İstinye Kurye

İstinye kurye en başarılı ve en iyi kurye sistemidir. Motorlu kurye servisi olarak en acil kurye ve en hızlı kurye servisi veren firmayız. Hizmet veren en uygun kurye ve en ekonomik kurye sistemi ile ucuz, kaliteli ve dürüst çalışır. Kurumsal kurye ve güvenli ve dürüst kurye hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz. Şehir içi kurye ve şehir dışı kurye olarak gerek şehirler arası kurye ve İstanbul moto kurye hizmeti sağlıyoruz. Gerek İstanbul dışı kurye ile hem Anadolu yakası kurye ve Avrupa yakası kurye servisi veriyoruz.

İstinye moto kurye sistemi tarafından hizmet verilmesi noktasında tüm İstanbul içine elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız. Uzaktan davulun sesi hoş gelir anlamında, birçok insan ve firma tarafından kurye hizmetleri çok rahat ve kolay bir hizmet görünmesine rağmen firmamız tarafından karşılaşılan zorluklar bilindiğinden dolayı bunlar rahatça aşılıyor. Tüm bu sürecin ardından teslimatın yapılacağı noktaya ulaşarak isteğiniz halinde sizlere gönderinin yerine ulaştığına dair tekrar bilgi verebiliyoruz.

İstinye motor kurye olarak yıllardır insanlara faydalı olma gayreti içinde çabalıyoruz. Amacımız kimseye hiç bir insana, hiç bir hayvana, hiç bir bitkiye ve doğaya zarar ve ziyan vermeden insanların ve şirketlerin işlerini yapmaktır. Moto kurye hizmet sektöründe kalite, bilinç ve koşulsuz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışmaktayız. Kuryecilik sektöründe ilk olarak kendine öncü ve örnek olmayı hedef koyan firmamız hep ileriye doğru emin adımlar ile ve çağa ayak uydurarak ilerlemeye devam etmektedir. 

İstinye Kurye

İstinye motorlu kurye bu piyasa içinde bulunan acil ve hızlı servislerden biri olarak geçer. Express, acil ve hızlı servisi aynı anlama gelmektedir. Firma olarak bu sektör içinde verilen bütün kurye hizmetlerini size sağlamaktan her zaman içimizde sevinç ve mutluluk duyuyoruz. Güzel bir şekilde, seviyeli ve ağır ağır olmanın biraz hızlı hali olarak çalışıyoruz. İşte bu düzen içinde zararsız bir biçimde yol almayı sürdürüyoruz. Söz konusu çeşitliliğin acil motorlu kurye fiyatları her bölgeye ve teslim zamanına göre değişir.

İstinye acil kurye iletişim sistemi içinde siz değerli müşterilerimizin her türlü motor kurye ihtiyacı doğduğunda teslimatların yapılması için öncelikle bizlere 0555 278 23 30 cep telefonu ve sabit telefon numaralarımızdan rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca hemen cevap verilen whatsapp numarasından bizlere istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Eğer kurumsal olarak mail atarak çalışma isterseniz kısa zaman içinde cevaplanan mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Siz de ihtiyacınız olan hizmete bu sayede kolayca ulaşabilirsiniz.

İstinye hızlı kurye özellikle bir çok firmanın gün içi özel ve hemen gitmesi gereken teslimat olabilmektedir. Bu gibi durumlar için hızlı kurye servisi hizmetleri taşıma işlemleri kolayca gerçekleştirmektedir. Hemen kurye servisi ile gün içinde yollayacağınız her malzemeyi bizim ile hemen yollayabilirsiniz. Hızlı kurye İstanbul içi, motorlu kuryelerle kargo ve kurye paketleri taşıması yapmaktadır. Moto kurye olarak istediğiniz evrak yahut paketleri İstanbul içinde istediğiniz iki adres arasında kısa süre içerisinde ulaşımını sağlamaktayız.

