Fulya Kurye

Fulya kurye en başarılı ve en iyi kurye sistemidir. Motorlu kurye servisi olarak Fulya en acil kurye ve en hızlı kurye servisi veren firmayız. Hizmet veren en uygun kurye ve en ekonomik kurye sistemi ile ucuz, kaliteli dürüst çalışır. Fulya kurumsal ve Dikilitaş kurye hizmeti ile bir çalışma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Fulya şehir içi kurye ve şehir dışı kurye olarak gerek şehirler arası kurye ve İstanbul kurye hizmeti sağlıyoruz. Gerek İstanbul dışı kurye çalışmamız vardır.

Fulya moto kurye ne iş yapar? Her sistemi tarafından hizmet verilmesi noktasında tüm İstanbul içine elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız. Uzaktan davulun sesi hoş gelir anlamında, birçok insan ve firma tarafından kurye hizmetleri çok rahat ve kolay bir hizmet görünmesine rağmen firmamız tarafından karşılaşılan zorluklar bilindiğinden dolayı bunlar rahatça aşılıyor. Tüm bu sürecin ardından teslimatın yapılacağı noktaya ulaşarak isteğiniz halinde sizlere gönderinin yerine ulaştığına dair tekrar bilgi verebiliyoruz.

Fulya kurye özellikle bir çok firmanın gün içi özel ve hemen gitmesi gereken teslimat olabilmektedir. Bu gibi durumlar için acil kurye servisi hizmetleri taşıma işlemleri gerçekleştirmektedir. Hemen kurye servisi ile gün içinde yollayacağınız her malzemeyi bizim ile hemen yollayabilirsiniz. Hızlı kurye İstanbul içi, motorlu kuryelerle kargo ve kurye paketleri taşıması yapmaktadır. Acil kurye olarak istediğiniz evrak yahut paketleri İstanbul içinde istediğiniz iki adres arasında kısa süre içerisinde ulaşımını sağlamaktayız.

Fulya Kurye

Fulya motorlu kurye sayesinde en doğru kararı alarak, en uygun fiyat ve indirim fırsatlarımız kargo gönderim ile yararlanmış ve kabul etmiş olacaksınız. Seri kurye ile alanının en iyisi olmak için çalıştığı için en kaliteli personelleri ve en seri motorları ile hizmetlerine devam etmektedir. Çabuk kurye teslim süreleri duruma göre değişmektedir. Bu da üç sınıfa ayrılmaktadır. Fulya express kurye sistemi vereceğiniz iş ve paketin acil olarak hemen teslimat yapılması. İşte bu sistem daha uygundur.

Fulya acil kurye ilçesinin bu küçük semtinde sizlere yarımcı oluyoruz. Motorlu kurye servisi ile her türlü özel işlerinizde özel olarak kullanabilirsiniz. Kurye bu çok acil ve önemli durumlar için geçerli bir yöntem olduğu için böyle pahalıdır. İstanbul ve tüm sınırları içindeki hizmetlerimiz en sağlam ve en güçlü bir şekilde kaliteli olarak bizler sizlere genel bir hizmet sunuyoruz. Düşünün bizleri İstanbul tüm ilçesine kadar tek bir gönderiyi rahatlıkla acil ve normal olarak yollayabilirsiniz.

Fulya moto kurye ile hizmet verdiğimiz semtler ve çalışmalarımız, Avrupa yakasında, Sarıyer, Kağıthane, Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Eyüp, Göktürk, Kemerburgaz, Fatih, Eminönü, Bakırköy, Bahçelievler, Esenler, Arnavutköy, Bayrampaşa, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece bölgeleridir. Ayrıca Küçükçekmece, Tekirdağ, Çanakkale, Edirne, Çatalca, Silivri, Çorlu bölgeleri. Anadolu yakasında hizmet verdiğimiz önemli yerler, Ataşehir, Kadıköy, Çekmeköy, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, İzmit, Bursa, Sakarya, Ümraniye, Maltepe, Şile, Üsküdar bölgeleridir.

