Maslak Kurye

Maslak kurye hizmeti olarak faaliyet gösteren firmamızın birçok farklı kalemde taşıma hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetler belge, evrak taşıma hizmeti, acil paket taşımacılığı hizmeti, özel, kişiye özel eşya ulaştırma ve motor taksi hizmeti olarak sayılmakla birlikte kurye hizmeti ile Maslak içi her türlü acil ulaştırma hizmetini de gerçekleştirmektedir.

Maslak moto kurye hizmet çeşitleri nelerdir? Ayrıca acil kurye olan ya da olmayan durumlarda bu hizmetlerin hemen hemen hepsinden istediğiniz gün ve saatte kolaylıkla yararlanabilmeniz mümkündür. Derhal Moto kurye ne kadar hızlıdır? Tabi ki tahmin edeceğinizden daha fazla hızlıyız. Sizlere istediğiniz paketi 30 dakika içinde kapınıza teslim ediyoruz.

Maslak motorlu kurye hizmetini Maslak’taki müşterilerine sunmaktadır. Önemli belge, evrak ve eşya gönderileri belirtilen gün ve saatte trafik sorunu ile uğraşmadan kolaylıkla ulaştırmaktadır. Bunun yanı sıra sadece belge ve evrak gönderimi yapmamakla birlikte kargo başlığı altında her türlü ulaştırılabilir eşyanın da taşımasını hızlı kurye olarak gerçekleştirmektedir.

Maslak kurye en çok trafik sorununu ortaya çıkarmaktadır. Bir yerden bir yere seyahat etmenin yanı sıra eşya ve belge taşımacılığı da bu trafik sorunundan büyük ölçüde etkilenmektedir. Trafik sorununu ortadan kaldırmak için kullanılan motor kurye hizmetleri başta İstanbul olmak üzere birçok büyük şehirde tercih edilmektedir. Bu doğrultuda firmamızdır.

 

Maslak Moto Kurye

Maslak kurye servisi ile, Tarabya ve Hacıosman dan sahile indiğimiz zaman sol taraf Büyük dere semtine kadar olan bölgedir. Buraya Acıbadem hastanesi yapıldı. Hemen üst tarafına kurye hizmeti veriyoruz. Yağmurlu ve ıslak havalarda yollarda giderken özellikle iki kat daha dikkat etmeliyiz. Çünkü hafif virajlı yollarda motosiklet hemen tekeri kaymakta ve düşmekteyiz.

Maslak acil kurye servisi ile bazı arkadaşlarımız lastik seçiminde de başarısız oldukları için de gene kayıp hep düşmekteler. Acil kurye bölge sessiz sakin bir yer iken son 20 yıl içinde en yüksek derecede gelişme kaydetmiştir. Buraya nasıl giderim diye bir soru sorar sanız bu tarafa nasıl gidilir diye bilmeyenler için anlatayım. Çok kolay Levent bölgesinden sonra Maslak geliyor.

Maslak hızlı kurye normal kurye olarak Maslak, Hacı Osman, Tarabya tarafından giden yol beş km sonra bu bölgeye ulaşmaktadır. Hızlı olarak buraya hizmete devam ediyoruz. Değişik yollardan da buralara ulaşım sağlanmaktadır. Hızlı kurye burası çok güzel ve temizdir İşte bu yer yani Maslak, ormanlar içerisinde bulunan çok güzel bir yerdir. Zamanı gelince ortaya çıkar.

Ekspres kurye bu mahallesi gitgide büyüyen bir yer haline gelmiştir. Her sene üstüne yüzde yüz koyarak gelişen yerlerden bir kaç en önemli bölgeden  biridir. Çalışmalar neticesinde burayı Sarıyer ilçesine bağlamışlardır. Buradaki iki mahalle de Sarıyer Belediyesine bağlandı. Maslak bölgesine motor ile beraber taşıyoruz. Çok acil teslimat olarak şehiriçi ve şehir dışına yapıyoruz. 

 

Maslak Motorlu Kurye

Maslak kurye hizmeti ücretli çalışıyoruz. Gereksiz arayanlara kızıyoruz. Evet aracılığıyla moto kurye sistemi ve hizmetlerimizi yerine getirmekteyiz. Ayazağa moto kurye ne olursa olsun bizim çalışmalarımız bu bölgede özellikle gece ve gündüz yüzde yüz olarak devam etmektedir. Nede olsa eski Ayazağa’lılardanız. Kendi mahallemize hizmet vermek bizim için onurdur.

