

İnsanlar ve küçük yada büyük firmalar için sunulan sisteminin farkı hem fiyatı, hemde dürüst olmasıdır. İstanbul her ilçesinin her küçük yada büyük semtinde sizlere yarımcı oluyoruz. Motorize servisi ile her türlü özel işlerinizde çok çabuk bizi olarak kullanabilirsiniz.

Moto Kurye çok acil ve önemli durumlar için geçerli bir yöntemler vardır. Fakat özel bir yöntem olduğu için bu servis pahalıdır. İstanbul ve tüm sınırları içindeki hizmetlerimiz en sağlam ve en güçlü bir şekilde olur. Yani kaliteli olarak bizler sizlere genel bir iş sunuyoruz. 

İstanbul içi 90 dakika içinde teslimat garantisi veriyoruz. Teslim süreleri duruma ve hıza göre değişmektedir. Bu durumlar piyasada üç sınıfa ayrılmaktadır. Normal, express ve vip sistemidir. Normal teslimatı en fazla kullanılır ve aynı gün içi verilen bütün teslimatlardır.

Expres ( acil ve hızlı ) kurye ile vereceğiniz iş ve paketin acil olarak 120 dakika teslimat yapılması. İşte bu sistem daha uygun ve daha çabuktur. En hızlı teslimat süresi ise vip kurye sistemidir. Bu sistem de teslimatlar 30- 45 dakika içinde adresine teslim olur.

Fatih Kurye

Fatih kurye iletişim sistemi içinde siz değerli müşterilerimizin her türlü motor kurye ihtiyacı doğduğunda teslimatların yapılması için ilk ve öncelikle bizlere 0555 278 23 30 cep telefonu ve 0212 284 67 15 sabit telefon numaralarımızdan rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Ayrıca bize 7/24 kolayca ulaşmak için 0555 278 23 30 hemen cevap verilen whatsapp numarasından bizlere istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Eğer kurumsal olarak mail atarak çalışma isterseniz kısa zaman içinde cevaplanan mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. 

Fatih kurye uygulamalarımızla biz yıllardır ilçe genelindeki müşterilerimizin emin iş ortağı oluyor, güler yüzlü, ustalaşmış hizmet ayrıcalığını her daim sürdürüyoruz. Geleneksel kargo uygulamalarıyla en yakın noktalar içinde bir paketin ulaşması günler alabilmektedir.

Sunulacak tüm çözümlerimizle birkaç saat içinde teslimat yapıyor, aslabir şekilde eşyalarınızın zarar görmemesini sağlıyoruz. Yoğun Sirkeci trafiğinde hiçbir şekilde trafiğe takılmadan hızlı ve güvenli taşımacılık hizmeti veriyoruz. Bu durum da bizi güvenilir kılıyor.

Sirkeci artık Fatih ilçesine bağlıdır ve İstanbul’un da en yoğun, en iş hacmi yüksek ve en kabalık yerlerdendir. Hemen her sektörden yüzlerce işletmenin, firmanın bulunmuş olduğu mahalle pek çok kamu kurumuna da ev sahipliği meydana getirmeye devam etmektedir.

Eminönü Kurye

Eminönü Kurye her zaman hareketli bir yaşamın olduğu bölgede yaşam 24 saat aralıksız akmaktadır. Çünkü gerek bireysel gerekse firma olarak burada kurumsal paketlerin her gün bir adresten başka bir adrese taşınması gerekmektedir.

Firmalara özel çözümlerimizle her süre satın alan memnuniyeti esaslı çalışıyoruz. Müşterileri işlerinin süreklilığı ve verimliliği noktasında çözüm üretiyoruz. Bir çok avantajı aynı anda sağlayarak elastik çalışma sistemimizi devam ettiriyoruz.

Eminönü kurye çözümlerimizin tercih edilmesinin öncelikli sebebi hızdır. Hız İstanbulluların en büyük ihtiyacı olmakla birlikte yoğun trafikte çalgılarla hızlı olmak hemen hemen imkansızdır. Verilen hizmetin avantajlarından birisi de güvenli olmasıdır.

İnsanlar her gün saatlerce yolda süre geçirmek, buna karşılık de işlerini mesai saatleri dışına uzatmak, geceleri, hafta sonları da çalışmak zorunda kalıyorlar. Değerli evraklarınız, dosyalarınız, eşyalarınız, hediyeleriniz güvenli halde göç eder.

Anadolu Yakası Kurye hizmetlerimizde tamamı modelli, güvenli ve bakımlı motosikletler kullanıyoruz. Motosikletlerimizle bu çevrede araç kuyruklarından etkilenmeden hızlı manevra yapabiliyor, en uzak noktalara kolayca ulaşabiliyoruz.

Tahtakale Kurye

Tahtakale Kurye sağlam ve güvenli taşıma yapar. Çünkü geleneksel kargo uygulamalarında paketlerin zarar görmesi çok sık karşılaşılan bir durumdur. Oysa motorlu kuryelerimizle taşımacılık yaparken paketleriniz, evraklarınız, dosyalarınız herhangi bir zarar görmez.