Ayazağa Kurye

 • Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. En uygun fiyatlı ve ekonomik olan teslimat seçeneğidir.
 • Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. İstanbul içi en fazla 4 saat içinde gideceği yere ulaştırılır.
 • Express moto kurye hizmeti: gönderilerin durumuna göre kullanılır. İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde yerine ulaşır. Fiyatı ise normal listenin iki katıdır.
 • Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır. İstanbul içerisinde 15 ile 30 dakika sürede gönderi verilir. Ama liste fiyatının 4 katı ücreti vardır.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Geceleri de nöbetçi olarak kalır ve iş olarak 7/24 çalışan bu hizmetin  fiyatı listenin 4 katıdır. 
 • Acil Kurye veya Hızlı Kurye hizmeti: alınan paketlerin aciliyet durumuna göre 2 saat içinde teslim edilmesi sistemine denir. Acil yada hızlı aynı anlama gelmektedir.

İstinye Moto Kurye

İstinye kurye ile hizmet verdiğimiz semtler ve çalışmalarımız, Avrupa yakasında, Sarıyer, Kağıthane, Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Eyüp, Göktürk, Kemerburgaz, Fatih, Eminönü, Bakırköy, Bahçelievler, Esenler, Arnavutköy, Bayrampaşa, Esenyurt, Beylikdüzü, Küçükçekmece, Tekirdağ, Çanakkale, Edirne, Çatalca, Silivri, Çorlu bölgeleri. Anadolu yakasında hizmet verdiğimiz önemli yerler, Ataşehir, Kadıköy, Çekmeköy, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, İzmit, Bursa, Sakarya, Ümraniye, Maltepe, Şile, Üsküdar bölgeleridir.

İstinye moto kurye ulaştırılmasını istediğiniz evrakları çok daha kısa sürede belirtilen adrese teslim etmek için anında size en yakın kuryenin yönlendirilmesidir. Bu süre zarfı ise 60-120 dakika arasında değişmektedir. Bu servisin fiyatı ise normal liste fiyatından biraz daha fazladır. Bazı kurye firmaları iki katı fiyat alsa da biz daha ucuz ve uyguna fiyat veriyoruz. Böylece bütün işler ve yolladığınız gönderiler daha kısa zamanda yerine getirilir. Bir çok paket için ihtiyacı olan müşterilere zamanında alırız ve teslim ederiz.

İstinye motorlu kurye en kalabalık ilçelerinden biri için hizmetleri veren firmamız, bu alanda uzman faaliyetler devam ettirmektedir. Motorlu kuryeler genelde aynı gün içerisinde teslim edilmesi istenilen gönderiler için verilen hizmetler arasında bulunmaktadır. Hatta söz konusu hizmetler iletilmesi acil olan ve birkaç dakika içinde ulaşması gerekli olan gönderiler için de verilmektedir. Günümüzün hızla değişen şehir hayatı bir çok yeniliği de yanı sıra getirmiştir. Özellikle de İstanbul gibi çok büyük bir metropolde şehir hayatı olur.

İstinye Motorlu Kurye

İstanbul Kurye markamız ile her geçen geride bıraktığımız senelerde giderek daha da hızlanmıştır. İstanbul’da çeşitli ilçeler için motorlu kurye hizmetleri veren firmamız alanında köklü çalışmalar yaparak işine değer katmaktadır. Firmamız alanında en yenilikçi ve modern çalışmaları sunarak, müşteri memnuniyetini her anlamda amaçlayan çalışmalara imza atmaktadır. Firmamız burada kurye hizmetlerini her çalışmasında olduğu gibi başlıca temeller üzerine inşa etmiştir. Sarıyer Kurye ile yapılacak anlaşma ile indirimli hizmet alnıyor.

