İçeriğe geç

Yakuplu Kurye

Yakuplu kurye en başarılı ve en iyi kurye sistemidir. Acil Yakuplu motorlu kurye servisi olarak en acil kurye ve en hızlı kurye servisi veren firmayız. Hizmet veren en uygun kurye ve en ekonomik kurye sistemi ile ucuz, kaliteli dürüst çalışır. Yakuplu kurumsal ve güvenli kurye hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yakuplu şehir içi kurye ve şehir dışı kurye olarak gerek şehirler arası kurye ve İstanbul kurye hizmeti sağlıyoruz. Gerek İstanbul dışı kurye çalışmamız vardır.

Yakuplu kurye her sistemi tarafından hizmet verilmesi noktasında tüm İstanbul içine elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız. Uzaktan davulun sesi hoş gelir anlamında, birçok insan ve firma tarafından kurye hizmetleri çok rahat ve kolay bir hizmet görünmesine rağmen firmamız tarafından karşılaşılan zorluklar bilindiğinden dolayı bunlar rahatça aşılıyor. Tüm bu sürecin ardından teslimatın yapılacağı noktaya ulaşarak isteğiniz halinde sizlere gönderinin yerine ulaştığına dair tekrar bilgi verebiliyoruz.

Yakuplu moto kurye özellikle bir çok firmanın gün içi özel ve hemen gitmesi gereken teslimat olabilmektedir. Bu gibi durumlar için acil kurye servisi hizmetleri taşıma işlemleri gerçekleştirmektedir. Hemen kurye servisi ile gün içinde yollayacağınız her malzemeyi bizim ile hemen yollayabilirsiniz. Hızlı kurye İstanbul içi, motorlu kuryelerle kargo ve kurye paketleri taşıması yapmaktadır. Çabuk kurye olarak istediğiniz evrak yahut paketleri İstanbul içinde istediğiniz iki adres arasında kısa süre içerisinde ulaşımını sağlamaktayız.

Yakuplu Kurye

Yakuplu motorlu kurye sayesinde en doğru kararı alarak, en uygun fiyat ve indirim fırsatlarımız kargo gönderim ile yararlanmış ve kabul etmiş olacaksınız. Seri kurye ile alanının en iyisi olmak için çalıştığı için en kaliteli personelleri ve en seri motorları ile hizmetlerine devam etmektedir. Çabuk kurye teslim süreleri duruma göre değişmektedir. Bu da üç sınıfa ayrılmaktadır. Express kurye sistemi vereceğiniz iş ve paketin acil olarak hemen teslimat yapılması. İşte bu sistem daha uygundur.

Acil kurye ilçesinin bu küçük semtinde sizlere yarımcı oluyoruz. Motorlu kurye servisi ile her türlü özel işlerinizde özel olarak kullanabilirsiniz. Kurye bu çok acil ve önemli durumlar için geçerli bir yöntem olduğu için böyle pahalıdır. İstanbul ve tüm sınırları içindeki hizmetlerimiz en sağlam ve en güçlü bir şekilde kaliteli olarak bizler sizlere genel bir hizmet sunuyoruz. Düşünün bizleri İstanbul tüm ilçesine kadar tek bir gönderiyi rahatlıkla acil ve normal olarak yollayabilirsiniz.

Kavaklı kurye ile hizmet verdiğimiz semtler ve çalışmalarımız, Avrupa yakasında, Sarıyer, Kağıthane, Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Eyüp, Göktürk, Kemerburgaz, Fatih, Eminönü, Bakırköy, Bahçelievler, Esenler, Arnavutköy, Bayrampaşa, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Tekirdağ, Çanakkale, Edirne, Çatalca, Silivri, Çorlu bölgeleri. Anadolu yakasında hizmet verdiğimiz önemli yerler, Ataşehir, Kadıköy, Çekmeköy, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, İzmit, Bursa, Sakarya, Ümraniye, Maltepe, Şile, Üsküdar bölgeleridir.

Yakuplu Moto Kurye

Yakuplu moto kurye amacı çalışmalarımız olarak büyük ölçüde işimizi en iyi bir şekilde yapmaya gayret ediyoruz. anlayışı ile her zaman ileriye doğru adım atıyoruz. Firma olarak verdiğimiz hizmetlerin hepsinde güven esasına göre çalışıyoruz. Hiç bir kişi tanımadığı bir insanı evine sipariş vermek için çağırmaz. En iyi anlayış çalışırken dürüstlüktür. Firmamız bunun için yaptığımız işlerin hepsinde dürüstlük ve güven ilkesini en başa koyarak çalışıyoruz. İnanlar artık bu toplum içinde kimseye güveni kalmamış. Biz bunu değiştirdik.

Kavaklı kurye iletişim sistemi içinde siz değerli müşterilerimizin her türlü motor kurye ihtiyacı doğduğunda teslimatların yapılması için öncelikle bizlere 0555 278 23 30 cep telefonu ve 0212 284 67 15 sabit telefon numaralarımızdan rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca 0555 278 23 30 hemen cevap verilen whatsapp numarasından bizlere istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Eğer kurumsal olarak mail atarak çalışma isterseniz kısa zaman içinde cevaplanan mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. 