Maslak kurye evet geçenlerde gene bir iş için gittiğim müşteri bizi tekrardan aradı. Bir paketinin olduğunu ve hızlıca gitmesini söyledi. Bu müşterinin adını falan söylemeye gerek yok. Vip moto kurye ile o tarafında bir müşterimizdi. Merkez caddesi üzerinde olan bir müşterimiz. Kayıt verirken de çok hızlı olmasını ve hızlı servis ile gitmesini söylemişti. Sadece taşıma ücreti alıyoruz.   

İstanbul kurye tabi ki bende sevinerek hemen tamam demiştim. Çünkü kayıt veren müşterimizin olduğu cadde üzerinde orada işim bitmiş orada bekliyordum. Ama şimdilerde buralardaki insanlar çok değişti. Alo ilaç kurye ile motorlu servisimiz çok acil olarak gündüz ve gece olmak üzere iki vardiya olarak çalışıyoruz. Acil ilaç kurye ücreti ne olarak fiyatı varsa fark almıyoruz. 

Ayazağa Vadi İstanbul kurye ile tanışın Kağıthane’den Ayazağa istikametine doğru giderken eski Evyap Duru fabrikasının olduğu bölgede açıldı. Avm nin olduğu yer Cendere caddesi olarak geçmektedir. Burası üzerinde Vadi İstanbul açılmıştır. Bundan dolayı burada oturanların kafaları karışmaktadır. Çünkü yolları karışık ve çok dar olduğu halde hala büyük inşaatlar daraltıyor.

 

Maslak Acil Kurye

Maslak moto kurye çok çabuk alıştığımız ve var olduğumuz yerler tüm Maslak bölgesini kapsar. Hemen kurye geçte versem ne olacak gibi bir düşünce içine girerler. Seri kurye söz verdiği zamandan daha fazla bir surede teslim ederek, teslimatı geç verir. Maslak motorlu çabuk kurye bölgede çok olumlu derecede güzel sağlam çalışıyoruz.

Ayazağa motorlu kurye hangi semtlerdir? bilmek isteyen için hepsinde de varız. Motorlu kurye ile daha iyi performans sunuyoruz. Kimse ile uğraşmadan sadece işimize bakıyoruz. Acil kurye hizmetimiz ile burada son derece başarılı ve seri çalışmalar içindeyiz. Ayrıca bu bölgesinin geniş bir semt ağına sahip olmasından önem kazanıyor. 

Maslak oto sanayi kurye çok başarılı hizmet veriyor. Çünkü buranın nüfusu her ne kadar resmi kayıtlarda az gözükse de gerçekte 100 bini aşmış durumdadır. Bu yüzden büyük inşaat firmaları buralara gözlerini dikmiş öyle bulunmaktadır. Oto sanayi sitesi kurye buradaki tüm otomotiv sektörüne yardımcı olmaya elinden gelene kadar gayret ediyor.

Araçlı kurye bu bölgede büyük paketleri zamanında özel araçlarımız ile taşıyor. Arabalı kurye hatta merkez olarak bilinen bölgede buraya gelip büyük konutlar yapılmıştır. En son olarak Maslak tarafından aşağıya doğru inerken Çelik iş merkezi yapılmış ve buraya sağlam firmalar taşınmıştır. Burada yol üstünde Uniq İstanbul kurye hizmeti vardır.

 

Maslak Hızlı Kurye

Maslak uçak kargo kurye hizmeti burada başlamıştır. Her türlü şehirler arası gidecek ürününüzü Türk Hava yolları uçak kargo ile aynı gün içinde teslim ediyoruz. Maslak acil uçak kargo kurye hizmetlerinde amaç: müşteri memnuniyetidir. Maslak uçak kurye hizmetlerimizle sizler için zamana karşı yarıştığımızı bilmenizi isteriz. Uçak kurye her şeyleri taşımayız.

Maslak bölgesinde bulunan ve büyük bir alana sahip İstanbul teknik üniversitesi içinde İtü kurye ile çalışıyoruz. Bu bölge içinde bulunan bir çok bina ve teknokent, arı 1 ve arı 2 binalarına acil kurye hizmeti veriyoruz. Ayrıca borsa İstanbul ve İstinye park alışveriş merkezi tarafına daburadan gidilir. Yani çok önemli acil moto kurye taşınması için ideal çözüm olarak görülmektedir.

