Yakacık Kurye

Yakacık kurye tüm bu sürecin ardından teslimatın yapılacağı noktaya ulaşarak verilir. Ayrıca isteğiniz halinde sizlere gönderinin yerine ulaştığına dair tekrar bilgi verebiliyoruz. Kartal kurye her sistemi tarafından hizmet verilmesi noktasında tüm İstanbul içine elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız. Görev süreleri boyunca insanlarla sürekli iletişim halinde olacakları için güçlü iletişim becerilerine sahip olmalı. Çok rahat ve kolay bir hizmet görünmesine rağmen firmamız tarafından karşılaşılan zorluklar bilindiğinden dolayı bunlar rahatça aşılıyor.

Kartal moto kurye en başarılı ve en iyi kurye sistemidir. Büyükşehirlerden biri olan İstanbul’da Anadolu yakasında ve Kartal ilçesinde servis veriyoruz. Bu hizmeti son yıllarda çok daha popüler hale geldi. Yiyecek siparişinden market alışverişine veya değerli belgelerin teslimine kadar birçok alanda motosiklet kurye hizmetleri mevcuttur. Ürünlerin, siparişlerin veya gönderilerin daha kısa sürede varış noktasına ulaşmasını sağlayan kuryeler, trafikte çok daha hızlı hareket ederek aynı gün teslimat hizmeti sunuyor.

Kartal hızlı kurye özellikle bir çok firmanın gün içi özel ve hemen gitmesi gereken teslimat olabilmektedir. Bu gibi durumlar için acil kurye servisi hizmetleri taşıma işlemleri gerçekleştirmektedir. Moto kurye servisi ile gün içinde yollayacağınız her malzemeyi bizim ile hemen yollayabilirsiniz. Hızlı kurye İstanbul içi, motorlu kuryelerle kargo ve kurye paketleri taşıması yapmaktadır. İstanbul kurye olarak istediğiniz evrak yahut paketleri İstanbul içinde istediğiniz iki adres arasında kısa süre içerisinde ulaşımını sağlamaktayız.

Yakacık Kurye Hizmetleri

 • Gece ve gündüz sürekli olarak 7/24 olarak hemen her saatte hizmet verebilmeleri
 • Acil teslimat gereksinimi gibi hayati konularda çok hızlı alıp, hareket edebilmeleri
 • Şirketler arasında yetişmesi gerekli olan önemli evrak takibinde rol oynayabilmeleri
 • İhtiyaç anında kolay ulaşılabilir olmaları ve çabuk, seri şekilde hareket edebilmeleri
 • Yiyecek, giyecek, numune, elektronik eşya vb. gibi geniş bir alana hizmet edebilmeleri
 • Moto kurye, zamanı iyi değerlendirmeye yardımcı olan, yoğun hayat temposunda olmaları
 • İşlerini yetiştiremeyen insanların imdadına koşan, hayatı kolaylaştıran, işler yapmaları
 • Her şekilde insanların mutluluğunda rol oynayan ve çağımızda yükselen bir değer olmaları
 • Her hangi bir meslek dalı olarak, piyasada her sektörde hizmet sunmaya devam etmeleri
 • Güçlü olmaları ve her ortamda, yağmur, çamur, trafik gibi zorlu şartlara göğüs germeleri

Yakacık Moto Kurye Neden Ekonomik

Kartal motorlu kurye birçok kişi herhangi bir gönderiyi teslim etmek için fiyatlarının ne olduğunu merak ediyor. Aslında fiyat tespiti sektöre ve işletmeye göre değiştiği için kesin bir rakam vermek oldukça zor. Öte yandan İstanbul’da hizmeti söz konusu olduğunda fiyatlar sadece sektöre göre değil, mesafeye ve bölgeye göre de değişiklik göstermektedir. Gönderi, alındığı alandan daha uzağa teslim edilecekse, fiyat normalde daha yüksek olacaktır. Ancak, iş yerine yakın bölgelere teslimat da daha uygun olabilir.

Kartal acil kurye ilçesinin bu küçük semtinde sizlere yarımcı oluyoruz. Her türlü özel işlerinizde özel olarak kullanabilirsiniz. Kurye bu çok acil ve önemli durumlar için geçerli bir yöntem olduğu için böyle pahalıdır. İstanbul ve tüm sınırları içindeki hizmetlerimiz en sağlam ve en güçlü bir şekilde kaliteli olarak bizler sizlere genel bir hizmet sunuyoruz. Düşünün bizleri İstanbul tüm ilçesine kadar tek bir gönderiyi rahatlıkla acil ve normal olarak yollayabilirsiniz. Ayrıca son zamanda çok temiz bir işlem çıkarıyoruz.

