Dikilitaş Kurye

Dikilitaş kurye en başarılı ve en iyi kurye sistemidir. Servisi olarak en acil kurye ve en hızlı kurye servisi veren firmayız. Hizmet veren en uygun kurye ve en ekonomik kurye sistemi ile ucuz, kaliteli dürüst çalışır. Dikilitaş kurumsal ve güvenli kurye hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz. Dikilitaş şehir içi kurye ve şehir dışı kurye olarak gerek şehirler arası kurye ve İstanbul kurye hizmeti sağlıyoruz. Gerek İstanbul kurye çalışmamız vardır. Gerçek manada paketinizin üstünde yazan adrese doğru yere ulaşması için önemlidir.

Dikilitaş moto kurye ne iş yapar ? Her sistemi tarafından hizmet verilmesi noktasında tüm İstanbul içine elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız. Uzaktan davulun sesi hoş gelir anlamında, birçok insan ve firma tarafından kurye hizmetleri çok rahat ve kolay bir hizmet görünmesine rağmen firmamız tarafından karşılaşılan zorluklar bilindiğinden dolayı bunlar rahatça aşılıyor. Tüm bu sürecin ardından teslimatın yapılacağı noktaya ulaşarak isteğiniz halinde sizlere gönderinin yerine ulaştığına dair tekrar bilgi verebiliyoruz.

Dikilitaş motorlu kurye bu piyasa içinde bulunan acil ve hızlı servislerden biri olarak geçer. Express, acil ve hızlı servisi aynı anlama gelmektedir. Firma olarak bu sektör içinde verilen bütün Fulya kurye hizmetlerini size sağlamaktan her zaman içimizde sevinç ve mutluluk duyuyoruz. Güzel bir şekilde, seviyeli ve ağır ağır olmanın biraz hızlı hali olarak çalışıyoruz. İşte bu düzen içinde zararsız bir biçimde yol almayı sürdürüyoruz. Söz konusu çeşitliliğin acil motorlu kurye fiyatları her bölgeye ve teslim zamanına göre değişir 

Dikilitaş Kurye

Dikilitaş motorlu kurye özellikle bir çok firmanın gün içi özel ve hemen gitmesi gereken teslimat olabilmektedir. Bu gibi durumlar için kurye servisi hizmetleri taşıma işlemleri gerçekleştirmek. Hemen kurye servisi ile gün içinde yollayacağınız her malzemeyi bizim ile hemen yollayabilir. Hızlı kurye İstanbul içi, motorlu kuryelerle kargo ve kurye paketleri taşıması yapmaktadır. Çabuk kurye olarak istediğiniz evrak yahut paketleri İstanbul içinde istediğiniz iki adres arasında kısa süre içerisinde ulaşımını sağlamaktayız.

Acil kurye nasıl çalışıyor? Acil ve zor durumda kaldığınız zaman 7/24 motorlu kurye sistemini arayarak bizden gece gündüz olmak üzere hizmet sağlayabilirsiniz. Şirket olarak size böyle bir hizmet sunmaktan ve işimizi hakkı ile yaptığımızı sizden duymaktan çok mutlu oluyoruz. Bu hizmetten yararlananlar kendilerine verilen hizmetin kalitesini hemen anlayabiliyorlar ve bu hizmetten vazgeçmiyorlar. Ve bu işlerde çoklu teslimat içinde değil tek tek teslimat şeklinde işler daha kolay yapılmaktadır. Bunu telefon ile arayarak yapabilirsiniz.

Motorlu kurye sayesinde en doğru kararı alarak, en uygun fiyat ve indirim fırsatlarımız kargo gönderim ile yararlanmış ve kabul etmiş olacaksınız. Moto kurye ile alanının en iyisi olmak için çalıştığı için en kaliteli personelleri ve en seri motorları ile hizmetlerine devam etmektedir. Çabuk kurye teslim süreleri duruma göre değişmektedir. Bu da üç sınıfa ayrılmaktadır. Express kurye sistemi vereceğiniz iş ve paketin acil olarak hemen teslimat yapılması. İşte bu sistem daha uygundur. Kurye personeline doğru adres ve kişi iletişim bilgilerini vermek de önemlidir.

Balmumcu Kurye

 • Motor kurye ; 30-60 dakikada adresten paket alma ve gönderi toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu yolda tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı kötü havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve müşteriye anında cevap verme
 • Ekspres Kurye ; yani herhangi bir hesap yada bir üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 15 ile 30 dakika içinde çok hızlı teslimat
 • Şehirlerarası kurye ; yani şehirler arası olarak güvenli uzun yol hizmeti

Dikilitaş Moto Kurye

Dikilitaş moto kurye ilçesinin bu küçük semtinde sizlere yarımcı oluyoruz. Burada artık Beşiktaş kurye servisi ile her türlü özel işlerinizde özel olarak kullanabilirsiniz. Kurye bu çok acil ve önemli durumlar için geçerli bir yöntem olduğu için böyle pahalıdır. İstanbul kurye tüm sınırları içindeki hizmetlerimiz en sağlam ve en güçlü bir şekilde kaliteli olarak bizler sizlere genel bir hizmet sunuyoruz. Düşünün bizleri İstanbul tüm ilçesine kadar tek bir gönderiyi rahatlıkla acil ve normal olarak yollayabilirsini. Yani kurye şirketine ya da kurye personeline bildirmeniz gerekir.