Cendere motorlu kurye durumlarda mutlaka bizi arayın. Sarıyer ilçesine yakın ve sınırı mevcuttur. Böyle tam ortada kalmış gibidir. Güzel ve kaliteli işlerimiz buradan çıkar. Acil Cendere kurye herhangi bir kötü durumda neler yapıyoruz? Cendere moto kurye bir aksaklık veya hata durumunda firmamız her an hatamızı telafi etmek üzere o firma için yedek özel kurye barındırıyoruz.

Sarıyer kurye firmaları burada daha çoktur. Yani Maslak en uygun kurye kaza veya çalınma riskine karşı daima bir yedek elamanımız mevcut bulunuyor. Maslak en ucuz kurye maalesef son yıllardaki trafik buraya daha çok etkilemiştir. Acil iyi kurye firması olarak çalışıyoruz. Ekonomik kurye listesinin başındayız. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunduğumuz için kârlı hizmet alırsınız.

 

İstanbul Motorlu Kurye

 • Gece ve gündüz sürekli olarak 7/24 olarak hemen her saatte hizmet verebilmeleri
 • Acil teslimat gereksinimi gibi hayati konularda çok hızlı alıp, hareket edebilmeleri
 • Şirketler arasında yetişmesi gerekli olan önemli evrak takibinde rol oynayabilmeleri
 • İhtiyaç anında kolay ulaşılabilir olmaları ve çabuk, seri şekilde hareket edebilmeleri
 • Yiyecek, giyecek, numune, elektronik eşya vb. gibi geniş bir alana hizmet edebilmeleri
 • Moto kurye, zamanı iyi değerlendirmeye yardımcı olan, yoğun hayat temposunda olmaları
 • İşlerini yetiştiremeyen insanların imdadına koşan, hayatı kolaylaştıran, işler yapmaları
 • Her şekilde insanların mutluluğunda rol oynayan ve çağımızda yükselen bir değer olmaları
 • Her hangi bir meslek dalı olarak, piyasada her sektörde hizmet sunmaya devam etmeleri
 • Güçlü olmaları ve her ortamda, yağmur, çamur, trafik gibi zorlu şartlara göğüs germeleri

Maslak Ekspres Kurye

Maslak moto kurye servisi git gide daha fazla büyüme gösteriyor. Hatta hala Google haritalarda bir çok firma adresi olarak burası Şişli ilçesine bağlı olarak gözükmektedir. Sarıyer kurye olarak burada çalışan motosikletin ulaşım noktasında sağladığı avantajı taşıma işlerinde de kullanılması ile gecikmesiz ve tam zamanında teslimat sağlanabilmektedir.

İstanbul 25 milyonluk nüfusu ile dünyanın en önemli metropolleri arasındadır. Kalabalık nüfusu sebebiyle sürekli devam eden trafiği ile bir yerden bir yere ulaşmak çok zor hale gelmiş durumdadır. Ulaşım bu kadar zorken kargo teslim almak veya bir yerden bir yere ürün yollamak günler sürmektedir. Tam da bu noktada firmamız kurye ihtiyaca yönelik çözümleriyle yanınızda.

İstanbul’un her noktasına hızlı ve güvenilir şekilde teslimat yapıyoruz. Bizim ile para, cüzdan, pasaport, kimlik, evrak, dosya, para, yiyecek, hediyelik eşya, kıyafet, faturalar, ilaçlar gibi motorla taşınabilecek (yanıcı, patlayıcı ve taşınması yasal olmayan ürünler hariç) gönderilerinizi taşımaktayız. Gönderinizin özelliklerine ve ağırlığına en uygun motorumuzla taşıma gerçekleştiriyoruz.

Dar sokaklarda ve yoğun trafiklerde motorla taşıma yaparak işinizi kolaylaştırıyoruz. Evden çıkmadan ve trafikle uğraşmadan işlerinizin halledilmesini sağlıyoruz. Sizlere bir telefon kadar uzağız. 7 gün 24 saat boyunca hizmet vererek en çok ihtiyacınız olan zamanda bile yanınızda oluyoruz. Çağdaş bir yönetim olarak ve istek doğrultusunda paketler sadece kişinin kendisine teslim edilebilir.