Firmamızı sektörde benzeri olmayan bir konuma yükselten bu değişmez temeller vardır. Bu ince temel üzerine kurulmuştur. Peki, bu hizmetlerinde süreçler nasıl ilerler? Firmamız klasik kargo teslimat prosedürlerini bir kenara koyarakr. Yani çok daha esnek ve fonksiyonel teslimat süreçleri sunar. Örneğin Sarıyer’in herhangi bir noktasından talep ettiğiniz Yeniköy kurye dakikalar içinde adrese yönlendiriyoruz. Teslim edilmesi istenilen ürün kuryeye verildikten sonra, çalışma arkadaşlar hızlı bir biçimde hedef noktaya ulaşım.

Yeniköy kurye amacı çalışmalarımız olarak büyük ölçüde işimizi en iyi bir şekilde yapmaya gayret ediyoruz. anlayışı ile her zaman ileriye doğru adım atıyoruz. Firma olarak verdiğimiz hizmetlerin hepsinde güven esasına göre çalışıyoruz. Hiç bir kişi tanımadığı bir insanı evine sipariş vermek için çağırmaz. En iyi anlayış çalışırken dürüstlüktür. Firmamız bunun için yaptığımız işlerin hepsinde dürüstlük ve güven ilkesini en başa koyarak çalışıyoruz. İnanlar artık bu toplum içinde kimseye güveni kalmamış. Biz bunu değiştirdik.

Maslak Kurye

 • Motor kurye ; 30-60 dakikada adresten paket alma ve gönderi toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu yolda tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı kötü havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve müşteriye anında cevap verme
 • Ekspres Kurye ; yani herhangi bir hesap yada bir üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 15 ile 30 dakika içinde çok hızlı teslimat
 • Şehirlerarası kurye ; yani şehirler arası olarak güvenli uzun yol hizmeti

İstinye Acil Kurye

Maslak kurye sayesinde en doğru kararı alarak, en uygun fiyat ve indirim fırsatlarımız kargo gönderim ile yararlanmış ve kabul etmiş olacaksınız. Seri ile alanının en iyisi olmak için çalıştığı için en kaliteli personelleri ve en seri motorları ile hizmetlerine devam etmektedir. Kurye teslim süreleri duruma göre değişmektedir. Bu da üç sınıfa ayrılmaktadır. olan ve olmayan işler için Hemen sistemi vereceğiniz iş ve paketin acil olarak hemen teslimat yapılması. İşte bu sistem daha uygundur.

7/24 acil kurye acil ve zor durumda kaldığınız zaman 7/24 motorlu kurye sistemini arayarak bizden gece gündüz olmak üzere hizmet sağlayabilirsiniz. Şirket olarak size böyle bir hizmet sunmaktan ve işimizi hakkı ile yaptığımızı sizden duymaktan çok mutlu oluyoruz. Bu hizmetten yararlananlar kendilerine verilen hizmetin kalitesini hemen anlayabiliyorlar ve bu hizmetten vazgeçmiyorlar. Ve bu işlerde çoklu teslimat içinde değil tek tek teslimat şeklinde işler daha kolay yapılmaktadır.

Maslak kurye ilçesinin bu küçük semtinde sizlere yarımcı oluyoruz. Kurye servisi ile her türlü özel işlerinizde özel olarak kullanabilirsiniz. Kurye bu çok acil ve önemli durumlar için geçerli bir yöntem olduğu için böyle pahalıdır. İstanbul ve tüm sınırları içindeki hizmetlerimiz en sağlam ve en güçlü bir şekilde kaliteli olarak bizler sizlere genel bir hizmet sunuyoruz. Düşünün bizleri İstanbul tüm ilçesine kadar tek bir gönderiyi rahatlıkla acil ve normal olarak yollayabilirsiniz. İş sağlayarak paketinizi güvenli bir biçimde teslim etmektedir.