Fulya Moto Kurye

Fulya moto kurye amacı çalışmalarımız olarak büyük ölçüde işimizi en iyi bir şekilde yapmaya gayret ediyoruz. anlayışı ile her zaman ileriye doğru adım atıyoruz. Firma olarak verdiğimiz hizmetlerin hepsinde güven esasına göre çalışıyoruz. Hiç bir kişi tanımadığı bir insanı evine sipariş vermek için çağırmaz. En iyi anlayış çalışırken dürüstlüktür. Firmamız bunun için yaptığımız işlerin hepsinde dürüstlük ve güven ilkesini en başa koyarak çalışıyoruz. İnanlar artık bu toplum içinde kimseye güveni kalmamış. Biz bunu değiştirdik.

Beşiktaş kurye iletişim sistemi içinde siz değerli müşterilerimizin her türlü motor kurye ihtiyacı doğduğunda teslimatların yapılması için öncelikle bizlere 0555 278 23 30 cep telefonu ve 0212 284 67 15 sabit telefon numaralarımızdan rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca 0555 278 23 30 hemen cevap verilen whatsapp numarasından bizlere istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Eğer kurumsal olarak mail atarak çalışma isterseniz kısa zaman içinde cevaplanan mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. 

İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşayanlar için kuryelik yapmak profesyonellik ister. Bu çok özel profesyonelliği kaliteli hizmetleri ve uzman kadrosuyla elde eden firmamız Fulya Kurye kesin şekilde hizmetiyle siz değerli üyelerimizin her zaman destekçisi ve yanında. Sizler için yenilikleri yakından takip ederek en iyi çözümleri sunuyoruz. Moto kurye ile Acil kurye hizmetimizle çok acil olan işleriniz için daha donanımlı motorlarımızla ve daha hızlı bir şekilde teslimat yapıyoruz.

Fulya Motorlu Kurye

Beşiktaş kurye hizmetimizle İstanbul’da yakın mesafe kurye işleminiz için 15-30 dakika içerisinde uzak mesafe kurye işleminiz için 40-60 dakika içinde teslimatınız sağlıyoruz. Tüm işleri güvenilir şekilde yerine getirmek için zorlu hava şartlarına ve kötü yollara karşı en iyi şekilde önlemlerimizi sağlıyoruz. Motorlarımızın düzenli bakımlarını aksatmadan yapıyoruz. A2 ehliyete ve yol bilgisine haiz deneyimli sürücülerimizle hizmet vermekteyiz. İstanbul’un en uzak noktasına bile dakikalar içinde ulaşıyoruz.

Geleneksel kargoların çok ötesinde verdiğimiz hizmetlerle zamana ayak uydurmanızı sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti hepimiz için en önemli şeydir. Taşıma esnasında bir sorunla karşılaşması durumunda yada gönderdiğiniz ürüne zarar gelmesi şeklinde durumlarda problemlerinizi en kısa sürede çözüyoruz. Maddi ve içsel zararınızı firmamız tarafınca karşılayarak sizleri mağdur etmiyoruz. Bu da fiyatı arttıran etkenlerden biridir. Fiyatlarımızı belirlerken en önemli ve özel değerlendirdiğimiz şartlar:

  • Gönderinizin teslim alındığı adresten mesafe
  • Teslim edileceği adrese kadar olan uzaklık
  • Tercih ettiğiniz kurye çeşidi hakkında bilgi
  • Tercih ettiğiniz motor modelimiz
  • Gönderinizin hacmi ve özellikleri