Sarıyer Moto Kurye

Sadece bireysel müşterilere değil kurumsal işyerlerine de düzenli şekilde hizmet vererek işlerini hafifletiyoruz. Müşterilerine ürün gönderimi yapıyoruz. İş anlaşması, para ve evraklarını ortaklarına iletiyoruz. Verilern her hizmetimizde müşteri memnuniyeti ön plandadır. Zorlu hava şartlarına, kötü yollara ve yoğun trafiğe karşı her türlü tedbirimizi alarak sorunsuz ve güvenilir taşıma yapıyoruz.

Taşınma sırasında bir sorunla karşılaşırsanız eğer sorunu profesyonelce hallediyoruz. Gönderinizin kırılması veya bozulması gibi durumlarda maddi ve manevi zararınız firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kuryelerimiz gönderinizin taşınması esnasında trafik kurallarına uyarak güvenli şekilde sürüş gerçekleştirmektedir. Kuryelerimizin güvenliği bizler için çok önemlidir.

Her nedenle taşıma işlemini çalışma arkadaşlarımızla iş birliği içerisinde gerçekleştirerek iş yükünü paylaştırıyoruz. Bu sayede trafikte oluşabilecek riskleri en aza indiriyoruz. Çağrı merkezimiz adres bilginizi alarak, ilgili noktaya en yakın kuryeyi göndermektedir. Dakikalar içerisinde adresinize gelen kuryemiz gönderinizin özelliklerine en uygun motor çeşidiyle teslimat yapmaktadır.

Daha çok acil işlemleriniz için çabuk hizmetimiz ile sizlerleyiz. Yakın mesafede 15 dk ile 30 dk arası uzak mesafe ise 45 ile 60 dk arasında teslim etmektedir. Ekspres kurye için kullandığımız motorlar daha donanımlı olması sebebiyle 2 kat daha hızlı ve seri teslimat kolayca sağlamaktadırlar. Hizmetimizden yararlanmak isterseniz 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Maslak Kurye Almaz

 • Canlı hayvanlar; Her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 • Büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilir)
 • Her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop maddeler, farmasötik ürünler
 • Resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik ve patlayıcılar
 • Sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak
 • Dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 • Ab ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler
 • Ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar

Ayazağa Kurye Hizmeti

Kargo hizmetleri hızla gelişme göstermiş hizmetlerden biridir. Kargo işlemlerinde adreslere teslim edilecek ürünler kuryeye verilir ve kuryeler araçlarıyla ürün sahibine teslim ederler. Ancak arz talep yoğunluğu ile birlikte hızlı teslimat ve kargonun özenle taşınması talebi kargo hizmetlerinde de değişen anlayışı getirmiştir. Kargo şirketleri müşteri talepleri doğrultusunda çalışırlar.

Özellikle yeni hizmetler için arayışa girmiş ve bu doğrultuda çözümler üretmiştir. İstanbul Kurye hizmetleri de bu arayışın bir neticesidir. Günümüzde yaygın şekilde yararlanılan ve hayatımızın önemli bir parçası haline gelen kargo hizmetleri ile pek çok taşıma yollama işlemi yapılmaktadır. Evrak, ürün, malzeme ve daha pek çok şey kargo hizmetleri aracılığıyla taşınmaktadır.

E-ticaret hizmetlerinin yaygınlaşması özellikle kargo işlemlerini daha da yaygınlaştırmıştır. Kargoları taşınan kargo ürünlerinden farklı olarak; kırılabilen hassas ürünler, değerli evrak ve dosyalar, pasta ve benzeri ürünler, çiçek gibi standart kargo hizmetleri ile taşınması mümkün olmayan ürünlerdir. Ayazağa kurye de bu ürünleri taşımak için geliştirilmiş yepyeni özel bir sistemdir.

Böylelikle bu hassas ürünler hiçbir zarar veya hasara uğramadan kolaylıkla adrese teslim edilir. Paketi gönderen kişinin endişe etmesine gerek kalmaz. Avrupa Yakası Kurye müşterilerine bu hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır. Güvenli bir adres olarak hassas kargo hizmetlerinde bize müracaat edebilirsiniz. Yoğun trafik ve dar sokaklarda bile rahat şekilde hizmet verdiğimiz için teslimat süresi kısa sürer.

Maslak Kurye Taşımaz

 • Madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar
 • Oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 • Kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri
 • Antikalar; resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 • Pahalı mücevherler; altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler
 • Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 • Hayvan kürkleri; Resmi olsa dahi hayvandan yapılmış her türlü kürk ve mahiyetleri
 • Yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler

Bir cevap yazın