Kartal moto kurye ile hizmet verdiğimiz semtler ve çalışmalarımız, Avrupa yakasında, Sarıyer, Kağıthane, Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Eyüp, Göktürk, Kemerburgaz, Fatih, Eminönü, Bakırköy, Bahçelievler, Esenler, Arnavutköy, Bayrampaşa, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Tekirdağ, Çanakkale, Edirne, Çatalca, Silivri, Çorlu bölgeleri ve diğerleridir. Ayrıca Anadolu yakasında hizmet verdiğimiz önemli yerler, Ataşehir, Kadıköy, Çekmeköy, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, İzmit, Bursa, bölgeleridir.

Yakacık Motorlu Kurye Özellikleri

 • Hızlı gidiş, alım; 30-60 dakikada adresten paket alma ve gönderi toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip taşıma seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu yolda tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı kötü havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve müşteriye anında cevap verme
 • Abone olmadan ; yani herhangi bir hesap yada bir üye olmadan çalışma
 • Vip servis; çok acil gönderilerde 15 ile 30 dakika içinde çok hızlı teslimat
 • Şehirlerarası işlemler ; yani şehirler arası olarak güvenli uzun yol hizmeti

İstanbul Kurye Her Zaman Yapıcı

İstanbul kurye iletişim sistemi içinde siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacı doğduğunda teslimatların yapılması için öncelikle bizlere 0555 278 23 30 cep telefonu ve 0212 284 67 15 sabit telefon numaralarımızdan rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca 0555 278 23 30 hemen cevap verilen whatsapp numarasından bizlere istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Eğer kurumsal olarak mail atarak çalışma isterseniz de bu konuda kısa zaman içinde cevaplanan mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Günümüzde hepimiz internet aracılığı ile her işimizi evden halleder duruma geldik. Yemeklerimizi internetten sipariş verip, alışverişlerimizi internetten yapmış olup, evden işlerimizi hallediyoruz. İnternet alışverişleri veya bir yakınımıza hediye göndermek istediğimizde, işle ilgili yahut özel evraklarımızı bir adrese teslim etmek istediğimizde veya yemek siparişi verdiğimizde tüm bu işlerin yapılmasında kuryeler hizmet vermektedir. Firmamız bu mevzuda olan tavrını müşteriye sunulan sözleşmede belirtmektedir.

Bu işin asıl amacı çalışmalarımız olarak büyük ölçüde işimizi en iyi bir şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Bu anlayışı ile her zaman ileriye doğru adım atıyoruz. Firma olarak verdiğimiz hizmetlerin hepsinde güven esasına göre çalışıyoruz. Hiç bir kişi tanımadığı bir insanı evine sipariş vermek için çağırmaz. En iyi anlayış çalışırken dürüstlüktür. Firmamız bunun için yaptığımız işlerin hepsinde dürüstlük ve güven ilkesini en başa koyarak çalışıyoruz. İnanlar artık bu toplum içinde kimseye güveni kalmamış.

Kartal Kurye Bunları Taşımaz

 • İlk olarak canlı hayvanlar; Her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)  
 • Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilir) 
 • Uyuşturucu; her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop maddeler, farmasötik ürünler 
 • Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik ve patlayıcılar 
 • Sıvı kimyasal maddeler; sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak 
 • Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi 
 • Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler 
 • Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar 
 • Para; madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar
 • Oyun; oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 • Kaçak ürünler; kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri
 • Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 • Pahalı mücevherler; altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler
 • Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 • Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvandan yapılmış her türlü kürk ve mahiyetleri
 • Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler

İstediğiniz Zaman Bizi Arayın

İstanbul’da ihtiyaç duyduğunuz bir çok hizmetleri için güvenli, hızlı ve eksiksiz bir yardım almak istiyorsanız doğru adres kargo ekibi vardır. Bulunduğunuz adresten hemen talep et özelliğini kullanarak kapınıza kadar hizmet alabilirsiniz. Gerek kişisel gerek kurumsal gönderilerde her süre aynı itinayı gösteren İstanbul Kurye ailesi olarak sizlere hizmet sunmaktan büyük bir memnuniyet duyacağız. Gerekli firmamızın bir mesai saati bulunmaz. Doğrusu günün her saati gece ya da gündüz buradayız.