Dikilitaş hızlı kurye ile hizmet verdiğimiz semtler ve çalışmalarımız, Avrupa yakasında, Sarıyer, Kağıthane, Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Eyüp, Göktürk, Kemerburgaz, Fatih, Eminönü, Bakırköy, Bahçelievler, Esenler, Arnavutköy, Bayrampaşa, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Tekirdağ, Çanakkale, Edirne, Çatalca, Silivri, Çorlu bölgeleri. Anadolu yakasında hizmet verdiğimiz önemli yerler, Ataşehir, Kadıköy, Çekmeköy, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, İzmit, Bursa, Sakarya, Ümraniye, Maltepe, Şile, Üsküdar bölgeleridir.

Beşiktaş kurye amacı çalışmalarımız olarak büyük ölçüde işimizi en iyi bir şekilde yapmaya gayret ediyoruz. anlayışı ile her zaman ileriye doğru adım atıyoruz. Firma olarak verdiğimiz hizmetlerin hepsinde güven esasına göre çalışıyoruz. Hiç bir kişi tanımadığı bir insanı evine sipariş vermek için çağırmaz. En iyi anlayış çalışırken dürüstlüktür. Firmamız bunun için yaptığımız işlerin hepsinde dürüstlük ve güven ilkesini en başa koyarak çalışıyoruz. İnanlar artık bu toplum içinde kimseye güveni kalmamış. Biz bunu değiştirdik.

Dikilitaş Motorlu Kurye

Dikilitaş kurye iletişim sistemi içinde siz değerli müşterilerimizin her türlü motor kurye ihtiyacı doğduğunda teslimatların yapılması için öncelikle bizlere 0555 278 23 30 cep telefonu ve 0212 284 67 15 sabit telefon numaralarımızdan rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca 0555 278 23 30 hemen cevap verilen whatsapp numarasından bizlere istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Eğer kurumsal olarak mail atarak çalışma isterseniz kısa zaman içinde cevaplanan mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Kurye hizmeti alarak farklı türdeki pek çok gönderinizi taşır.

Özellikle Fulya kurye ile arzu ettiğiniz noktaya ulaştırabilirsiniz. Özellikle küçük paketlerde tercih edilen kurye hizmeti, isteğe ve ihtiyaca göre büyük paketler için de tercih edilebilir. Kurye ile en fazla gönderilen gönderiler paketler, broşürler, duyurular, insert, davetiyeler, hediyeler, faturalar, banka ya da kredi kartları, kart ekstreleri, evraklar, yiyecek ve içecek, market ürünleri, kozmetik gibi pek çok ürün için kurye hizmeti kullanılabilir. Kuryenin en geniş kullanım alanı online alışveriş siteleridir. İnternet üzerinden alacağınız tüm gönderileriniz kurye ile hızlı biçimde teslim edilebilir.

Bunların başında yasal olmayan ürünler gelir. Hizmet verilen ülkede satışı ya da kullanılması yasak olan gönderiler için kurye kullanılmaz. Bunların dışında nakit para, çek, hisse senedi, altın, mücevher, kıymetli taş gibi değeri yüksek olan gönderiler için de kurye hizmeti kullanılmaz. Aynı zamanda tehlikeli maddeler için de kurye şirketleri hizmet vermezler. Bunlar oksitleyiciler, patlayıcılar, yanıcı katı ve sıvılar, aşındırıcılar, radyoaktif maddeler olarak sayılabilir. Acil Kurye hizmeti almadan önce kullanmak arzu ettiğiniz kurye şirketini seçin.

Fulya Motorlu Kurye

 • Fulya kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil ve güvenilir bir teslimat düşüncesi yer almaktadır.
 • Gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket etmekteyiz.
 • Firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan tecrübeli personellerden oluşmaktadır.
 • Dürüst ve samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün vermeyiz.
 • En uygun ve en ekonomik sunulan özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.
 • Gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmekteyiz.
 • İstanbul moto kurye sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip etmekteyiz.
 • Böylelikle sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanmaktayız.

Dikilitaş Acil Kurye

Dikilitaş acil kurye çok dikkat etmelisiniz. Güvenebileceğiniz bir kurye şirketini seçmeniz sizi rahatlatacaktır. Aynı zamanda tecrübeli kurye personelleri ile nitelikli hizmet sunan kurye firmalarını tercih etmek hızlı ve problemsiz bir teslimat süreci için gereklidir. Kurye şirketi kurye elemanlarını dikkatle seçer. Kurye şirketini seçtikten sonra bir diğer dikkat edilmesi gerekli olan şey kuryenin çağrılmasıdır. Alacağınız hizmetin cinsine göre hangi teslimat şeklini arzu ettiğinizi açıkça belirtmenizde fayda var. Örneğin gece alacağınız kurye hizmeti çok önemldiri.