Gönderinizi teslim almış olduğumız adres ile teslim ettiğimiz adres arasındaki mesafe organik olarak fiyatı etkilemektedir. İstanbul’dan çaşama illere hizmet versek de ilçe ve köylere de teslimat icra ettiğimız için mesafe uzayabiliyor. Gönderinizin boyutuna ve ağırlığına bakılır. Daha büyük veya daha kırılgan taşınması gereken gönderiler için daha donanımlı motorlarımızla sizlere hizmet veririz bu da fiyatı değiştirmektedir. Acil kurye, moto kurye yada tayyare kargo hizmetlerimizi tercih etmeniz de hizmet.

İstanbul Kurye

 • Gönderinizin teslim alındığı nokta ile teslim
 • Teslim edileceği nokta arasındaki uzaklık
 • Gönderinizin ağırlığı, boyutu ve özellikleri
 • Gönderinizin taşınacağı motor çeşidi
 • Seçtiğiniz kurye çeşidi amaı ve faktörü
 • Standardını arttıracağı gibi fiyatı da artması

Beylikdüzü Kurye

Genelde 24 saat içinde teslimat yapsak da bazen saatler içinde teslim edilmesi gereken çok acil gönderiler de çıkabiliyor. Bu durumda sizler için en uygun motoru bulmak ve hızlı şekilde teslimat yapmak da makul ölçülerde fiyatı etkilemektedir. Sizler de şehir dışı kurye hizmetimiz hakkında bilgi almak veya hizmetlerimizden avantajlı şekilde yararlanmak isterseniz çağrı merkezlerimizden 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Adresinizden gönderinizi teslim alarak istediğiniz şehre en kısa sürede ve en emin şekilde ulaştırıyoruz.

Sizler de bizi tercih edin ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanın. Firmamız olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren siz kıymetli müşterilerimizin yanındayız. Sizin için sadece şehir içi acil kurye hizmeti veren bir şirket değil bununla beraber da bir çözüm ortağı olmak istiyoruz. Beylikdüzü Kurye hizmetleri yaşamdan iş dünyasına kadar çok fazla gereksinim duyulan bir sektördür. Süreın değerinin her geçen gün artması ile birlikte her şeyin planlandığı şekilde ilerleyebilmesi içinde gereklidir.

Artık belgeden pakete gönderilen şeylerin doğru yerde olması gerekmektedir. Bu tür durumların olması ve ayrıca da yapılacak uzun iş listeleri düşünüldüğünde daha etkili ve ustalaşmış bir çözüme ihtiyaç duyulduğu açık bir halde görülmüştür. Kurye hizmetleri verilmeye başlanmıştır. Göndermek dilediğiniz bir hediyeden dosyaya kadar nasıl gidecek, teslim edilmiş midir şeklinde sorularını da düşünmeden rahat bir halde işlerinizi yapabilmenizi sağlayabilmek Gürpınar Kurye bizim için çok önemlidir.

Yakuplu Motorlu Kurye

Gürpınar Kurye ilkelerimiz içerisinde alan kişi memnuniyeti her şeyden önce gelir. Her zamanda öyle olacaktır. Siz değerli motorlu kurye üyelerimizin düşünceleri ve almış olduğumız geri dönüşler ile de şehir içi kurye hizmetimizi büyüttük. Uluslararası kalite standartlarında bir hizmeti sizin ile paylaşabilmek için gece gündüz demeden çalışmaktayız. Almış olduğumız her paketi ya da öteki göndermek istediklerinizi hem vakitında aynı zamanda doğru yere teslim edebilmek için çok titiz ve dikkatli bir şekilde planlarımızı yaparak uygulamaktayız.

Beylikdüzü Kurye hizmetimizin kalitesinin bir sırrı da bu bakış açımızdır. Dünya değişiyor ve gelişiyor. Şehir içi kurye hizmetlerine duyulan talepte paralel olarak artmaktadır. Bizim için ise değişmeyen tek şey işimizi en iyi şekilde yapabilme isteğimizdir. İstanbul Motorlu Kurye dendiği süre akla ilk gelen şehir içi kurye hizmetinin emin hizmeti olarak gelmektedir. Çünkü İstanbul Büyük Şehir Belediyesi ilçe sınırları içinde sorunsuz bir hizmet vermekteyiz. Bunun yanında da sizlerin isteklerini yakından takip eder.

İstanbul Kurye hizmetimiz hakkında en çok dört gözle beklenen noktaların başında iyi mi olduğu hakkında olmaktadır. İsterseniz çağrı merkezimizi arayarak göndermek arzu ettiğiniz belge yahut paket hakkında ekibimizin sorularını yanıtlayarak iyi mi bir yol izlenebileceği hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizin içinde en uygun olan çözüm belirlendikten sonrasında ekibimiz sizden teslim alabilir ya da sizin tarafından firmamıza teslim edilebilir. Bu noktada tercih size kalmaktadır. Özellikle nasıl hizmetlerimizde uygulayabiliriz.