İstinye Hızlı Kurye

Ayazağa kurye bu semte her zaman ayrı bir önem ve değer verdik. Fakat bizi diğer başka firmalardan ayıran en büyük özellik ne diye soracak olursanız biz güvenir ve dürüstlük olarak olarak niteliyoruz. İstanbul içinde çalışan firması olarak motorlu kurye çalışanlar ile sizlere yardımcı oluyoruz. Paketlerini adresinize ayağınıza kadar gelip teslim ediyoruz. Bu sektör içinde elamanları artık çok aranan meslekler arasına girmiştir. Fakat at izi it izine karışmış durumda çok dikkatli olun deriz.

Sarıyer Kurye piyasasında sahibi olduğumuz yılları aşkın tecrübe, kurye süreçlerini en iyi düzeye çıkarmamız konusunda firmamıza rehberlik yapmıştır. Sahip olduğumuz sayısız çalışma ve motorlu kurye hizmetlerine yenilerini eklemeye hızla devam etmekteyiz. Haftanın her günü 7/24 hizmet veren firmamız, hizmetlerinde de talep ettiğiniz her noktaya hızlı ulaşım sağlamaktadır. Ekibimizin bir parçası olan tüm eleman süreçleri için gerekli olan bilgi, donanım ve beceriye sahiptir. İstanbul gibi çok büyük bir şehirde çalışıyoruz.

Ayazağa kurye Sarıyer trafiğine hakim ve hızlı karar mekanizması gelişmiş olan elemanlarımız kargolarınızı en kısa zaman içinde hedef noktaya ulaştırmayı amaçlamaktadır. Sizler de hızlı ve nitelikli moto kurye hizmetlerine ihtiyacınız olan her an bizimle iletişim kurarak kurye talep edebilirsiniz. Yani ekip olarak İstanbul’un geneli için vermiş olduğumuz b kurye hizmetlerini Sarıyer Belediyesi içinde sunmaya ve sizlere özel nakliyat süreçleri vermeye devam etmekteyiz. Hizmet niteliğini gün geçtikçe artıran firmamız her gün yükseliyor.

Yeniköy Kurye

 • Uçak kargo; şehirler arası kurye ile bütün şehirlere bundan sonra uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslim; aynı gün teslimat olarak daha uygun, daha uzcuz teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en ekonomik ve artık en ucuz fiyat seçeneği
 • Gece ve gündüz sürekli olarak 7/24 olarak hemen her saatte hizmet verebilmeleri
 • Acil teslimat gereksinimi gibi hayati konularda çok hızlı alıp, hareket edebilmeleri
 • Şirketler arasında yetişmesi gerekli olan önemli evrak takibinde rol oynayabilmeleri
 • İhtiyaç anında kolay ulaşılabilir olmaları ve çabuk, seri şekilde hareket edebilmesi
 • Yiyecek, giyecek, numune, elektronik eşya vb. gibi geniş bir alana hizmet edebilme
 • Moto kurye zamanı iyi değerlendirmeye yardımcı olan, yoğun hayat temposunda
 • İşlerini yetiştiremeyen insanların imdadına koşan, hayatı kolaylaştıran, işler yapma
 • Her şekilde insanların mutluluğunda rol olma ve çağımızda yükselen bir değer olma

Tarabya Kurye

Emirgan kurye maksimum seviyede memnuniyet sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Ülkemizdeki en kalabalık şehirlerden bir tanesi olan İstanbul, günün her saati yoğun trafiği ve bitmek bilmeyen uzun araç konvoyları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Böyle kalabalık bir metropolde ise, en basit ve zahmetsiz işlemleri yapmak dahi saatler sürebilmektedir. İstanbul Kurye ailesi olarak İstanbul’un pek çok semtine verdiğimiz hizmet beraberinde hizmeti yenilikçi ve modern çalışmalara imza atmaya devam etmekteyiz.