Beşiktaş Fulya Kurye

Şişli Kurye gönderinizin teslim alındığı nokta ile teslim edildiği nokta arasındaki mesafe harcanan benzin ve yolda harcanan masraflar sebebiyle fiyatı arttırıp, azaltmaktadır. Motorlu kurye veya Ekspress kurye çeşitlerimizden yararlanmanız ise daha donanımlı motorlarımızla teslimat yapılacağından fiyatı etkilemektedir. Gönderinizin boyutuna, uzunluğuna ve kırılabilir eşya olmasına gore uygun motorlarımızla teslimat sağlanmaktadır. Yani 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Bizim ile para, cüzdan, kimlik, fatura, belge, hediyelik eşya, çikolata, dosya, evrak, yiyecek, geçişlik, tekstil sektörü ürünleri. Ayrıca otomotiv parçaları v.b gibi aklınıza gelen her parça şeklinde birçok ürününüzün taşınması sağlanmaktadır. Yanıcı, patlayıcı, taşınması yasal olmayan ürünleriniz taşınmamaktadır. Çağrı merkezimi konumunuza en yakın kuryeyi yönlendirmektedir. En kısa sürede konumunuza gelen kuryemiz gönderinizi teslim alarak arzu ettiğiniz konuma en güvenilir şekilde teslim etmektedir.

Anlık konum uygulamamız sayesinde kuryemizi devamlı takip edebilir ve gönderinizin son durumunu takip edebilirsiniz. Gönderim nerede? Sağlam şekilde ulaştı mı? Doğru adrese mi teslim edildi? Gönderimin ulaşması ne kadar süre gelir? şeklinde sorularınızı bilgilendirme hizmetimizle çözerek endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz. Donanımlı ekipmanlarımız ve uzman kadromuzla sizlere en iyi hizmeti vermek için çok çalışıyoruz. Gece gündüz demeden ihtiyacınız olan her anda yanınızda olarak ihtiyaçlarınızı gideriyoruz.

Fulya Acil Kurye

Acil bir ihtiyaca ihtiyacınız olduğunda veya acil bir evrak yetiştirmeniz gerektiğinde sizlere en iyi ve en hızlı şekilde hizmet veriyoruz. Sizleri asla yarı yolda bırakmayız. Bizlere her zaman rahatlıkla ve güzel şekilde güvenebilirsiniz. Avantajlı Dikilitaş kurye tekliflerimizi kaçırmayın. Numaramızdan bizlere ulaşarak en iyi şekilde bilgilendirilir ve hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlarız. Yani bu konuda her türlü düşünceleriniz kendimizi geliştirmemiz açısından çok önemli. Arzu ve şikâyetlerinizi bize bildirerek katkı sağlayabilirsiniz.

Fikirlerinizi dikkate alarak sizleri memnun etmeye çalışırız. Sizler de bizleri seçerek kaliteli hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. İstanbul’un merkezi olarak da adlandırılan bölgesi sayılıyor. Çünkü Beşiktaş ilçesine bağlı semtlerden kabul edilen semtler var. Yani bu bölgeye giriş meydana getirilen iki ana caddeyi ilçede barındırdığından dolayı trafiğin en yoğun olduğu bölgelerden biridir. Beşiktaş Belediyesi‘nin komşu ilçelerle bağlantı yolları üzerinde bulunan en önemli semt burasıdır.

İstanbul Kurye ile bununla birlikte İstanbul’un en önemli hastanelerine ve tıp fakültelerine de ev sahipliği yapmaktadır. Sıhhat sektöründe hizmet veren her boyutta biroldukça şirketin de temsilcilik bulunur. Beşiktaş şube ve merkezlerinin yer aldığı Şişli kurye kullanımının en yoğun olduğu semtlerden biridir. Beyoğlu ve Sarıyer bölgelerine yakın içinde yer edinen semt. Yani ticaretin çok yoğun olduğu bölgelerle şehrin kalanı içinde köprü olduğu için acil kurye taşımacılığının yoğun olarak tercih edildiği alanlardan biridir.