Şişli Kurye ile gündüz alacağınız kurye hizmetinin fiyatı aynı olmayacaktır ve bunun farkında olmanız önemlidir. Hızlı kuryeler de yine daha maliyetlidir fakat acil gönderileriniz için bu hızlı kuryeleri kullanabileceğiniz bilmeniz gerekmektedir. Kullanacağınız hizmeti kurye gibi kurye firmalarına belirttikten sonra gönderinizin hazırlık aşaması başlar. Burada dikkat etmeniz gerekli olan şey gönderinizin doğru biçimde ambalajlanmasıdır. Yırtık ya da hasar görmüş şekilde paketlediğiniz gönderileriniz, taşıma esnasında hasar görebilir.

Ayrıca Şişli kurye personeli sizden aldığı gönderiyi hangi şekilde aldıysa aynı şekilde teslim etmekle sorumludur. Aksi durumlarda haklarınızın olduğunu bilmeniz ve kurye şirketine haber vererek sigortanın karşılamasını talep edebilirsiniz. Kurye gönderme işleminde göndereceğiniz paketin yasal olarak taşınabilir nitelikle olduğundan da emin olmalısınız. Ayrıca kurye ile taşınamayacak bazı ürünler vardır. Bunları inceleyerek de gönderinizin kurye ile gönderöeye emin olmalısınız. Gönderinizde teslimat sırasında oluşan herhangi bir değişikliği de bildirin.

Dikilitaş Ekspres Kurye

Bunlar dışındaki her türlü suali, paketlerin sigortalanması, büyük hacimli paketlerin taşınması ve köprü tünel ücretleri gibi, arayarak alan kişi temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Ayrıca her türlü kuonuda bilgi alabilirsiniz. Uzun seneler moto kurye olarak adlandırılan ve İstanbul dışı kargo eşya taşımacılığı yapan yapılıyor. Ayrıca bu güzel semti, İstanbul’da üretici ve satıcılarının yoğunlaştığı en önemli alanlardan biridir. Beşiktaş Belediyesi içinde tarih içinde şu demek oluyor ki ilçe içinde yer edinen semt, günümüzde hala bu ününü sürdürmektedir.

Acil kurye ile insan ve araç trafiğinin yoğun olduğu semtlerle çevrili olan hızlı kurye kullanımı konusunda en çok talep alınan semtlerden biridir. Zamanı yarımadanın ortasında kalan semt, diğer eski semtler gibi dar sokaklara sahip olmakla birlikte, önemli bir kısmı daha çağıl görünüme haizdir. Bölgede, ticaret amacıyla gelenlerin konaklamaları için bulunan farklı sınıflarda oteller de bölgeye kimliğini kazanmıştırran detaylardandır. Zamanı her yönünden kat etmek istenler için en hızlı ve kısa yolun da buradan geçmesi gerekir.

Özellikle semtteki trafiği arttırmakta ve bundan dolayı bir oldukça işletme gönderilerini göndermek için Motorlu Kurye sektöründe hizmet vermekte olan şirketleri tercih etmektedirler. Bölgedeki araç trafiğinin yoğun olması, genel trafiğin de daha fazla tıkanmasına yol açtığından dolayı, motosiklet bölgedeki en hızlı ve güvenli ulaşım biri olarak görülmektedir. Kısa, dar ve hafif olan motosikletler yoğun insan ve araç trafiği içinde kimsenin sağlığını riske atmadan süratlica manevra yapabilmektedirler.

Gayrettepe Kurye

 • Uçak kargo; şehirler arası kurye ile bütün şehirlere bundan sonra uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslim; aynı gün teslimat olarak daha uygun, daha uzcuz teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en ekonomik ve artık en ucuz fiyat seçeneği
 • Gece ve gündüz sürekli olarak 7/24 olarak hemen her saatte hizmet verebilmeleri
 • Acil teslimat gereksinimi gibi hayati konularda çok hızlı alıp, hareket edebilmeleri
 • Şirketler arasında yetişmesi gerekli olan önemli evrak takibinde rol oynayabilmeleri
 • İhtiyaç anında kolay ulaşılabilir olmaları ve çabuk, seri şekilde hareket edebilmesi
 • Yiyecek, giyecek, numune, elektronik eşya vb. gibi geniş bir alana hizmet edebilme
 • Moto kurye zamanı iyi değerlendirmeye yardımcı olan, yoğun hayat temposunda
 • İşlerini yetiştiremeyen insanların imdadına koşan, hayatı kolaylaştıran, işler yapma
 • Her şekilde insanların mutluluğunda rol olma ve çağımızda yükselen bir değer olma

“Dikilitaş Kurye” hakkında 2 yorum

 1. Geri bildirim: Beşiktaş Kurye – MOTO KURYE | 0533 091 65 40

 2. Geri bildirim: Beşiktaş Kurye – TUZLA MOTORLU KURYE

Bir cevap yazın