İyi ambalajladığınız taktirde paketiniz tarafımıza nasıl teslim edildiyse aynı şekilde karşı tarafa teslimatı yapılır. Hizmet bilgilerimız tamamıyla sizlerin ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenir. Siz talep edersiniz. Örneğin acil eczaneden ilacınız alınacaksa alıp gelebiliriz.

Mesela Havalimanına adınıza bir paket gelecekse bekleyip hemen adresinize getirebiliriz. Teklif dosyalarınızı teklif vereceğiniz kurma yada şirkete ulaştırabiliriz. Sevdiklerinize göndereceğiniz hediyeyi sizin adınıza iletebiliriz. Siz talep edin bizde yerine getirelim.

Yasal olarak taşınmasında engel bulunmayan, motosikletlerle taşınabilen her türlü paketiniz için kullanabilirsiniz. Her bir kurye çeşidimiz farklı detaylara sahip olduğu için her insana hizmet verebiliyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal talepleri karşılıyoruz.

Tahtakale kurye uygulamamızla İstanbul il sınırları içinde aynı gün teslim edilmesi gereken paketlerinizi sizlerden teslim alıyor, Anadolu yada Avrupa yakasında belirttiğiniz adrese teslim edebiliyoruz. Mesafeye bakılırsa değişse de çoğu zaman başarılı oluyoruz.

Sirkeci Acil Kurye

2 ila 3 saat içinde paketlerinizin teslimatını tamamlıyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal talepleri başarıyla karşılarız. İstanbul Moto Kurye uygulamamızla acil ulaştırılması gereken gönderilerinizi alıyoruz. Hızlıca belirtilen noktaya 30 dakika içinde teslim ediyoruz.

1 saat ila 1 buçuk saat arasında istenen adresten paket teslim alıp belirtilen adrese teslimat gerçekleştiriyoruz. Mesai saatleri haricinde taşınması gereken paketlerinizin taşımasını ise gece kurye uygulamamızla yapıyor. Yani gece sabaha kadar yine buradayız.

Artık akşamları ve geceleri de sizler adına yollarda olmaya devam ediyoruz. Acil Kurye olarak alanında deneyimli işini severek icra eden, tüm lokasyonlara hakim, gelişime açık ekiplerimizle çalışıyoruz. Önce can güvenliği prensibiyle hareket ediyor, sonra iş diyoruz.

Hızlı Kurye ile her zaman sektörümüzün önder firmalarından birisi olmaya devam ediyoruz. Fatih genelinde kaliteyi, güveni, güler yüzlü hizmeti uygun fiyatla taçlandırıyoruz. Çağımızda bazı değerler geçmişe göre çok daha gerekli ve çok daha önemli hale geliştir.

Özellikle iş dünyasında süre, paradan daha kıymetli kabul edilmekte, bu algı gün geçtikçe daha yoğunlaşmaktadır. İstanbul Motorlu Kurye olarak tüm sektörlerde süreı daha verimli kullanmak isteyenlerin desteksı oluyor. İstanbul’un öteki bütün noktaları içinde mekik dokuyoruz.

Sirkeci Hızlı Kurye

İstanbul’un en gözde ve güzel alanlarından birisidir. Köklü bir geçmişe haiz olmakla birlikte son yıllarda nüfus artışı büyük bizler hızla devam etmektedir. Burada kalabalık arttıkça çeşitli problemler da ortaya çıkmaktadır. Bizde bunları çözmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Bunların başında da yoğun trafik gelmekte, İstanbul’lular her gün saatlerce zamanlarını yollarda geçirmektedir. Trafik sorununu ve yavaşlığı ortadan kaldırmaktayız. Artık son aşama seri halde hareket edilerek en acil gereksinimlar dahi dakikalar içinde giderilebilmektedir.

Uzman ekiplerimiz kalabalık ve yoğun araç trafiğinin olduğu noktalarda teslim alınan paketleri istenen noktalara en fazla 180 dakika içinde teslim etmeyi vaat etmekte. Fakat bu nedenle de vakiti daha verimli kullanmak isteyenler moto kurye modellerimizi seçmektedir.

Bugüne dek yüzde 100 alan kişi memnuniyetiyle gelmeyi başardık. Bunda en önemli hisse hiç şüphesiz personellerimizdedir. Tüm personel bilgi birikimleri üst düzeyde olup tamamı prensip sahibi kişilerdir. Teslimatların hızlı ve kusursuz gerçekleşebilmesi bizim işimizdir.

Firmamız adına motorcularımız şehrin hepsinın bilgisine hakimlerdir. İstanbul Motorlu Kurye markamızı temsil ettikleri için giyim veya kuşamlarından duruşlarına kadar her şeye duyarlılık göstermektedirler. Son derece kibar ve nazik davranmakta çok önemlidir.

“Sirkeci Kurye” hakkında 3 yorum

 1. Geri bildirim: Fatih Kurye | İSTANBUL KURYE | 0555 278 23 30

 2. Geri bildirim: Eyüp Moto Kurye – Esenyurt Kurye

 3. Geri bildirim: Fatih Kurye – Fatih Kurye

Bir yanıt yazın

ARAYIN

×