Fulya Hızlı Kurye

Semtten geçen anayolların yoğunluğu ve tıkanıklığı altında yerine hızla ulaştırılması ihtiyaç duyulan paketlerin taşınması için en uygun aletler tabiki burada tek araç motosikletlerdir. Minik boyutları ve yüksek hareket kabiliyetleri ile en dar ve sıkışık yerlerden trafikte bulunan diğer araç ve kişilerin ihtiyacını karşılar. Ayrıca can ve mal güvenliklerini tehlikeye atmadan geçebilen motosikletlerdir. Ayrıca istenilen bölgeye en hızlı biçimde ulaşmak ve bir parça yollamak için en çok tercih edilen çalgılardır.

Bundan dolayı Beşiktaş kurye servislerinin en fazla müşteriye sahip olduğu semtlerden biridir. Bölgedeki sıhhat sektöründe faaliyet gösteren firmaların fazla olması ve bu sektörde bazı ilaç, alet ve enstrumanların acil taşınamsı gerekir. Fulya kurye dakikalık olarak hastaya ve hastaneye ulaştırılması gerekliliği moto kurye servislerinin bir lüksten ziyade, yaşam kurtarmak yolunda bir zorunluluğa da dönüşmesine yol açmıştır. Tıbbi malzemeler dışında, şirketler arasında gönderilen evraklar, zarflar ve önemli dosyalarda gönderilir.

İstanbul Kurye ile devletle şirketler arasındaki yazışmalar, ithalat ihracat meydana getiren şirketlerin gümrük belgeleri taşınıyor. Özellikle de bankalara gönderilen çek, senet benzer biçimde değerli evraklar ile hukuki niteliği olan, gecikmesi durumunda ceza alınabilecek belgelerin gönderimlerinde de işletmeleri de yapılıyor. Fulya Kurye alanında hizmet veren şirketler ile çalışmayı tercih etmektedirler. Bir oldukça şirket, kendi motor kuryelerini çalıştırmayı maliyetler sebebiyle uygun bulmamaktadırlar.

Fulya Ekspres Kurye

Motosikletin alım ücretinin yanında yıllık vergileri, muayenesi, periyodik bakımı ve arıza ve kaza durumunda oluşan ikincil giderler hem işletme için maddi olarak yük olmakta, hem de muhasebe departmanında extra iş yükü yaratmaktadır. Hızlı Kurye kendisi de maaşının yanında yapılması ihtiyaç duyulan sigorta ve özel iş kıyafetleriyle maddi yük olurken, kaza şeklinde istenmeyen durumlarda şirketin başka yapmış oldurımlar altında kalmasına ve şirket imajının da zedelenmesine isteyerek olmasa da sebep olabilmektedir.

Hızlı Kurye ile fiziki olarak takip edeni için kullanılan uydu takip sistemleri de farklı bir gider unsurudur. Tüm bu sebeplerden dolayı birçok işletme kendi kurye ekibinı oluşturmak yerine Motorlu kurye alanında hali hazırda hizmet veren işletmelere yönelmektedirler. Bizler burada çalışan ve elinden geldiği kadar insanlara yararlı olmaya çalışan moto kurye olarak Beşiktaş ve çevresini iyi tanıyan kuryelerimizle müşterilerimizi güvenlik odaklı hizmet sunmaktayız. Acil kurye işlerinizi 45 dakika içinde yerine getiriyoruz.

Kuryelerimizin, müşterilerimizin paketlerinin ve trafikte bulunan öteki kişilerin hayatlarını tehlikeye atmadan çalışıyoruz. Özellikle en hızlı teslimatları yapabilmek için motosikletlerimiz periyodik olarak bakımlardan geçmektedir. Ayrıca kuryelerimiz ise yorgun, dikkatsiz, hasta olduklarında kesinlikle trafiğe çıkartılmamaktadır. Hizmet standartlarımızı sürekli arttırabilmek adına belirlediğimiz kuralları aşağıda okuyabilirsiniz. Lütfen bu kuralları okumadan kurye çağırmayınız. Çünkü zaman kaybı yaşamak istemiyoruz.