Müşterilerimiz çağrı merkezimizi 7/24 arayarak talepte bulunabilirler. O an hava kötü de olabilir, kar veya yağmur da yağabilir. Her şekilde gönderiyi alıcıya teslim etmek üzere gönderici adresine gider. Araçlarımız hava koşullarına uygun olarak korunaklı şekilde donatılır. Tüm bu hizmetleri genellikle boyut olarak pek büyük olmayan gönderiler için hizmet vermektedir. Alınacak malzemelerin boyutları dolayısıyla trafiğe çok takılma yaşanmadan alıcı adresine kısa zamanda ulaşmaktadır.

Eğer olası bir kaza ya da farklı trafiğe niçin olacak olumsuz bir durum yaşanırsa firmada kullanılan araç takip sistemlerimizle kuryeye, alıcı adresine gidebileceği farklı bir yol güzergâhına geçmesi için informasyon verilir. Böylece vakit kaybı yaşanmadan alternatif yoldan yola devam edilir. Firmamızda içeriği zararlı olan hiçbir gönderinin taşıma işlemi yapılmamaktadır. Günümüzde hem tarihi dokusunu azca çok muhafaza ederken aynı zamanda modernizmi yansıtmayı kesinlikle başarmakta.

Yakacık Kurye Uzak Yakın Demeden Gider

 • Sizlere yazımızda belirttiğimiz gibi fiyatlarının hesaplanmasında birçok faktör ön plana çıkmaktadır.
 • Özellikle İstanbul’un uzak bölgeleri olarak kabul edilen Tuzla, Pendik, Gebze, Adalar ve Beykoz gibi
 • Daha uzak ve kırsal alanlarda veya köylerin bulunduğu kırsal alanlarda fiyat hesaplaması değişiyor
 • Aynı zamanda Paket aciliyeti veya aynı gün teslimi gibi birçok durum fiyat hesaplaması sırasında
 • Bugün evimizin rahatlığından yemek siparişinden market siparişine, bütün her şeyinizi uyguna taşır
 • Ayrıca çiçek siparişinden hediye teslimatına kadar pek çok şeyi rahatlıkla teslimatını yapabiliyoruz.
 • Çok önemli olan bazı durumlarda, işletmeler için siparişleri teslim etmek için kuryeler kullanılıyor.
 • Sahada çalışan bir çok kuryeler teslimatlarını farklı şekillerde acil, hızlı, normal teslim edebilirler.
 • İşlem çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi için size verilen bu önemli yazımızı okumaya devam edin.

Cevizli Acil Kurye 25 Dakikada Kapınızda

Cevizli kurye çok sayıda işletmeye, firmaya ev sahipliği yaptığı benzer biçimde yoğun nüfusu ile de dikkat çekmektedir. Tüm bunlar içinde her gün genelinde insanların bir yerden başka bir yere acil taşınması ihtiyaç duyulan gönderileri olmakta gerek bireysel gerekse kurumsal olarak nakliye gereksinimi ortaya çıkmaktadır. Tam da bu noktada kurye hizmeti devreye girmekte kazasının her noktasındaki müşterilerim acil taşınması gereken evrakları, paketleri, hediyeleri ve diğer gönderileri rahatça taşınabilmektedir.

Acil kurye uygulamalarımızla motosikletlerle taşınması mümkün bütün gönderilerinizi taşıyabiliyoruz. İş detayları hepsi sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillendiriliyor. Mesela buradan tüm İstanbul’un başka bir semtine gidecek paketinizi adresinizden alıp adrese teslim edebiliyoruz. Havalimanına ulaştırılacak bir paketi vaktinde ulaştırıp teslim edebiliyoruz veya havalimanından alarak size getirebiliyoruz. Özel günlerde sevdikleriniz için hazırladığınız armağanları sizin adınıza taşıyıp tam vaktinde ilgili kişiye ulaştırabiliyoruz.

İstanbul kurye hizmetlerimizin esnekliği son aşama fazladır. Bu da herkesin çözümlerimizden en iyi şekilde yararlanabilmesine olanak sağlamaktadır. Kartal’dan İstanbul’un tüm ilçelerine yahut herhangi bir noktadan burada taşınması ihtiyaç duyulan paketleriniz için bizimle mesajşime geçebilir, en yakın kuryemizi kısa sürede belirteceğiniz adrese göndermemizi sağlayabilirsiniz. Bir çok avantajı bir arada sunmaktadır. Bu tarz şeylerin başında hızlı olmamız gelir. Teklif dosyalarınızı güvenli şekilde taşıyabiliyoruz.