İstanbul içinde servisi bu taşıma işlemler en hızlı taşıma işlemini yapabilmek için Thy uçak hava yolları ile başka illere paket Emirgan kurye yapmaktadır. Önemli halde olan servisimiz ile aynı gün içinde başka şehirlere malzeme yollayabilirsiniz. İsterseniz verdiğiniz adrese kadar kapınıza gelsin, isterseniz hava alanından siz kendiniz alın. Acil servisi acil işlerinizde yani çok değerli işleriniz ve önemli paketlerini aynı gün ve çok kısa zaman içinde taşımak ve hızlı hizmet için açılmıştır. Hızlı kurye ile gözünüz arkada kalmıyor.

Firmamız son yılların popüler uygulamalarından biri haline gelmiş olan özel hizmetlerini yılları aşkın bir süredir İstanbul halkı için aynı hızla sunmaktadır. Sarıyer kurye hizmetleri çerçevesinde sizlere pek çok alanda paket taşıma imkanı sağlamaktayız. Bu kapsamda; Fatura, çek ve irsaliye, Hediye ve çiçek, tüm kişisel ve kurumsal gönderiler, yüksek güvenlik standartları kapsamında taşınmaktadır. Bizzat bu alanda eğitim görmüş olan ekibimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Bu iş içinde önemli ve gerekli olan hiçbir koşuldan ödün vermiyoruz.

Bahçeköy Kurye

Bahçeköy kurye İstanbul’un tüm ilçelerine yönelik hizmet vermekteyiz. Kargonuzun taşıma esnasında karşılaşacağı olası darbe, yağmur, kar vb. Tüm dış etkenlerden kaynaklı olumsuzluklara karşı çok sağlam bir halde muhafaza edilmektedir. Bunun yanında kıymetli evrak ve değerli eşyalarınızın tarafımızdan teslim alınmasından, teslim edilmesini arzu ettiğiniz adrese yahut kişiye teslimine kadar tüm gönderileriniz şirketimiz tarafınca sigortalanmaktadır. Üstelik taşıma için sitemizde belirtilen standart ücretler sağlanmaktadır.

Zekeriyaköy kurye özellikle iş haricinde size sağlamış olduğumız tüm bu hizmetler için ek ücret ödemenize de gerek yok. Artık gönderinizi mesai gün ve saatleri içerisinde yetiştirmeye çalışıp kendinizi üzmenize de gerek yok. Çünkü haftanın yedi günü, yirmi dört saat esasına nazaran en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Bu güne kadar alışılagelmiş, bayağı lojistik hizmetlerinin haricinde tamamen alan kişi odaklı olduk. Zekeriyaköy kurye ile verdiğimiz tüm bu hizmetler sayesinde, artık asla bir kaygı, endişe duymanıza gerek yok.

Bahçeköy kurye İstanbul içi tüm gönderilerinizi bize teslim ettiğiniz andan itibaren, arkanıza yaslanıp bizimle çalışmanın keyfini süreceksiniz. Her birimiz yaşamımızda hep bir şeyleri yetiştirmeye çalışıyoruz fakat hızlı icra ettiğimız iş kaliteli olmadığı takdirde aslabir anlamı yoktur değil mi? İşte bizler tam olarak bu aşamada yaşamınıza dâhil oluyoruz. Hızlı ve kaliteli olmak ilkesini benimseyerek yola çıktığımız bu sektörde zamanla kalitemizi ispatlayarak maksimum tercih edilen firma haline gelmiş olmaktan gurur duyuyoruz.

Kurye Servisleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Aklınıza kalmasın; Hızlı Kurye teslimat zamanları ne kadardır?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu Kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul Kurye servisi nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

“İstinye Kurye” hakkında 5 yorum

 1. Geri bildirim: Sarıyer Kurye – SARIYER KURYE

 2. Geri bildirim: İstinye Motorlu Kurye | Acil Moto Kurye | 0555 056 51 30

 3. Geri bildirim: İstinye Kurye | Sarıyer Motorlu Kurye | 0555 086 44 10

 4. Geri bildirim: Sarıyer Moto Kurye – Esenyurt Kurye

 5. Geri bildirim: Sarıyer Kurye – Şişli Kurye

Bir cevap yazın