Beykent Kurye

Teslim aldıktan sonra meydana getirilen plan dahilinde ne zaman teslim edileceği ile hangi adrese gönderileceği hakkında da bilgiler detaylı bir halde incelenerek de plan adım adım uygulanmaktadır. Her bir detay minik ya da büyük denmeksizin atlanmadan ilerlenmektedir. Hizmetimizin kalitesinin sırlarından bir tanesi de sahip olduğumuz bu bakış açımızdır. Son olarak size teslim edildiğine dair bilgilendirme yapılmaktadır. Böylelikle de firmamız ile mesajşime geçilmesiyle başlayan süreçte tamamlanmış olmaktadır.

Beykent Kurye hizmetlerini neden tercih etmeliyim sorusu çoğu ferdin aklından geçmektedir. Firmamız bugüne kadar çok sayıda paketi, dosyayı, hediyeyi ve pek çok şeyi çeşitli adreslere teslim etmiştir. İçerisinde çok fazla teferruatın ve çok fazla da dikkat gerektiren bir iş olması ile de genel olarak diğer sektörlerden ayrılmaktadır. Sokak numarasından kapı numarasına kadar ya da taşınacak paketin içinde ne olduğuna kadar her şeyi ile düşünülmesi gerekmektedir. Bizlerde detaylara çok örutubet bir çalışma sistemi.

Firma kurduğumuz için iş dünyasında vakit ile yarışan firmalara destek olmaktayız. Özel günlerde de hediyeler veya sürpriz yapmak isteyenler içinde hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Kısacası işimizde çok iddialıyız. Gelişen teknoloji de hizmetlerimizi aktif bir halde kullanmaktayız. Yani teknolojinin getirdiği yenilikleri en kaliteli ve en profesyonel şekilde sizlere sunan firmamız, devamlı hizmetinizde. İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde yaşayan insanlar için ulaşım güç hale gelmiş durumda.

Yakuplu Acil Kurye

Asla bitmeyen trafik hayatı negatif etkiliyor. Sizlere kaliteli ve hızlı hizmetlerimizi sunuyoruz. Geleneksel kargolarda gönderiniz teslim alınır ve merkez şubesine götürülür. Merkez şubeden, olsa dahi, adresinize teslim edilmesi en az 2 gün sürmektedir ve uzun süren bu teslimat sürecinde gönderinizde zarar gelmesi de çok yüksek ihtimaldir. Bu durumdan müşteriler hiç mutlu değildir. Firmamız kargo şirketleri gibi aktarmalı şekilde çalışmadığı için 1 saat içinde gönderinizi teslim eder ve gönderinizin sağlamdır.

Beykent Kurye en hızlı şekilde teslim edilmesi için her türlü önlem alınır. Garantili taşıma hizmetleriyle de endişelerinizi ortadan kaldırmaktadır. Ek olarak kargo şirketlerinde mesai saatleri olmasından dolayı teslimatlar iş gününü beklemektedir. Fakat bizler 7 gün 24 saat hizmet verdiğimiz için iş gününü beklemenize gerek kalmamaktadır. İstediğiniz saatte çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
Fiyatları hakkında net bir fiyat listesiyle çalışmayıp bazı şartlar değerlendirilerek fiyat belirlenmektedir.

Gönderinizi sizden teslim aldığımız konum ile teslim edeceğimiz konum arasındaki mesafe, kullanılan benzin ve harcanacak harcamalar şeklinde sebeplerden dolayı fiyatları etkilemektedir. Gönderinizin boyutu ve ağırlığı hesaplanmaktadır. Gönderinizin büyük olmasına göre daha büyük motorla taşıma yapılacağından fiyatı arttırmaktadır. Moto kurye, Ekspres kurye, Acil kurye ve Vip kurye tercihiniz de daha donanımlı enstrumanlar ve ekipmanlar kullanılmasından dolayı fiyatı arttırmaktadır.

Beylikdüzü Moto Kurye

Fiyat belirlerken değerlendirdiğimiz şartlar şu şekildedir:

 • Şehir içi motorlu kurye hizmetimizden yararlanmak için numaralarımızdan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
 • Çağrı merkezimiz 7/24 çalıştığı için istediğiniz her an arayabilirsiniz, konuma güvenilir şekilde teslim eder.
 • Çağrı merkezimiz sizden konum bilgilerinizi alır ve size en yakın olan kuryeyi adresinize gönderir.
 • Adresinize en hızlı şekilde gelen kurye gönderinizi teslim alır ve istediğiniz adrese veya istediğiniz

“Yakuplu Kurye” hakkında 1 yorum

 1. Geri bildirim: Yakuplu Kurye - ☎️ 0532 367 83 00

Bir yanıt yazın

ARAYIN

×