Dragos Kurye İkinci El Motosiklet

 • Motosikletin şasisi ve şasisine bağlı olan kısım hayati önem taşımaktadır.
 • Bu parçanın kazalı olması çoğu zaman motosikletin ağır bir darbe aldığını
 • Kazalı motosiklet motor üzerini boya ile kapatmaya çalıştığını gösterebilir.
 • Bir motosiklet ustası ilk bakışta şasede kazalı olup olmadığını anlayabilir,
 • Alacağınız motoru ne olursa olsun kesin bir ustaya göstermenizde fayda var.
 • İkinci el motosiklet alırken dikkat etmeniz gereken diğer özellik ise amortisörler
 • Önde ve arkada bulunan amortisörler, nasıl kullanıldığı ve mevcut durumu
 • Ön amortisörlerin şeklini kontrol ederek motosikletin herhangi bir darbe alıp
 • Motosiklet satın almak için araştırmaya başlamadan önce motosiklet parçaları
 • Yedek parça hakkında bilgi sahibi olmak ve her bir parçasını ayrı ayrı incelemek
 • Kaydedilmemiş hasarlar, kilometrenin kayıtlara uymaması gibi sorunlar olabilir.

Yakacık Hızlı Kurye İle Güvenli Taşıma

İstanbul’un tamamının olduğu benzer biçimde burada en büyük sorunlarından birisi yoğun trafiktir. Nerede ise günün her saatinde belli noktalarda trafik yoğunluğu oluşmakta. Bu da en yakın noktalar içinde dahi ulaşımın saatler almasına neden olmaktadır. Oysa en iyi güzel çözümleri motosiklet yoğun trafikten etkilenmez. En hızlı şekilde hareket ederek hızlı ulaşım sağlamaktadırlar. Bir diğer avantajı maliyettir. Geleneksel uygulamalara gore Dragos kurye hizmeti ile gönderileri çok daha hızlı ve çok daha uygun fiyata taşıt.

Yakacık kurye uygulamamızın bir öteki avantajı 7 gün, 24 saat hizmet alabilmenizdir. Haliyle yaşam kesintisiz devam ediyor ve günün her saatinde acil taşınması ihtiyaç duyulan gönderileriniz olabiliyor. Yalnız gündüzleri değil, akşam ve geceleri de sizin adınıza yollarda yer alıyoruz. Böylece işlerinizi daha hızlı halledebiliyor, günün her saatinde kurye hizmeti alabiliyorsunuz. Bu tür uygulamamız son aşama güvenlidir. Paketlerinizi doğru ambalajladığınız taktirde hava koşulları her ne olursa olsun hiçbir zarar görmez.

Yıpranma, kaybolma, hasar alma riski söz mevzusu olmaz. Yani iyi mi teslim etti iseniz karşı tarafa da aynı şekilde teslimatları hemen yapılır. Motorlu kurye çözümlerimizi farklı seçeneklerde tercihe sunuyoruz. Böylece gönderinizin aciliyetine ya da vaktine bakılırsa size en uygun seçeneğimizi seçebiliyorsunuz. Moto kurye hizmetimiz aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketleriniz için idealdir. Yani birde bölgelere bakılırsa değişmekle birlikte 120 dakika ile 180 dakika içinde adresler arası teslimat yapılabilmektedir.

Yakacık Kurye Sorun Ve Kesin Çözümleri

 • Yakacık kurye olma en önemli olan bir çok gereksinimleri bilmek gerekiyor
 • Moto kurye olmanın en önemli şartı gerekli sürücü belgesine sahip olmaktır.
 • Motosiklet kuryeleri, genel olarak en az A1 veya A2 ehliyetine sahip kişilerdir.
 • Bu işi yapan kişiler için için lise veya üniversite diploması hiç gerekli değildir.
 • 18-29 yaş arası gençler sürekli hareket gerektiren bir iş olduğu için tercih edilir.
 • Özellikle kadın erkek farketmez, cinsiyet ayrımı yoktur, herkes kurye olabilir.
 • Bu işte iyi olacak kişinin çalıştığı şehrin sokakları ve caddelerini iyi bilmelidir
 • Kullanabileceği en hızlı ve önmeli olacak olan en kestirme yolları bilmelidir.
 • Sürekli trafikte olacağı için görme ve duymalarında herhangi bir problem olmaz

Soğanlık Kurye İle Güçlü Hizmet

Soğanlık kurye günümüzde en çok kullanılanhizmetlerinden biridir. Teslim edilecek her türlü belge, kargo veya gıdayı teslim alır ve tam zamanında müşteriye teslim eder. Araç trafiğinden kolaylıkla kaçabilen, zamanında teslimatları hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Çeşitli marka ve işletmeler için paketlerin veya belgelerin araçla teslim edilmesinden sorumludur. Belgeleri ve paketleri bulundukları yerden alırlar ve daha sonra belirlenen adreslerine teslim ederler.

Genellikle motosiklet veya bisikletle taşınması zor olan büyük teslimatlar için idealdir. Malları bisikletle taşıyan ve teslim eden kişilerdir. Evrak veya diğer teslimatları zamanında ve güvenli bir şekilde yapan kişilerdir. Firmamızın sunduğu üstün hizmet kalitemiz, müşterilerime en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Bu anlamda kat edilen mesafe, gönderim zamanı gibi pek çok faktörlerle sabit bir fiyatlandırma yapılmamaktadır. Müşterilerimizin her anlamda memnuniyet sağlar.

Atalar kurye ile sağladığımız bu daimi olan hizmetimiz, daima en uygun ücretler ile gerçekleştirilmektedir. Sağlanan kolaylıklar bakımından en ideal ve başarılı yöntemdir. İstanbul içi başta olmak üzere şehirlerarası bir sistem ile istediğiniz her yere gidilir. Resmi ve yasal olan her türlü gönderi itina ile taşınır. Hayatın karmaşık ve yoğun temposundan çıkarak en iyi çözümler ve en başarılı en kaliteli işler sunarız. Oluşan sorunlara çabuk ve kesin sonuçlar sunularak en az kayıp ile hedefe varılır.

Uğur Mumcu Kurye Uzakta Olsa Gelir

Uğur Mumcu kurye uyarıyor, motosiklet almadan önce iyice iinceleyin. Daha incelendikten sonra motosiklete yapılan bakım ve hasarlara ulaşılabilmesi için eski ve bilinen adı tramer yeni adı sbgm kaydı kontrol edilmelidir. motosiklette meydana geldi. Tramer kaydını sorgulamak çok kolay sms ile detay boşluk motosiklet plakası yazıp 5664’e mesaj atarak kayda ulaşabilirsiniz. Yine motosikletinizin hasar kaydı ve kilometre bilgilerine, cevabınız varsa ulaşabilirsiniz. Bilmediği bir alanda çalışıyorsa mutlaka araştırmalıdır.

Sicile kaydedilen kilometre, satıcı tarafından iletilen kilometreden fazla ise o motosikleti almaktan vazgeçmenizde fayda var. Kilometre dolandırıcılığı, bugünlerde ikinci el motosikletlerde yaygın olarak kullanılan bir taktiktir. Dikkat etmeniz gereken son nokta ise motosikletin bakımının nasıl yapıldığı ve parçaların orijinalliğidir. Özellikle Çin yapımı parçalara sahip motosikletler, gelecekte size pahalı onarımlara mal olabilir. Kuryeler hız limitine dikkat etmeleri ve tüm trafik kurallarına mutlaka uymaları gerekmektedir.

Bir zorunluluk olmasa da motosikletin bakımını yaptırabileceğiniz bir servise sahip olmak daha güven vericidir ve ileride yaşayabileceğiniz sorunların mağduru olmamanıza yardımcı olur. Son zamanlarda giderek yaygınlaşan yürüyen kuryeler, çoğunlukla evrak gibi küçük paketlerin tesliminden sorumlu oluyor. Herhangi bir araç kullanmadan teslimat yapan yürüyen kuryeler genellikle tek bir bölgede çalışır ve teslimatları orada gerçekleştirir. Kuryeler, ürün teslimine kadar bindikleri motorun güvenliğinden sorumludur.

Kurye Servisleri Nelerdir?

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Aklınıza kalmasın; Hızlı Kurye teslimat zamanları ne kadardır?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu Kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul Kurye servisi nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

İstanbul Motorlu Kurye

“Yakacık Kurye” hakkında 1 yorum

 1. Geri bildirim: Kartal Motorlu Kurye | İstanbul Hızlı Kurye | 0555 278 23 30

Bir cevap yazın